Es te taa domaajot un veerojot! 

Es te taa domaaju – tas cilveeks ir viena sliipeeta buutne! Mums ir dota viltiiba, veelmes, iespeejas, briiva griba un pat domaassana, kaa pa briinumam! Un ko vinnss izdomaa? Gribas kaut kur “aizssut”, nu taa parasti raksturo veiklu darbiibu. Aizlaizzas, un? atkal nav labi, gribas atpakall! Saak stukot arii to.

Tas arii par lietaam – veikalaa iepatiikas jacinna, nu ta-a-a-a gribas, ka breec vai! Nenopeerk … un labi vien ir!

Bet no kurienes taas veelmes, dzinnas, ka liek ssajaa pirmajaa briidii kaut ko uzzsaakt? Tas taa kaa biku nodarbina manu praatu, bet taa viss oki doki, manas dienasgraamatas lasiitaaj!

4 komentāru

 1. jaana saka:

  Es gan teiktu,ka vainīgs Skrūvšņore,kas kalpo Tēvam Apakšā.Sātans pats ar tik sīkām lietiņām nez vai nodarbojas,bet Srūvšņore jau ir meistars visu samudžināt un vērst sev pa labu,ka beigās Tu vēl jutīsies vainīga ka esi aizbraukusi un vēl gribi pirkt kaut kādu tur jaciņu :)

 2. milzite saka:

  - Bet nevar buut, ka visas assaas domas no saatana un Dievs taas peec tam visas laapa, ko mees savaa apmaatiibaa un aklumaa esam sadariijussi! :?
  - Var var, no satana , no saatana! ej klosterii un neraadies aaraa, jo tikai taa tu varesi sevii miitosso greeku apslaapeet!
  - Tiessaam?
  - Jaa, jaa, esi drossa, taa tas ir! Tikai nepeerc jacinnas un nebrauc nekur! ]:)

  P.s. Es sapratu juusu joku! ;)
  P.S.s. Redakcijas viedoklis var nesakrist ar lasiitaaju viedokli.

 3. Maarts saka:

  Esmu vineisprātis ar Ernestu – tās domas nāk no elles, no sātana.

 4. admin saka:

  no sātana tās domas, no sātana!!!!! nepadodies kārdinājumam un nepērc!!! :evil:

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress