Atskaite Nr.2 

Nedēļas sākums Bevulēnos izvērties pat labāk nekā cerējām – kompāniju sastādīja draudzes dāmas, kas aktīvi šiverējot lika iesvīst arī mums pašiem, lai neizrādītos, ka esam švakmaņi!

Iesākumā nedaudz patīrījām drupu māju no tajā saaugušajiem kokiem un gružiem. Tiešām nevarējām atturēties…… Tā kā darbu daudz, tad pārslēdzāmies uz šobrīd būtiskākajiem – grants izlīdzināšanu pie mājas un zālāja nostūrīšu nopļaušanu, kur dāmas vēl to nebija paspējušas. Tādu vietu gan bija maz. Starp logu krāsošanu un aizkaru šūšanu, dāmas paspēja mūs arī palutināt ar našķiem – tai skaitā zemenes ar pienu! Ko lai saka – LABI.

Šobrīd gan esam palikuši tikai 2, jo šādas dāmas ir uz izķeršanu un nevar ilgi uzkavēties vienā vietā.

Tiesa lauzīt galvu par šo nelaimi ilgi nenacās, jo šorīt klāt bija 3 kravas ar granti un smilti, kas domātas dīķa krastam un bedres (sliekšņas) likvidēšanai pie mājas.

Kā jau nopietnā darbā neiztikt bez traumām, katrs esam tikuši pie naglas kājā (katrs labajā kājā – jūs teiksiet sakritība??? Diez vai!). Admins arī balsi pazaudējis, kas gan īsti pie traumām nav pieskaitāma, bet pie traucēkļiem gan. Drošvien balsi pazaudēja, klaigājot un rādot kur jāved grants!!!

Pēc nepilnas diennakts klāt būs svētdienas skolas nometnes dalībnieki, tā kā līdz tam pārskatīsim kas vēl būtisks jāuzspēj. Pagaidām dienas kārtībā nozīmīgākais – dīķa krasta veidošana, ko nedaudz jau iesākām (drošvien Admins ieliks arī kādu bildi)!

Tas ar pagaidām viss!!!!

4 komentāru

 1. Pupalaks saka:

  Protams, bez Admina šeit neiztikt!!!

  p.s.Tiesa gan Admins nedaudz savārdzis, bet cerams, ka drīz būs uz pekām!!!!

 2. Pupalaks saka:

  Tur vēl darba diezgan!!! Par laimi svētdienas skolas dalībnieki arī netaupīja spēkus un nāca mums palīgā! B)
  Gan jau kāda bilde ar censoņiem parādīsies ar…….

 3. admin saka:

  paldies, paldies..

 4. Iuse saka:

  Jūs tak esat riktīgi daudz padarījuši. Uzslavas jūsu virzienā: MALAČI!!!! Šitādi te : (y)

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress