Dzīvot savādāk. 

Īstenībā rakstu pirmo reizi, jo tikai nesen šeit esmu un tikai nesen pievērsos baznīcai, Dievam… vienkārši gribēju pateikt paldies par to iespēju kas man bija dota, pēc visa tā kas ir noticis un es tiešām jūtu, ka var dzīvot savādāk, vieglāk, laimīgāk. :)

6 komentāru

 1. 1karlis saka:

  Tas Kungs Tevi Sveetii un Pasargaa, Tas Kungs pacelj Savu vaigu uz Tevi un ir Tev Zheeliigs, Tas Kungs Apgaismo Savu vaigu paar Tevi un Dod Tev mieru! Tu Esi Sveetiita Maas! Dieva beerns!

  KBBK ><>Jērs padevās nāvē un mūsu grēkus uzņēmās! Paldies Aba, ka sūtīji Viņu Pasaulē! Āmen , Alelujā <><

 2. Madara saka:

  Paldies par tiešām noderīgo informāciju! :) turpmāk zināšu ka arī bez dievkalpojumiem notiek arī citas aktivitātes. Man ir liels prieks būt šeit un visā piedalīties!

 3. milzite saka:

  Pateicība Dievam!
  Tu vari ne tikai nākt uz dievkalpojumiem, bet arī piedalīties slavēšanā 7dienās pēc dievkalpojuma draudzes nama 2.stāvā, kā arī 2dienās Marka evaņģēliju studēt kopā ar par un ap 30mit gadniekiemm, kas noteikti palīdzēs paraudzīties uz lietām un dzīvi no kristīga redzes viedokļa, vai arī 5dienās jauniešu vakaros līdz 25, kur spēlējam teātri, dziedam, dažreiz uzdejojam, studējam bībeli un runājam par mums pašiem aktuālāk tēmam.
  Tas ir brīnišķīgs veids, kā garīgi augt un kopā ar līdzīgi domājošiem pavadīt laiku.
  Vēlu veiksmi! Lai Dievs Tevi svētī!
  milzite=Ilze

 4. Madara saka:

  Paldies! jā, šīs sajūtas tiešām ir tik patīkamas, es īstenībā nevaru viņas pat aprakstīt, bet viņas tiešām ir labas…. jauns dzīves posms man tiešām ir sācies un man pašai ir par to prieks :)

 5. andziks saka:

  welcome home, sis! ;)

 6. Maarts saka:

  Tev noteikti ir skaistas, neparastas izjutas, sakot jaunu dzives posmu. Bet tas ir tikai sakums, vel daudz neparasta priekshaa ;)

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress