Ciešanu laikā paliec ar Jēzu! – Es izvēlos palikt 

„Kā Tēvs Mani ir mīlējis, tā Es jūs esmu mīlējis: palieciet Manā mīlestībā! Ja jūs turēsit Manus baušļus, jūs paliksit Manā mīlestībā, itin kā Es esmu turējis Sava Tēva baušļus un palieku Viņa mīlestībā.” Jņ.15:9-10

Jēzus mīlestība ir kā silta sega, un es izvēlos tajā palikt.

Jēzus mīlestība ir kā asa adata, kas dursta, un es izvēlos tajā palikt.

3 komentāru

  1. Valentina 180162 saka:

    Mīlestība neko neņem, tā dod visu…ja sajūti, ka Tevī ir šī došana, kas ir bez atpakaļ saņemšanas nolūka ,jebkādā veidā, tas ir apliecinājums, ka Dievs tevi mīl.Tas ir apliecinājums , ka dzīvojam jaunu dzīvi,bez mūsu paša gribas un domām , tas ir apliecinājums, ka mūsos tagad dzīvo Jēzus, un, ka tu un arī es, esam izredzēti no Dieva želastības. Mēs esam iekopēti desmit baušļos, pēc kā savu dzīvi tagad varam dzīvot un vadīt. Desmit baušļi mūs nesoda, bet Dievs savā mīlestībā mūs ar tiem var pasargāt.Jēzus Kristus Dieva Dēls ir dzīvs un dzīvo mūsos tagad,tāpēc, ka nepārkāpa šos desmit baušļus.Caur Dieva Vārda apsolījumu mēs varam saredzēt, kā ievērot šos desmit baušļus, Tā mīl mūs Dievs, Viņš vēlas, lai mēs būtu dzīvi un augšāmceltos, kā Viņa Dēls Jēzus Kristus.

  2. juris saka:

    Fotoattēli, kas pievienoti pārdomu tekstiem, ir no Izraēlas, Jeruzālemes un citām pilsētām.

  3. jaana saka:

    Taisnību sakot, šo pārdomu autors neesmu es. Esmu tikai tehniskais izpildītājs. Pārdomu rakstītāja vēlējās palikt “aiz kadra”. Bet mēs jau visi zinām, kas ir īstais šo pārdomu Autors – bez Viņa mēs ne nieka nevaram. Vienīgi Dievam lai gods!

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress