Astotais bauslis 

Tā…pēc īsām vārdu kaujām mājas lapā iestājies absolūts klusums.Vakar pēc ilgiem laikiem paņemu rokās Mazo katehismu, lai mēģinātu izprast,kas ir tik neizpildāms mūsu iesvētes solījumā. Vajadzētu ierosināt diskusiju,bet negribas piepūlēt smadzenes, gan vēlāk.Bet manas acis kavējās pie’šī:

Tev nebūs nepatiesu liecību dot pret savu tuvāku.

Kas tas ir?

Mums būs Dievu bīties un mīlēt, ka savu tuvāku nepatiesi neapmelojam, nenododam, neaprunājam, nedz tam ļaunu slavu ceļam, bet mums būs to aizbildināt, visu labu par to runāt un visas lietas par labu griezt.

nedz tam ļaunu slavu ceļam

laikam jau mana piebilde pie Maarta grafika ir tā ļaunās slavas celšana, ja izraisīja tik asas vārdu pārmaiņas.Gribas jau taisnoties un tekt,ka tas bija neapzināts grēks un Maarts jau pats uzprasījās pēc tādas atbildes,bet es taču zināju ,ka varu sagaidīt pretreakciju,tāpēc tik nevainīgi tas nebija.Labi,ka iestājies klusums un neviens otru “neapsvaida ar olām”

Man vaina…

2 komentāru

  1. milzite saka:

    Milziite arii saprata ka ir kljuudiijusies, ka zinaaka, ko teiks pretii, taapat kaa Jaana, un taapeec klusee.

  2. Maarts saka:

    Tavs komentārs par manu grafiku nekādas asas vardu pārmaiņas neizraisīja, to jau var redzēt diskusijā. Es pateicu savas domas par to, ka “līdzīgs atrod līdzīgu”, ka nav jau obligāti tieši plencis jāprec izglītotai meitenei, Milzīte gan nez kāpēc par to pateica, ka es absolūtās aplamības runāju, un viss. Tas attiecībā uz tavu komentāru zem mana grafika :)

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress