Garkaajteetinjam 

Miiljo Garkaajteetinj,

Shodien pusdienaas eedu kartupeljus ar galju un meerci, kaa arii salaatus, baltmaizi un uudeni. Garshoja tiiri labi, bet biju uzlicis par daudz, taadeelj panjeemu liidzi launagam. Alumiinija kastiitee, taadaa, kaadas eedniicaas dod, lai liidzi njemtu eedienu. Vot. Nu labs i, tad liidz naakamajai reizei!

36 komentāru

 1. admin saka:

  [quote]Jopcig, aiz gara laika peec pusdienaam ierakstiiju vienu komentaaru dienasgraamataa, sekojot ieprieksheejaa ieraksta stilam par Garkaajteetinju, un taada diskusija izveidojaas! Es gan esmu provokaaciju lielmeistars, nesen tachu te vispaar neviens nediskuteeja… [/quote]

  Jā, tev sanāk labi! Man personīgi uzjautrināja šis ieraksts, kā saka “you made my day”.. tā tik turpini :D

 2. milzite saka:

  Ko juus varat nnemties!!! Nu nnemas katrs ko aizstaaveet! Beidziet!!! Kllust mazliet garlaiciigi, labaak padiskuteesim par pareizrakstiibu ssajos komentaaros diskusijaa, ko vakar pievienoju! ;)

  P.S. Redakcijas viedoklis var nesakrist ar lasiitaaju viedokli.

 3. dbfff saka:

  bet gan “vārda brīvībai” vai “izteikšanās brīvībai” gan šeit kaut kas līdzīgs varētu būt.

  Un vēl ir tāda šeit rakstītā vārda īpatnība- nav redzama sejas mīmika, žesti, utt.

  Rodas asociācijas ar parunu- kā sauc, tā atskan.

 4. Maarts saka:

  Kjepinja pati teica, ka mees dziivojot demokraatiskaa valstii (aizmirstot, ka “te tachu ir bazniicas maajaslapa”, bet bazniica ir shkjirta no valsts) un katram ir tiesiibas paust savu viedokli, taadeelj neredzu probleemu – es izteicos, vinja pret to iztureejaas nedemokraatiski neiecietiigi, uz ko sanjeema atbildes, un tad gan piesauca demokraatiju un vaarda briviibu. Kur ir probleema, visiem tika dotas tiesiibas izteikties, ir demokraatija mums.

 5. Ligucis saka:

  Ņu es nez nez kā ar viņas domām jo vakar ar viņu runāju skype un viņa pilnīgi skaidri man pateica savas domas. :O :-/ :( Domāju,ka viņa ir tāds cilv. kas tik ātri nemaina domas.Bet Lai Dievs dod būtu žēl viņu šeit vairs nemanīt. Man liekas,ka vairāk kā divas es jau arī KEPINAI UZBRAUCU. ;(
  Ņu varbūt viņa kļūdijas A kam negadās? :? Tas viss vienkārši jauzņem ne tik asi un tieši. (OK kepin?:) )
  Jā tam es pilnīgi piekrītu meitenes ir tādas emocionālas būtnes. ;( / :D

 6. jaana saka:

  Ļoti ceru, ka Kepina šodien par to visu domā citādi.
  šiet var visu rakstīt, ko domā, bet tās nav tikai manas tiesības, bet arī pārējo.Divas skabargas jau bija šajā vārdu pārmaiņā:1)Kepina otro reizi apgalvoja,ka raksts ir prasts un vēl aicināja citus viņu atbalstīt un 2) pēc Kepinas atvainošanās jau gan Maartam nevajadzēja par to Uzbraukšanu,aizvainojumā Kepina to var nesaprast, meitenes mēdz būt emocionālas

 7. Ligucis saka:

  Varbū ne Tu,bet kāds cits gan to uztvēra pat ļoti nopietni.
  Kepina viņa pat teica,ka vairs neraxtīs neko šeit,ka viņa esot sapratusi,ka šeit nevar raxtīt ko domā un jūt. ;(
  :( :( :(

 8. Maarts saka:

  Tas viirs bildee ir tas pats vecais labais Rejs Bredberijs, viens no amerikaanju izcilaakajiem rakstniekiem, tikai jaunaaks nekaa manaa agraakajaa avataraa – ap 1955. gadu.

 9. milzite saka:

  Ak, Tu … vecaas bildes iipassniek! (ilgi domaaju, kaa lai Tevi nosauc peec bildes spriezzot) Gribejaas Tevi nosaukt par Aazi! :P Piedod! :)

  Tev un veel te kaadam labam raksturiiga taada ironiska un reizeem ciniska pieskanna! =D

  Sabaidi un samulsini jaunos ganaamaa pulka jeerinnus! :@

  Skaties man! ]-)

 10. Maarts saka:

  Nekas, nekas, asumi tieshi sarosa diskusijas, neviens jau te neko neuztver personiski (vismaz es ne), vajag pieshaut kaadu piparinju, lai atdziivotos.

 11. milzite saka:

  Manupraat, izteikt savas domas par labi, bet jaaizveertee vai publiski vai privaataa veestulee, taccu domu atsskkiriiba nevajadzeetu buut par iemesliem savstarpejai apvainossanai un aizvainossanai!(starp citu, tas par to aiz un ap vainossanu ir labs diskusiju temats, jo kaada atsskkiriiba?)
  Veel jau ir teiciens, ka ja varde ir uudenii un to uzvaaka, tad varde uzvaaraas liidz ar to. Bet ja vardi iemet karstaa uudenii, tad taa izlec aaraa! Liidziigi ir ar diskusijaam…
  No malas veerojot Juusu komentaarus secinaaju, ka vienkaarssi, “kaads” un tas nav pats labaakais pozitiivais teels, censsas sakkildot juus visus, lai sseit paartrauktos ccalossana un domu apmainna. Saatana viens no ierocciem ir kkildas …

  P.s. Lasiitaaja viedoklis var nesakrist ar maneejo!

 12. Ligucis saka:

  Tauta sarodās un diskusija arī sākās. :) :thumb: (y)

 13. Maarts saka:

  Jopcig, aiz gara laika peec pusdienaam ierakstiiju vienu komentaaru dienasgraamataa, sekojot ieprieksheejaa ieraksta stilam par Garkaajteetinju, un taada diskusija izveidojaas! :D Es gan esmu provokaaciju lielmeistars, nesen tachu te vispaar neviens nediskuteeja… :O

 14. Liga saka:

  Manupraat, viss ir ljoti labi!
  Gan jau kepina iejutiisies :)

 15. dbfff saka:

  Vispār jau te ir “dienasgrāmatas” sadaļa un tātad -savā ziņā visai personiska tomēr, lai arī rakstīta publikai.

  Labi, tas viss tā, vienīgi šī diskusija atgādināja, ka šodien neesmu bijis pusdienās.:)

 16. Ligucis saka:

  raxti gan to ko Tu domā un jūti.
  Savāl būs tā….. :(
  Man personīgi negribās lasī kādas liekulības.

 17. Liga saka:

  “Hmmm….es lasu pietiekosi daudz un ari klasiku, starp citu, un , ja jau sis darbs nav bijis publicets , tad Jums , manuprat , nav itesibu man parmest to , ka neesmu to lasijusi….es nesaku , ka tikai anekdotes ir nepieciesmas , bet kaut cik jedzigs raksts ,nevis ko kurs eda pusdienas ….mja , zinu ,ka man itesibu Jus pamacit , bet es vienkarsi izsaku savu viedokli un es domaju , ka demokratiska valsti tas ir iepejams ….es jau nesaku , ka Jus vispar nedrikstat rakstit , bet Jus vienkarsi sevi padarat par apsmieklu , bet ja velaties but izlecejs tad uz prieksu….rakstiet cik vien tik un pazemojiet pats sevi ….tads ir mans viedoklis , ko brivi pauzu ….., bet tadel jau nevajg sakt ar apvainojumiem …, ja varbut esmu bijusi parak asa tadel teicu , lai Jus piedodat , bet tads ir mans viedoklis”

  Ja es par sho tavu komentaaru izteiktu savu viedokli, tad man buutu ne taa vien veel jaatvainojas :D Tu vispaar pati saproti, ko gribeeji pateikt?

  P.S. Paariesim uz “tu”, es domaaju, ka arii Maartam nebuus nekaadu iebildumu.

 18. jaana saka:

  Kepina, ja Tu būtu lasījusi bērnībā šo grāmatu,tad nebūtu aizmirsusi.Tā ir viena no tām labestības pilnajām grāmatām kas it kā nav nekādi rakstniecības kalngali,bet no kuriem staro labestība. Vai grāmatu “Polianna” un “Polianna jau liela” esi lasījusi.It kā vienkārš salkans sižets, bet pasaka daudz, arī par ticību.
  Ja gribi nopietnas sarunas tad tām ir sadaļa “Jautā mācītājam”kur var apspriest arī neskaidros Bībeles tekstus.
  P.S. Man gan Maarta teksts likās ļoti mīļš. Redzi kur dažāda uztvere…

 19. Ligucis saka:

  Esat tak mierā vienreiz!!!
  viss tak ir ok.
  Aizmirsīsim šo mazo staprgadijumu ok.? :) -t-

 20. Kepina saka:

  Es to ta neesmu domajusi.Humors ir daudzpusigs , tikpat cik daudzpusigi ir cilveki. Ka jau teicu rakstiet ko vien gribat un ka gribat, ja jau Jums Dievs ta liek ….es tikai izsaku savu viedokli un viss..biju domajusi , ka seit tas ir atlauts…, bet ,acimredzot ,ne ….savu degunu vairs citu rakstos es nebazisu…loti atvainojos par to visu….

 21. Maarts saka:

  Viss ir OK. Gan es tev arii uzbraukshu taa, ka maz neliksies par kaadu tavu komentaaru… :twist:

 22. Ligucis saka:

  Man personīgi nebija pre to iebildumi. ;)
  Jā varu atzīties,ka neesmu lasijusi garkaj tētiņu,bet uzskatu,ka var jau runāt arī par to un tur nekas slikts nav.Tas ka mēs esam kristieši nenozīmē,ka mums visu laiku jālūdzas,jālasa un jārunā par Dievu var jau arī biki savādāk. tas ka mēs raxtam ko citu uzreiz nenozīmē,ka mēs vairs neticam tad jau es varētu teikt kad esmu skolā izņemot releģiju es neticu,Es domāju Tu tam nepiekritīsi Kepina.Es arī nepiekrītu.Mēs esam un paliksim kristieši ja arī runājam par kauko citu. :)

 23. Kepina saka:

  Mja , tam es piekritu, bet to var uzrakstit drusku savadak…es jau saku , ka atvainojos par to ,ka esmu aizskarusi Jusu jutas , jo katrs cilveks vienu lietu redz katrs savadak .Vai ne ta?

 24. Maarts saka:

  Kas, tavupraat, ir “prasts”? Un humoru tu saproti tikai tad, ja tas ir klasisks humors, intonaacijas neuztver? “Smalki” laikam ir tavi gariigie piedziivojumi pashsugjestijas izraisiitajaas adrenaliina devaas, savukaart Ernests Hemingvejs sava darba “Ardievas ierochiem” deelj ir visprastaakais vecis, kas vien uz zemes dziivojis.

 25. Kepina saka:

  Mja,tam piekritu, so kludu nemsu vera

 26. Kepina saka:

  Hmmm….es lasu pietiekosi daudz un ari klasiku, starp citu, un , ja jau sis darbs nav bijis publicets , tad Jums , manuprat , nav itesibu man parmest to , ka neesmu to lasijusi….es nesaku , ka tikai anekdotes ir nepieciesmas , bet kaut cik jedzigs raksts ,nevis ko kurs eda pusdienas ….mja , zinu ,ka man itesibu Jus pamacit , bet es vienkarsi izsaku savu viedokli un es domaju , ka demokratiska valsti tas ir iepejams ….es jau nesaku , ka Jus vispar nedrikstat rakstit , bet Jus vienkarsi sevi padarat par apsmieklu , bet ja velaties but izlecejs tad uz prieksu….rakstiet cik vien tik un pazemojiet pats sevi ….tads ir mans viedoklis , ko brivi pauzu ….., bet tadel jau nevajg sakt ar apvainojumiem …, ja varbut esmu bijusi parak asa tadel teicu , lai Jus piedodat , bet tads ir mans viedoklis

 27. Liga saka:

  Likt aiz katra vārda daudzpunktinjus nav prasti? :D

 28. Maarts saka:

  Kaads sakars ar bazniicas maajaslapu? Taads sakars, ka sheit uzturas draudzes loceklji, un visi vinji ir cilveeki, nevis uzvelkamas lejerkastes, kas neko citu nemaak pateikt kaa tikai “Aleluja”. Un, luuk, sieva mani paslaveeja, ka esmu paeedis pusdienas, jo no riita teicu, ka pusdienas neediishu, un vinja teica, ka taa nedriikst. Taa ka es iisteniibaa esmu labu un sveetiigu darbu veicis, Miesa ir Sveetaa Gara maajoklis, ja es bojaashu savu veseliibu ar neeshanu, es paarkaapshu bausli “Tev nebuus nokaut”. Vot.

 29. Kepina saka:

  Hmmmm….skiet , ka sapratu …mja….mana vaja erudicija…., bet vienalga prastaku rakstu neesmu lasijusi. Tur tacu Jus piekritat?

 30. Maarts saka:

  Vai tu tieshaam nezini Dzhiinas Vebsteres darbu “Garkaajteetinjsh”? Meitene rakstiija savam studiju sponsoram veestules, uz kuraam, nekad nesanjeema atbildes, arii pashu sponsoru nekad nebija redzeejusi, tikai vinja eenu ar garaam akajaam, taadeelj arii nosauca vinju par Garkaajteetinju. Un tad nu shiis vinjas veestules sanaak kaa taada dienasgraamata. Bija arii radioiestudeejums ljoti populaars Latvijas Radio. Taada nu ir taa muusdienu jaunatne, nekaa no klasikas nezina, kaa arii no dienasgraamataam. Turklaat savaa paarliekajaa nopietniibaa kljuustot smiekliiga. Veel interesanti, ka tu maaci, ko driikst un ko nedriikst sheit rakstiit, ja pati tikai nesen te esi ieradusies un diez vai esi kaut tuukstosho dalju lasiijusi no taa, kas te ticis publiceets agraak. Ir bijusi gan humora sadalja, kuraa cenzuuru taa kaa netiku maniijis, ka buutu jaaiekljauj tikai anekdotes, kuraas mineets vaards “Jeezus”, bija arii sadalja, kuraa rakstiija ikdienas siikumus, ko kursh dara. Katraa zinjaa taadas sveetuliibas, ka nu tikai par Jeezu runaasim, nebija.

 31. Ligucis saka:

  Jam……. es kautkā biki savādāk to izpratu.laikam jau esmu kļūdijusies.

 32. Liga saka:

  Tas uzrunaa tevi un iemaaca savaldiit dusmas… ;)

 33. Kepina saka:

  Varbut kaut kad berniba ir lasits neatceros , bet kads gan tam visam sakars ar Baznīcas majas lapu?

 34. Ligucis saka:

  mmmm ņu nez nez. :? =0

 35. Liga saka:

  Labi, malacis! :D

  Tu ko Kepina??? Neesi Garkaajteetinju lasiijusi? Muusdienu jaunatne… :-/

 36. Kepina saka:

  Varbut uzrakstiet vel kaut ko prastaku!!!….vai tad tiesam nevar uzrakstit kaut ko skaistaku?….., ja nevarat , tad labak nerakstat vispar , jo , manuprat , si ir Baznicas majaslapa nevis kaut kadu draugu .lv chata saits , kur gvelz visadas stulbibas…..ta it ka nebutu par ko rakstit , ka tikai pa savu edienreizi ….tiesam , ja jau sak paradities sadi raksti tad ta jau vairs Baznicas majas lapa, bet es nezinu , kas…starp citu , kas tas tads par garkajtetinu?…..Es , protams atvainojos ,ja esmu Jus aizskarusi , bet es saucu lietas istaja varda…

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress