Kristību un iesvētes mācības Svētā Jāņa draudzē sākās 9. maijā, vēl var pievienoties! 

2017. g. kristību un iesvētes mācības Rīgas Svētā Jāņa draudzē sākās 9. maijā, vēl var pievienoties. Pašas iesvētības būs 2. jūlijā.

Kur kristīties, kur iesvētīties? Ja vēlaties kristīties, ja esat nolēmuši iesvētīties, esat laipni aicināti un gaidīti Svētā Jāņa draudzē!

_______________________________________________________________________________

Nodarbības notiks otrdienās no pl. 18:30 līdz pl. 20:30. Nodarbības vada mācītājs Ingus Dauksts un evaņģēlists Gints Graudiņš. Sarunas grupās vada brīvprātīgie kalpotāji Vija, Antra, Vija un Elīna. Mācību grāmata M. Lutera Mazais Katehisms un Kristīgā Mācība tiks iedota uz šo mācību laiku. Digitālā formātā tā atrodama arī draudzes mājas lapā zem sadaļas – Mārtiņš Luters.

Bībele nopērkama grāmatnīcās, arī baznīcas grāmatu galdā. Internetā Bībeli var lasīt: bibele.lv vai iegādāties un lejupielādēt Bībeles jauno un iepriekšējo tulkojumu. Meklētājā jāieliek vārdi: latvian bible

http://www.olivetree.com

http://www.olivetree.com/store/home.php?cat=266&language=32&sort=title_popular

Nodarbības beidzot, iepriekš pierakstoties, 27. vai 28. jūnijā jātiekas ar mācītāju, jāpārrunā mācību viela un jāatbild no galvas ticības mācības galvenās daļas: 10 baušļi, Ticības apliecība, Tēvreize, jāzina pastāstīt par Kristības, Svētā Vakarēdiena un grēku piedošanas (atslēgu varas) būtību un jēgu.

Iesvētību dievkalpojums - 2. jūlijā plkst. 10:00

_______________________________________________________________________________

Uz visiem jautājumiem – kāpēc kristīties, kā kristīties, kā iesvētīties, kur laulāties – ar prieku atbildēsim tieši draudzes Kancelejā.

Zvaniet mūsu draudzes Kancelejai un piesakieties Kristību un Iesvētes mācībām: 25635565, 67224028.

Rakstiet un vaicājiet: janabaznica @gmail.com.

Atnāciet iepazīties uz Jāņa ielu 7 Rīgas vecpilsētā, esam atvērti katru dienu no 10:00- 17:00, izņemot pirmdienas.


Kāpēc vajadzīgas mācības, lai kristītos, jo mazotnē kristītos nemāca? Jo agrā bērnībā kristītie ir iemācījušies kristīgu dzīvi no saviem vecākiem un krustvecākiem, taču jums, pieaugušajiem, ir iespēja mācīties tagad!
Kāpēc iesvētīties? Lai tiktu atzīts par pieaugušu un pilntiesīgu draudzes locekli,  lai iegūtu tiesības laulāties baznīcā.


Kas būs mūsu grupas pasniedzēji kristību un iesvētes mācībā?

Mācītājs Ingus Dauksts

Mācītājs Ingus Dauksts

Evaņģēlists Gints Graudiņš

Evaņģēlists Gints Graudiņš


Vēl vairāk par kristībām un iesvēti izlasiet Latvijas Luteriskās baznīcas kristību un iesvētību informācijas lapā!


Kristību un iesvētības mācības


Komentāri ir slēgti.

Powered by WordPress