Bazniicteevi 

Lasu Augustiina Atdziishanos. Baigi labais gabals. Puisim bij funktieris labs, jemot veeraa ka tas ir 5ais gadsimts. Njaa, patiesi bijiiba Dieva priekshaa ir gudriiba! Zheel, ka nav pieejami krieviski vai latviski (angliski slinkums) vinja citi darbi.

7 komentāru

 1. jaana saka:

  30 jau nu nesanāks, bet tik duma arī neesmu, lai nesaprastu ,ka lasi Augustīna “Izpovedj”, bet es prasīju grāmatu, jo pēc mans pieredzes vienā grāmatā var būt arī dažādu autoru darbi.;)

 2. Mulders saka:

  Nu tak 3o reizi saku graamata saucaas “Izpovedj”. Krieviski, relatiivi nesen izdota, nezinu kur nopirkta, jo man to uzdaavinaaja.

 3. juris saka:

  Baznīctēvu grāmatas ir pieejamas.
  Otci cerkvi
  Es pamazām vācu viņu komentārus par atsevīškām Bībeles grāmatām, ir jau Marka ev un Mozus Genesis 1-12(man radīšana interesēja)
  Vēl ir tālākās Mozus nodaļas, arī Romiešiem. Un efez-galat-tes vēstulēm.

 4. jaana saka:

  Bet kā sauc grāmatu, kādā valodā? Sens izdevums vai tikko iznācis, nu neslēp sveci zem pūra…

 5. Mulders saka:

  Eeee… Augustiins… to tachu zinaat. Bij taads frukts. Luters bij Augustiinieshu muuks. A pac Augustiins sarakstiija “Atziishanos” veel arii shkjiet zinaama ar nosaukumu “Greeksuudze”. A bet iisumaa tas ir Augustiina atskats pasham uz savu dziivi jau peec Sveetaa Gara atzinjas sanjemshanas un peec kljuushanas par Kristus maacekli. Lasot var redzeet to pashu Garu kas ir visiem kristieshiem – greeku nozheela, savu kljuudu atziishana un pilniiga paljaaviiba un ticiiba uz Dievu. Taads ir mans pirmais iespaids par Augustiinu. Nerunaajot jau ka vinjsh ir arii liels domaataajs!

 6. milzite saka:

  kas tā ir par grāmatu?

 7. Maarts saka:

  Vai vari iisumaa atrefereet?

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress