Atskaite Nr.3 

Nedaudz vēlāk nekā bijām plānojuši, tikai šoreiz 4 atbildīgu vīru sastāvā, 5dien pēc darba devāmies uz Bevulēniem, lai brīvdienu laikā varētu šo to apdarīt. Sākumā gan izskatījās, ka būs jābrauc ar vilcienu un visa nepieciešamā iedzīve jāaizgādā nešus, taču beigās viss nokārtojās. Šeit jāuzteic arī Juris, kas bija gatavs pats iesaistīties, lai mūsu brigādei piepalīdzētu tuvāk tikt savam gala mērķim!

Jau iepriekš sazinoties ar šī objekta “krustvecākiem” uzzinājām, ka daudz kas jau ir izdarīts – aizvāktas iepriekš sakrāmētās stikla kaudzes un citi cilvēces atkritumi, tāpat pabeigta pludmales veidošana, ko Svētdienas skolas nometnes laikā neuzspējām, nerunājot nemaz par tiltiņa renovāciju un līdzināšanas darbiem. Pilnīgi prieks, kad var redzēt pozitīvas izmaiņas…..

Vienīgi nezinu vai vajadzēja izveidot pakāpienus ceļā no dzīvojamās mājas lejā uz dīķa pusi, bet tā laikam jau gaumes lieta.

Atbraucot nācās arī pamainīt savus darba plānus, jo nezinājām kas jau ir izdarīts un ko darīt nebūtu īsti prātīgi (ķieģeļu pussabrukušās sienas novākšana). Tā kā bijām saņēmuši ieteikumu vairāk uzmanības pievērst akmens drupām blakus ugunskuram un tur ieviest kārtību, tad tā arī darījām.

Iepriekš gan nedaudz uzlabojot ne tikai apkārtnes izskatu, bet arī savu garastāvokli pieķērāmies pie šķībo, sapuvušo trušu būrīšu un pirmsplūdu sirds mājiņas likvidēšanas, kas “ļoti daiļi” iederējās kopējā ainavā. Protams, visas šīs cilvēku radītās lietas likām uz sārta, tāpat kā veselu kaudzi zaru, ko iepriekšējās reizēs bijām savākuši.

Kāds tad bija šī īsā pasākuma rezultāts?

1.) Likvidēta trušu iedzīve ar visām mājiņām

2.) Tādu pašu likteni nācās pārciest vecajai sirds mājiņai

3.) Izvākti visi atkritumi no akmens drupām

4.) daļa no akmens drupās vidū sastumtajiem un bezjēdzīgi izmētātajiem akmeņiem sašķiroti un izvākti nomaļus veidojot 2 dažāda lieluma akmens kaudzes

5.) Esam nedaudz tuvāk nākotnes vīzijai – akmens drupas izveidot kā iespējamo skatuvi dažādiem uzvedumiem!

p.s. Pateicība – Adminam, Jānim un Justam par lielo un nesavtīgo palīdzību objekta labiekārtošanā un lielo akmeņu velšanā!!!!!!

Komentāri ir slēgti.

Powered by WordPress