Filmas “Kristus piedzimšanas” iespaidā 

Vakar bija svētīgs jauniešu vakars! Sanācām kopā sākām ar lūgšanu un dziesmām es lasīju Dieva vārdu, milzīte atzinās, ka viņu ķēra sirdī Ps.40:1-6. Lasīju arī No Atkl. 5:8-14. Bija Svētā Gara vadīts vakars, Kristus pieskārās un bija prieks lai gan bijām mazā pulciņā bija svētīgi. Turpinājām taisīt plakātu ar izrakstiem no Dieva Vārda par dažādām dzīves situācijām. Meklējām bībelēs par prieku, ēšanu un lūgšanu. Beidzām arī ar lūgšanu un slavēšanu. Tiešām prieks, ka ilzīte ir iemācījusies spēlēt Ģitāru un var nospēlēt slavas dziesmu zinot tikai melodiju un akordus, spēlējot pirmo reizi! :) Tad vakaram beidzoties iedomājāmies lūgt par tajā vakarā iznākušo filmu “Kristus piedzimšana” lūdzām arī par Fredi un Ufo Lai Dievs uzrunā. beigās nolēmām iet uz Forumcinemas lai pārbaudītu cik maksā biļete, jo netā cena nebija. tā aizgājām nopirkām biļetes sametoties un kopā bijām 5 cilvēki. tad aizgājām uz milzītes mājām un pa ceļam stāstīju savus piedzīvojumus par gara pasauli, “Kā ar iedomātu gara zobenu savam ļaunā gara apsēstam sunim – viņš ārdijās, cirtu galvu nost :) un pēc tam apraku iedomātā bedrē virtuvē” kas bija klāt rihtīgi smējās, jā bet tad man tas likās nopietni. Tā jautrā garā staigājām atpakaļ uz forumcinemas. kad skatījāmies filmu, kad Dievs runāja uz Cahariju un ikreizes, kad viņš runāja caur ēņģeļiem pār mani nāca Svētais Gars- kā tirpas iziet caur galvu, man tā ir bijis dažās slavēšanās, īpašās reizēs, es tā sajūtu Svēto Garu. un rezultātā biju mājās ap 1:30 un gāju gulēt redzēju interesantu un uzrunājošu sapni. pēc tam lasīju Bībeli, tad bija jānes kaķis potēt un tad pēkšņi mamma pati sāka runāt par kristīgām lietām ar mani, ka varēju viņai pastāstīt, gan par grēkā krišanu,izraēla vēsturi, gan par Kristu un to ka Dievs ir trīsvienīgs un tikai Dēla nopelnā var iemantot grēku piedošanu! Es biju pārsteigts par mammas interesi, vēlreiz varēju dalīties ar evaņģēliju! Un neviss to darīt kad pretī ir noraidoša attieksme bet uzklausoša!!! Slava Dievam! Mammai radās jautājums: “Vai latviešu tauta arī dievam ir īpaša, ka mums ir tāda himna, “Dievs, svētī Latviju…” un ka ir tāda sajūta, ka Dievs svētī Latviju, jo ir tādā sajūta un tas ka Latvieši ir izgājuši cauri laikiem, gan zem Vācu, Krievu okupācijām, kā nopelns tas ir vai Latviešu pašu vai Baznīcas, vai Dieva, un kā uz to skatās vecākās paaudzes mācītāji!? es tiešām pabrīnījos, reizēm ir tā, ka Dievs dod Dieva vārdu lasīt un driz tas jau ir jāizmanto jau praktiski! Slava Tev Dievs!

2 komentāru

  1. Anonīms saka:

    kko tiiikstulbu sen nebiju lasiijis.

  2. milzite saka:

    Vakars tiešām izrādījās svētīgs un veldzējošs – pēc ilgiem laikiem biju kopā ar saviem brāļiem un māsām un jutos pieņemta, kā nejūtos nekur citur. Jūtos atspirgusi kaut nedaudz un atveldzējos sadraudzībā. :)
    Jā, jāsaka, ka ģitāras spēle ir viens brīnums, kas ar mani ir noticis – nenokā sanāk un kaut meldiņu varu noturēt. Cik lieli ir Tavi darbi, ak, Kungs, un svētības pilnas domas par mums :bow:

    Filma bija uzrunājoša un patiešām kaut nedaudz mūsdienu cilvēku acīm ļāva skatīt to brīnumu, kas notika pirms 2006 gadiem Betlemē. :)

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress