Cik stundas nedēļā tu skaties TV? 

Cik stundas nedēļā tu skaties TV?

 • 2-3 (27%, 12 balsis)
 • 1-2 (vienu, divas filmas nedēļā) (24%, 11 balsis)
 • nav TV (22%, 10 balsis)
 • 4-5 (katru rītu un katru vakaru, arī brīvdienās tā atpūšos) (13%, 6 balsis)
 • TV ir, bet to neskatos (14%, 6 balsis)

Balsotāju skaits: 45

Loading ... Loading ...

4 komentāru

 1. Jurz saka:

  Man tv ir tikai mašīnā, lai nepalaistu garām lielo futbolu retu reizi.
  Bet nu nav jau tā ka neko neskatās, respektīvi video neatkarīgi no tā kā viņš tiek nodrošināts. Diemžēl tv kvalitāte Latvijā ir diezgan nožēlojama – vienkārši nav interesanti.
  Visi interesantie seriāli un filmas nāk pa internetu griezdamies, interesantākie sižeti no ziņām ātri vien uzrodas tutrubā(youtube.com).

  a.c. Jurz

 2. juris saka:

  Tur drīzāk mulsina “katru rītu un katru vakaru” nu un arī piezīmē jau izteiktā attieksme “tā atpūšos”.
  Ja kādam ir maziņš TV virtuvē, lai mamma mizodama karpeļus var skatītities Panorāmu (kas tad viņu atbrīvos no pienākumiem, ja visi ir istavā pie leilā TV?), tad jau arī no rīta var uzgriezt radio vietā kaut kādu Rīta “panorāmu” vai kā tur sauc. Man no rītiem nepatīk nekāds apkārtējs troksnis vai runāšana, gribu palikt savās domās.
  Nu un svētdienās, pēc baznīcas un īstās atpūtas, kaut kur jau iznāk, dārzā, mežā vai, piedodiet, kapos. Jūrā šovasara neesmu bijis ne reizi, baigi žēl, man tā fascinē jūra. Oh meloju, biju Vidusjūrā, Galilejas jūrā un Nāves jūrā, bet vai tad tās ir jūras… Smejos.
  Tā kā tos ciparus 4-5 es uztveru drīzāk kā pakāpi, varētu pielikt arī 6-7, tad būtu ietverta it kā visas nedēļas dienas.
  Priecē, ka daudziem TV iziet no dzīves kā neatņemamais draugs, jo acīmredzot, tad ir citi draugi, jo tukša vieta nepaliek. Varētu būt bažas, ka cilvēkam tomēr ir jābūt lietas kursā, kurš šobrīd ir prezidents un ticību kam viņš uztur. Tad zinām par ko lūgt.

 3. admin saka:

  es jau balsotu par 4-5, bet mulsina teksts iekavās. ja skatās katru dienu + brīvdienās, tad nu nekādi 5 stundas tur nesanāk, drīzāk 15 un vairāk. eh.. anketēšanas problēmas

 4. Anonīms saka:

  Ir TV, bet neskatos.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress