Biedrība 

Ar prieku klausījos kā draudzes locekļi, kas ir arī studentu korporācijas biedri, stāsta par sava nama atjaunošanu: filistru biedrība vākusi naudu, tas celts pavisam no jauna, 3 stāvi tiks izīrēti nama un korporācijas uzturēšanai, 1 stāvs pašu vajadzībām. Korporācijas ir mūža organizācijas, kur biedri kopā domā par savas organizācijas lietām līdz mūža galam. Un man acu priekšā stāv, ka mēs katrā dievkalpojumā sakām: svēto biedrība..

Mēs arī esam mūža saistībā, pat mūžīgi mūžos.. Arī mūsu priekšgājēji ir domājuši ar galvu un ir uzcēluši mūsu mācītājmāju, kur kanceleja un virs tās.. Tas taču draudzes pašu sarūpēts projekts! Vajadzētu padomāt ko mēs varētu atstāt saviem bērniem. Lai vecumdienās būtu sirdij tīkami uz savu baznīcu nākt. Ne tikai kā uz dievanmu, kurā kaut ko dod, bet kurš ir mans arī tāpēc, ka es tajā esmu ielicis kaut ko no sevis.

Tās tādas teorētiskas pārdomas, jo mēs jau uzturam un dodam savai baznīcai, varētu vairāk un koncentrētāk, konkrētāk, lai zinām, ko kad darām. Citādi viss notiek it kā pats no sevis.

Bet padomā tik, logi, lielie logi ir jauni 1 gada laikā! Abas galvenās altārdaļas vitrāžas – vasaras laikā! Nu tas viss tāpēc, ka atradās līdzekļi no Rietrumbanksa, kā te ilgu laiku lasījām. Arī uz lielajiem logiem ir pateicība Latvijas Valstij par atbalstu, nu varēs tūristi patiešām priecāties par vienu skaistu senu Rīgas pērli.

Un vēl šovasar ir pagājuši uz priekšu Bevulēni, nu jau ir ainava un vietējā ūdenskrātuve (tautā saukts – dīķis) pilna ar zivīm, ar spaini varot smelt, ak, to laikam nevajdzēja teikt..

Par Bevulēniem liela rūpe, jo tiem vajag plašāku pielietojumu , nekā viena draudze spēj. Bet pašiem draudzes cilvekiem būtu labi apzināties, ka tas ir mūsu kopīpašums, jo virsmācītāja Liepiņa dāvināts, pašu apkopts un atjaunots, – lai tie, kam nav savu lauku māju, droši ņemtu Bevulēnus par sava lauku gaisa un atpūtas vietu. Vēl tik jāatrod viena ģimene, kas tur dzīvotu visu laiku uz vietas.

9 komentāru

 1. admin saka:

  pēdējā laikā nācies iet garām, māja feina, uzrakts kā Reinis teica, bet darbība iekšā tāda komerciāla, tāpēc saskan ar tekstu..

  kaut kā nejauši uzdūros šim ierakstam..

 2. juris saka:

  Jā, tā ir
  Reinis neļaus samelot

 3. admin saka:

  tā nav gadījumā māja dzirnavu ielā?

 4. Reinis saka:

  Vispār, Juri, lielais Tev paldies par tiem labajiem vārdiem, kurus tu mums teici.
  Patiešām esam lepni un priecīgi par jauno namu.
  Un Lettgallia tagad jau nu pilnīgi droši plauks un zels ciešā sadraudzībā dzimetenes un Dieva mīlestībā.

 5. Pupalaks saka:

  Varbūt pirms likšanas pie darba Maart, sievai ar jāuzjautā vai viņa ir gatava (grib) ravēt un plosīties pa dobēm!!! :D :D

 6. Pupalaks saka:

  Diez vai tas programmētājs, kurš visu dienu nosēdēs pie datora, būs spējīgs labiekārtot un visu vēl iekopt!
  Šeit gandrīz vai jāskatās uz tādiem, kuriem ir liela ģimene….
  Protams, tas, ka tagad daudz kas notiek netā rada daudzas priekšrocības un tiem kam patīk miers un klusums parādās iespēja savu sapni piepildīt! Tikai lieta tāda, ka rūdīti rīdzinieki, nebūs gatavi atvadīties no sastrēgumiem un ierastajām izplūdes gāzēm un citiem konfortiem!

 7. Maarts saka:

  Taapeec jau programmeetaajam ir sieva…

 8. jaana saka:

  Tiem programētājiem būs jāmāk zāli pļaut , puķes iestādīt un apkopt utt. praktiski ne virtuāli ;)

 9. Maarts saka:

  Vai tu traks, shitaa pateikt (“jaaatrod tik kaada gjimeniite, kas tur dziivotu visu laiku uz vietas”) – tuuliit tev saskries simt gjimeniites un vareesi tad lauziit galvu, kaa lai izveelas, kursh tad negribeetu lauku maajaa saimniekot, miers un klusums, pasaka! It sevishkji izdeviigi zhurnaalistiem, rakstniekiem un programmeetaajiem, ar darba deveejiem var kontakteeties tik internetaa, algu arii turpat internetaa sanjemt un aizmirst par taadu Riigu ar visiem krievvalodiigajiem Mix FM un Pik FM stresainajos mikrinjos.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress