Došana… 

Kādas iespējas mūsu baznīcā (Sv. Jāņa) ir palīdzēt citiem?

4 komentāru

 1. Ligucis saka:

  Kā jau var lasīt milziites raxtītajā kalpošanas ir diezgan daudz kur var iesaistīties.Tagatiņ tik jālūdz Dievam kur būtu Tava vieta. :)

  Īstenībā reāli labais jautājums kas katram ienāk prātā kad gribās kādā veidā palīdzēt, kalpot draudzē.
  Lai Dievs palīdz izvēlēties.

 2. milzite saka:

  Man prieks, ka Tevi nodarbina taads jautaajums!
  Veeleejos daliities ar savu viedokli, es domaaju, ka paliidzeet citiem var miileet savu Kungu Jeezu Kristu no visas sirds un llaut Vinnam miileet Tevi un Tev miileet citus kaa sevi passu! :) Tad Vinnss arii raadiis , ja Tu paklausiisi, kaa un kam paliidzeet!
  Bet praktisi to var izdariit, piemeeram diakonijaa. Tie ir tie cilveeki, kas nodrossina kaartiibu un klusumu dievkalpojumu laikaa pie durviim, arii klaaj kafijas galdu un darbojas izstaadees 2 staavaa dazzkaart! Paliidzeet arii var tiem cilveekiem, kuri ir maajaas vieni un netiek uz bazniicu, var kalpot ar savu massiinu, ja taada ir, atvedot, vai arii ziemassveetkos un lieldienaas (varbuut arii sveetkos kuru nosaukumu neatceros uz doto mirkli), kad diakoni braukaa uz maajaam, var braukt liidz un vienkaarssi parunaaties ar vinniem un pabuut kopaa.
  Veel var paliidzeet ja Tev maajaas ir kaadas labas, bet Tev nevajadziigas lietas, piemeeram dreebes un/vai sadzives priekssmeti, tad tos var atnest sveetdienaas peec dievkalpojuma darbojossaas dreebeju kameraa. :)
  Tad veel svetdienas skolas skolotaaji buus prieciigi par paliigiem skolinaa, kaa arii jauniessi priecaasies par vinnu pasaakumu apmekleetiibu!Nezinu, kaada gada gaajuma Tu esi, bet dazzkaar mums ir arii atveertie pasaakumi, kad var naakt visi! ;)
  UN galvenais kaa jau Liigucis mineeja, varii iesaistiities kalpossanaa un Dievs pats Tev paraadiis un ieraadiis pareizo vietu, kur un kaa paliidzeet! Arii amn Vins paraadiija vietu jauniessos! Taa kaa to Tev varu liecinaat! Tik pajautaa Teetim! ;)

  Kaa Tev taa ienaaca praataa saada doma par paliidzeessanu?
  Pateiciiba Dievam!

 3. Ligucis saka:

  Ņu draudzē ir tīri daudz vietas kur Tu vari iesaistīties un kalpot. Piem. sv. skoluiņa. u.c

 4. Kepina saka:

  Ļoti elementāri – aktīvi darbojoties draudzē!

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress