Beidzot ir skaidrība. 

http://www.apollo.lv/portal/news/84/articles/84802

5 komentāru

 1. Reinis saka:

  Interpretējot Bībeles tekstu ar formālās loģikas paņēmieniem, var aizinterpretēties līdz pilnīgam bezsakaram. Ka čūskas runā un kas tik vēl nenotiek.

 2. avei saka:

  BET- nesen palasīju Ilustrēto zinātni.man kļuva žēl zinātnieka, kas velta savas pūles, lai pierādītu, ka Jēzus gāja nevis pa jūras ūdeni, bet ledu. Aprēķinājis, ka ap tolaiku klimats bijis vēsāks, un ledus gabali brīvi peldējuši pa ūdeni… Nu, lai jau tā būtu. Bet vienalga tas IR brīnums, laikam šis zinātnieks nekad nav lasījis pirmavotu. Jo jūrā bija vētra, un mācekļiem kļuva bail, kā svaidīja laivu… Ja kād spēj nostāvēt uz ledus gabla, kuru svaida viļņi, un kurš pavisam noteikti ir slidens, jo apslacīts ar ūdeni- vai tad tas nav brīnums?

 3. Maarts saka:

  Nekur Bībelē nav rakstīts, ka Jēzus bija 33 gadus vecs, kad mira. Ir rakstīts tikai, ka Jēzus bija trīsdesmit gadus vecs, kad sāka sludināt, un darīja to trīsarpus gadus. Tā ka skaitlis trīsdesmit var būt noapaļots, aptuvens – kurš gan tajā laikā varēja precīzi zināt par Jēzus dzimšanu un tās laiku, kaut kādā kūtī, silē, bēgot no Hēroda… Trīsdesmit mierīgi varētu būt aptuvens skaitlis.

  Nav jau arī teikts, ka tieši virs Bētlemes kūts Haleja komēta karājās, tā varēja būt īpaša zvaigzne, varbūt pat vairāk garīga nekā fiziska parādība.

 4. avei saka:

  kā tad sanāk? Ja Jēzus mira 33. gadā, tad viņš nebija 33 gadu vecs, jo dzima viņs pāris gadu, tagad aizmirsu cik tieši, laikam 5, pirms mūsu ēras, jo Haleja komēta alias Bētlemes zvaigzne bija tad. Tātad atkal jāpārskaitļo Jēzus dzimšana? Jo vienreiz jau kļūdījās un tāpēc 0. Gads nav īstais, lai gan skaita no Viņa dzimšanas… Vai nu vieni vai otri kļūdās. Aplūkot teoriju, ka Viņš nebija 33 gadu vecs vispār negribu, jo tā balstās uz visdrošāko avotu, kuram neticot atkrīt vispār visi jautājumi par Jēzu.

 5. milzite saka:

  OhO! :O Paskat kā zinātnieciņi pastrādājuši! Vareni! Mani tas pārsteidza!

  Tāds nedaudz skepisks jautājums – ko tas dod? ;)

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress