Aicinām kļūt par viesģimeni// TAIZE Rīga 

taize

Šogad Rīgā notiks ikgadējā Tezē jauniešu tikšanās, no 28. decembra līdz 1.janvārim. Gaidām ierodamies apmēram 15 tūkstošus dalībnieku un aicinām jūs kļūt par viesģimeni, uzņemot pie sevis vienu vai vairākus jauniešus.
Atcerieties, ka sirsnīga uzņemšana ir daudz svarīgāka par materiālajiem aspektiem.
Jauniešiem nav vajadzīga gulta, viņiem būs līdzi paklājiņš un guļammaiss.
Viņiem nevajadzēs pusdienas un vakariņas, šīs maltītes nodrošinās organizatori.
Nepieciešami tikai 2 kvadrātmetri uz grīdas, vienkāršas brokastis un jūsu sirsnība!
Katru rītu ap plkst. 08:00 jaunieši dosies projām, lai piedalītos tikšanās programmā un pie jums atgriezīsies ap plkst. 22:00.
Aicinām jūs ielūgt jauniešus uz pusdienām 1. janvārī.

Jūs varat pieteikties par viesģimeni, aizpildot anketu, kas ir atrodama Tezē bukleta aizmugurē (bukleti pieejami mūsu draudzē) un nododot to Ivetai kancelejā. Vai arī internetā – www.taizeriga.lv

Par viesģimeni var kļūt arī tad, ja nedzīvojat Rīgā, bet netālu no Rīgas. Jautājumu, neskaidrību gadījumā varat uzdot savus jautājumus Elīnai Ermansonei vai Kristīnai Solohai.

Daļu no jauniešiem izmitināsim mūsu draudzes namā. Lai varētu viņiem nodrošināt brokastis un svētku pusdienas 1. janvārī, kā arī lai viesmīlīgi ar tēju un cepumiem pacienātu tos, kas pie mums ieradīsies, lai reģistrētos, aicinām jūs atbalstīt šo kalpošanu finansiāli. Būs pieejamas ziedojumu kastītes baznīcā, var veikt arī ziedojumu caur banku, ar norādi Taize jauniešu uzņemšanai. Priecāsimies arī, ja varat atbalstīt arī prakstiski ar kādu ievārījuma burku, āboliem u.c.

Komentāri ir slēgti.

Powered by WordPress