09.aprīlis Dieva Vārds katrai gada dienai K.O.Rozeniuss 

9. aprīlis

Lai nāk Tava valstība (Mt. 6:10).

Šai lūgšanā mēs lūdzam, lai Kristus pie mums kļūtu arvien spēcīgāks un uzveiktu visus mūsu garīgos ienaidniekus. Mēs lūdzam, lai Viņa valstība būtu pie mums Svētā Gara darbā,īstā dievbijībā, ticībā, mīlestībā un svētdarīšanā un arvien

vairāk pieaugtu mūsu sirdīs. Bet te mums nereti jāpiedzīvo nebeidzama, milzīga cīņa pret izjūtu, ka viss šķietami virzās pretējā virzienā, viss ļaunais gūst virsroku un labais panīkst.

Kā sevi mierināt? Šai ziņā nepalīdzēs nekas cits virs zemes un debesīs kā tikai viena lieta – ka tu ļauj Tam Kungam valdīt Savā tronī, jo Viņš ir patiess, uzticams un visvarens Dievs,kas spēj pārvarēt pat tādus spēcīgus un ļaunus spēkus, kas mīt tavā samaitātajā sirdī!

Apstājies un padomā! Tagad mums Dievs jālūdz pretēji savai sirdij! Viņš nekad nav sacījis, ka mums pašiem no sevis būs laba sirds vai ka paši to spēsim padarīt labu. Tieši otrādi.Viņš ir sacījis, ka vienīgi Viņš var radīt mūsos jaunu sirdi.Vēl vairāk, visvarenais un uzticīgais Dievs ir solījis, ka Viņa

valstība, kas nākusi mūsos, tiks sargāta ar Viņa visvareno roku – ja vien meklējam Viņa palīdzību –, ka elles vārtiem to nebūs uzvarēt (Mt. 16:18).

2 komentāru

 1. juris saka:

  Lai Dievs Tevi bagatigi sveti un sarga!
  Lai dod aizvien jaunas iespejas un jaunus spekus!

  Sutu visiem sveicienus no Peterburgas, Maskavaa bija loti mlabi, tagad atvilksu elpu un dosos uz dievkalpojumu seit. Saspringts noskanojums, sakara ar Polijas nelaimi.
  Sirsnibaa – Juris

 2. jaana saka:

  Nemanot pagājis gads kopā ar K.O.Rozeniusa pārdomām par Dieva Vārdu. Tos lasītājus , kuri Rozeniusa pārdomu lasītājiem pievienojušies vēlāk un vēlas turpināt lasīt, informēju, ka K.O.Rozeniusa “Dieva Vārds katrai gada dienai” variet atrast mājas lapas bibliotekā, sakārtotus pa mēnešiem un dienām.
  Lai pateicība Dievam, kas deva šo iespēju veselu gadu būt kopā ar pārdomām par Viņa vārdu, kas tapušas apmēram 150 gadu atpakaļ, bet uzrunā mūs arī šodien. Vienīgi Dievam lai gods, jo Viņa Vārds paliek nemainīgs caur gadusimteņiem, ja saņemam To ticībā.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress