Īsta mīlestība gaida! 

Biju šajā nedēļas nogalē ar Kepinu kopā uz IMG ( īsta mīlestība gaida – kristīga organizācija Latvijā un pasaulē kura iedrošina jauniešus atturēties no pirmslaulību sexuālām attiecībām. ) salidojumiņu. Kā jau Kepina teica savā dienasgrāmatiņā ka Tas bija patiesi fantastiski.

Kad mēs tur ieradāmies ( kavējoties pēc jauniešu vakara ) mūs tur uzņēma ar tādu mīlestību kuru nevar pat vārdos apraxtīt. Ieradāmies uz “mazajām gr.” kur mēs viens ar otru iepazināmies. :) Superīgi cilv. no ik katra staroja Dieva mīlestība, sapratne un vēme palidzēt. :@

Nākamo dienā metāmies ar pilnā sparā iekšā.

Visi sākas ar rīta rosmi :D – teikšu ka tā nebija rīta rosme, bet gan smieklu lavīna. Tad nu kārtīgi izsmējušies – izvingrojušies :D . Mēs devāmies uz lekciju kur mums stāstija, ka ja otras pusītes meklēšana sākās uz ceļiem. kam es arī pilnībā piekrītu jo ja mēs gribam no Dieva saņemt tad jālūdz vēl bija atseviškas lekcijas zēniem un meitenēm superrrr…. centāmies izprast kādai jābūt ideālai sievietei. Tad vēl bija lekcijas par dzīvi pirms dzimšanas – abortiem jā… pēc tās lekcijas bija par ko padomāt….

Lekcija ” Košlājamās gumijas efekts ” Kā būtu kožļāt jau izlietotu kožļeni? :? :P

Nebija jau tā,ka mēs tur tikai klausijāmies nopietnās lekcijas. Bija arī brīvais laiks kuru lielākā daļa no jauniešiem izmantoja pārdomām. Vēl bija nopietni smieklīgais sarunu šovs “Vaina” 8) tādā brīvā un nepiespiestā gaisotnē. ( Man tas nedaudz atgādināja paneļ diskusiju kurā biju piedalijusies jauniešu dienās bet šeit mācītājus nepiesēja pie krēsla kā tur lai tie neaizbēg :) ),bet bija laps. (y)

Gospeļi, secondchance, xenos, Revaival, mateja baz. slavēšanas un pielūgsmes gr. (y)

Bet pats spēcīgākais tomēr bija IMG prezentācija. dziesmas, bildes, apsolijuma kartītes, gredzentiņi.

Asaras ;( ;( ;( lūgšanas,sarunas ar mācītāju līdz pat rītam (nabaga mācītājs).

Varu teikt šis pasākums bija patiešām ļoti, ļoti labs kautgan tas ilga neaudz mazāk kā divas dienas mēs paspējām noklausīties piecas ļoti labas lekcijas un jauki pavadīt laiku.

Novēlu ik vienam GAIDĪT.

TAS IR TĀ VĒRTS!!! :|

54 komentāru

 1. Maarts saka:

  IMG, vareetu teikt, ir Prieka Veests filiaale, metodes un ideologjija arii taa pati.

  Esmu dzirdeejis tieshi, ka daudzi paari Prieka Veestii shkjiirushies, domaaju gan, ja “uz atklaasmes pamata” apprecas dazhu meeneshu laikaa, peec tam tikai saprotot, ka “atklaasme” bija nevis sirdii, bet pus metru zem sirds, un lauliibaa iestaajas depresija, kaariibas apmierinaatas, prats palicis skaidrs, nu var saakt objektiivi spriest par paareejo…

 2. dbfff saka:

  Antireklāma jau arī ir reklāma.

  Nezinu, te vairāk viss- man šķiet, tā varētu būt…

  Un es domāju- normālā situācijā – ja cilvēki nestaigā “rociņās” gadiem ilgi, tad laiku līdz laulībām jau nu var “izturēt” . Jo kā tad ir ar citām situācjām- saderinājāmies, sekss, nu tā – slikti, jāgaida atkal sapņu tēls un tā “n” reizes. Vai arī otrādi- sekss, brīnišķīgi, laulājamies aši aši, bet tad- nav par ko runāt, citas intereses, netīra veļa un trauki…Vai -sekss, grūtniecība, laulība. Cilvēkiem ir vajadzīgs arī laiks, lai pierastu pie tuvības-arī laulībā. Par IMG- ne jau idejā tik daudz ir problēma, kā attieksmē, formā, kas var šķist nenopietna- tie vienkārši ir saukļi, lozungi utt.Un par cilvēkiem, kas “pazūd” no Prieka Vēsts- var domāt arī tā, ka viņiem ir jauku dzīve, kurā Dievam jau īsti nav “vietas”- t.i. viņi atraduši kādu reālu personu, ko mīlēt un kas viņu mīl …kam te vēl draudze vajadzīga?

  Tomēr Maarta viedoklis vairāk izriet no uzskata- kā atrast “īsto”, nevis- tas ar ko esi laulājies, ir “īstais”.

 3. Maarts saka:

  Es jau nereklameeju pasaakumus, kas uzkurina beerniem satraukumu par seksa tematiku.. ;)

 4. milzite saka:

  Jaa, Maart, ko Tu tik daudx satraucies! ;)

  P.S. Redakcijas viedoklis var nesakrist ar lasiitaaju viedokli.

 5. Maarts saka:

  Diskusijai tieshi sheit patiesiibaa vajadzeetu saakties, jo es esmu atteicies no kritizeeshanas, saakdams konstruktiivu sarunu – uzsverot labo un slikto gan vienaa, gan otraa gadiijumaa.. ;) Net nu labi, beigsim. Citaadi cilveeki briiniisies, ka mees tik daudz par seksu satraucamies.

 6. milzite saka:

  Gribeeju teikt, ka taa nav atkaapssanaas no manas puses, vienkaarssi neredzu diskusijas taalaako gaitu!
  Par stiliigumu: komentaaru nav! Vai es ko vispaar teicu par to? ;)

  P.S. Redakcijas viedoklis var nesakrist ar lasiitaaju viedokli.

 7. Maarts saka:

  Labi! :D Tad naakamais jautaajums dienas kaartiibaa – “Dievs ir stiliigs “! :D Tas ir logjisks turpinaajums, jo Liigucis to teica IMG sakaraa.. :>)

 8. milzite saka:

  Viss pietiek, es savu viedoki jau izteicu! Pie taa rii palieku! Peace!

  P.S. Redakcijas viedoklis var nesakrist ar lasiitaaju viedokli.

 9. Maarts saka:

  Probleemas var buut abos gadiijumos:

  1) Dzimumhormoni vada emocijas, kas agraak nav piedziivotas un taadeelj gruuti interpreteejamas, liela miilestiiba tiek sajaukta ar ko citu un daudz kas svariigs paliek nepamaniits. Un ja sevi absoluuti liidz kaazaam iegrozho, var izraadiities, ka miilestiiba bijusi tikai platoniska, un fiziskajaa zinjaa tuviiba tikai rada probleemas un nesaskan.

  2)Kaads vas paarprast otro variantu kaa mudinaajumu uz “briivo miilestiibu”, lai gan ar to saprotu nobriedushu cilveeku nobriedushas attieciibas, kas gariigi ticiibaa jau ir lauliiba.

 10. milzite saka:

  Domaaju, ka pirmajaa viedoklii mazliet jaalabo – nevis lai buutu labaaka, bet lai dariitu kaa Tas Kungs saka un izvairiitos no netikliibas!
  Otram nav ne vainas! Bet par to veel jaapadomaa! Kaadam tur varetu buut probleemas!
  Bet tas, ko teici par apsveerssanas veertiibu – tas tiesa! :) (baidzot kaut kaads kopeejs viedoklis ;) )

  P.S. Redakcijas viedoklis var nesakrist ar lasiitaaju viedokli.

 11. Maarts saka:

  Ir divi viedoklji:

  1) Saderinaashanaas laikaa liidz kaazaam ir par katru cenu jaatturas no seksa, jo tad lauliibas dziive buus labaaka;
  2) Saderinaashanaas laikaa liidz kaazaam ir pieljaujami buut tuvaakiem nekaa vienkaarshi “braalim un maasai Kristuu”, lai izvairiitos no hormonu radiitiem maldiem, staajoties lauliibaa.

  Domaaju, ka apsveershanas veerti ir abi viedoklji, vai tad otrajaa viedoklii nav kaut vai dalja patiesiibas?

 12. milzite saka:

  Tur bija domaats, ka miilestiibu var izkopt ne tikai starp puisi un meiteni, bet arii starp braalloiem un maasaam, strap braali un braali un maasu unmaasu, tikai teissaam nepaarproti!!! KO Tu tur biji uzdomaajis? ;)
  Bet runaajot par to IMG ap ko te visu laiku iet runa, ko Tu centies panaakt? Vai lai es atziistu, ka Tev taisniiba, vai, ka centies paarliecinaat Lindu Balceri un par to, ka tas veel vairaak saasina “ssis” attieciibas?
  Kas Tev padomaa? ]:)

  P.S. Redakcijas viedoklis var nesakrist ar lasiitaaju viedokli.

 13. Maarts saka:

  Un kas ar to puishu un meitenju miilestiibu?

 14. Maarts saka:

  Pret HIV un AIDS tachu ciinaas preteejaa nometne – Papardes Zieds, dalot prezervatiivus! :D Bet staavoklii var palikt un ar HIV inficeeties gadiijuma attieciibaas, ne jau pastaaviigaas attieciibaas.

  Kaadreiz pazinu taadu draudzi Prieka Veests, Linda Balcere, kas vada IMG, starp citu, ir no turienes. Un Prieka Veestii shitais jautaajums ir topaa – pirms saderinaashanaas neflirteet un meitenes uz tramvaju nepavadiit, jo var veel sadomaaties un tad lieki krenkji un asaras. Un tad tur bija kaazas vienas peec otraam, Prieka Veests vadiitaaji pat gribeeja kaut kaa bremzeet to preceeshanaas bumu, atnaak uz draudzi, apprecas un veelaak pazuud. Buutu interesanti uzzinaat, kaapeec pazuud – iespeejams, ka izshkjiras, jo nepasee. Taa pat vareetu buut cita, veel veertiigaaka kristiigaa kustiiba – to cilveeku lieciibas, kas appreceejushies paari pluustosho hormonu varaa, daudz nedomaajot, un veelaak shkjiirushies. Jo tos cilveekus jau neviens neredz. Es zinu, kaa ir tad, kad cilveeki ir kopaa, bet TO nedriikst, vilinaajums ir milziigs, gribas ar to cilveeku buut tuvu, tuvu, nu kaa lai tur neprecas, ka taada miilestiiba.. Un apprecas arii. Kaa Paavils teica – ja nevar savaldiities, lai precas. Un pilns ir ar tiem, kas apprecas tikai taadeelj, ka nevar savaldiit seksualitaati (jo IR gruuti to savaldiit, ja divi cilveeki ir tuvi, emocijas kaapj pa muti laukaa). neatbalstu seksuaalos mekleejumus, bet preceeties, nepazistot otru cilveeku arii shaadaa zinjaa, ir biistami, cilveeks hormonu varaa nesaprot pats, ko vinjsh dara. Cilveekiem, kas noleemushi preceeties un nemoka sevi shajaa zinjaa, vairaak domaa ar galvu, izveertee, seksualitaate netraucee objektiivaak veerteet citas svariigas iipashiibas otraa.

 15. milzite saka:

  Nu un kaads prieksstats par taam lieciibaam, vai nav taa kaa savaadaak un daudz kristiigaak? :/
  Man gan liekas, ka labaak ir taadas lieciibas, nekaa vientulaas maaminnas un HIV vai AIDS vai veel tur nez kaadu slimiibu lieciibas! KO?
  Kaapeec Tu esi tik pret to visu? :-/

  P.S. Redakcijas viedoklis var nesakrist ar lasiitaaju viedokli.

 16. Maarts saka:

  Esmu apmekleejis to maajaslapu, paskatiijies aktiivistu bildes un palasiijis lieciibas… :) Es jau arii nedomaaju, ka runaa par seksu konkreeti, bet starp rindinjaam visu laiku ir sekss, zemapzinja tachu to juut. Ja visu laiku atkaarto – jaatturas, tad zemapzinjaa liidzi proceseejas tas, NO KAA jaatturas.

  Un kaa tu to domaaji – “draudziiba un miilestiiba ne tikai starp puisi un meiteni”? Ko “ista iilestiiba” gaida starp puisi un puisi, tur arii kaut kas jaagaida…? :) )

 17. milzite saka:

  Nee Tu klluudies!
  IMG nerunaa par seksu, bet gan par sskkiistiibu!
  Papardes zieds runaa – drossu seksu, dala prezervariivus, uz priekssu, par drossu seksu! Nu tur gan runaa! Tur maaca kaa lietot attieciigos priekssmetus un ko dariit tad, ja kaut kas noticis!
  Bet IMG nerunaa taa – tiessi preteeji, lekcijas un nodarbiibas tur, lai pastaastiitu ka dziive sastaav ne tikai no “taa”! Par sekstu tur tiek lloti maz runaats, tur runaa vairaak par teemaam, kas ir draudzeessanaas, kaa izkopt un ruupeeties par draudziibu un miilestiibu(ne tikai starp puisi un meiteni). Saproti, IMG runaa ne par seksuaalaam attieciibaam, bet par attieciibaam, kuraas pa vidu ir Jeezus! Taas taa kaa daudz, nu “tiiraakas”! Seksu piemin tik daudz, ko par to saka biibele, ka peec kaazaam!
  Nezinu vai uztveeri to domu, ko veeleejos pateikt, bet to gan zinu, ka Tev mazliet vajadzeetu paintereseeties par sso teemu, lai izteiktu savas domas/kritiku! Vai esi apmekleejis http://www.istamilestibagaida.lv? Tur nav tikai par seksu! :P

  P.S. Redakcijas viedoklis var nesakrist ar lasiitaaju viedokli.

 18. Maarts saka:

  Var jau to saukt arii par kritizeeshanu. Var arii nesaukt :)

  Kameer veel man ljauj kritizeet – aizdomiigi jau gan liekas, ka jauni cilveeki tik daudz laika pavada, runaajot par seksu. Kaut kaa perversi tomeer. Tas attiecas gan uz Papardes Ziedu, gan uz IMG, es tos aktiivistus personiigi nesaprotu. Abas nometnes valkaa visaadus kreklinjus un simboliku, sanaak, ka nakti un dienu praataa tikai viens – sekss (pozitiivaa vai noliedzoshaa zinjaa, bet objekts ir tas pats), it kaa taa buutu galvenaa dziives probleema. Visu laiku paturot praataa seksu sekas var buut preteejas – noraushanaas no kjeedes.

 19. milzite saka:

  OK, smaiilaas ta samiilaa, kaut kur tak ir jaasapaziistas! :P
  Bet galvenais,jau ka saturs tam visam ir sskkiists un tiirs, ne ka brauc uz turieni tik notuseet un uz puissime/meiteneem skatiities!
  Bet vai tas nav skaisti, ka Tu aizbrauc uz taadu pasaakumu, apsolies sev un Dievam, tureet savu miesu sskkiistiiba aun tiiriibaa, bez tam Dievs Tevi atalgo un daavaa draugu/draudzeni un peec laika (lasiit: peec kaazaam) vari godam to apsoliijuma gredzentinnu vai kartiiti, kas nu kuram ir sapleest vai nolikt plauktinnaa! Pats jau Tu neesi bijis uz taadu pasaakumu, vai ne?
  Bez tam, Tu jau esi preceejies, Tev tas nav vairs svariigi tur grdzentinni vai veel kaut kas, taapeec jau Tev liekas, ka mazliet mullkkiigi vai pat stulbi tie pasaakumi…
  Bez tam, nedomaaju, ka bez Dieva aicinaajuma, kaads uz turieni vispaar brauktu! ;)
  Jaa, tas naak no Amerikas, taccu tur ir arii biku savaadaak taa padariissana. Te tik taa liekas, ka sabrauc daudz meitennu, kas nosolaas tur konkreetas lietas un aizbrauc maajaas un gaida … Patiesiibaa brauc arii puissi, ja kas! :P Un Amerikaa tur ir 50 uz 50 puissi un meitenni! Te Latvijaa taada situaacija, ka meitenes vairaak! (kaut gan peec statistikas gan taa nav, bet tas jau ir cits temats).
  Bet vai tas noziimee, ka nevajag taadus pasaakumu!
  Maart, jaasaka man Tev dazzi vaardi – man liekas, ka Tu paaraak kritizee to, kas Tev passam liekas mazsvariiga un izcel, dazzreiz vabuut paaraak izcel, to, kas Tev ir svariigs!
  Taatad izlasiit P.s. rakstiito un nestriideeties! :P ;)
  P.S. Redakcijas viedoklis var nesakrist ar lasiitaaju viedokli.

 20. Maarts saka:

  Nepiekriiti, ka nometnees jaunieshi samiilas?.. :)

 21. Ligucis saka:

  PILNĪGI UN GALIGI NEPIEKRĪTU!!!

 22. Maarts saka:

  IMG vareetu organizeet nevien nometnes, bet arii klosterus, taada man laba ideja ienaaca praataa. Vot. Iisteniibaa jau jaunatnes nometnes tieshi taas greeciigaas domas veicina, meenesniicaa klainjaajot apkaart jauneekljiem un jaunavaam. Sanaak, ka IMG uzkurina domas par to, par ko nabaga zeeni un meitenes taadaa vecumaa citaadi nemaz neiedomaatos.

 23. Ligucis saka:

  Ņu nez nez,bet varu teik,ka nepiekrītu tam ko Tu saki.
  Bet ņu cik cilv. tik viedokļi.

 24. Maarts saka:

  Sauc kaa gribi, bet tas “piemeers” bija arguments. Mani tas IMG bishkji besii, paaraak fanaatiski. Ideja skaidra, bazniicaa taa nav nekaads jaunums, bet pasniegshanas veids taads pats kaa ar citaam no Ameerikas naakushajaam maaciibaam – puulja kodeeshana. Proti – kas nav ar mums, tas ir saatana varaa, nelaimiigs greecinieks, naktiis raud un nespeej atrast mieru, lieto alkoholu un cigaretes, bet tas, kas ir ar mums, ir laimiigs un smaidiigs, slavee Dievu dienaam un naktiim ar dziesmaam un dejaam un nemitiigi priecaajas par savu glaabshanu. Zombeeshana.

 25. Ligucis saka:

  BET TAS JAU BIJA TIKAI KĀ PIEMĒRS!!!
  Un tālāk ARGUMENTI!!!

 26. Maarts saka:

  Jaa, par koshljaajamo gumiju, tik debilu piemeeru es jau draugiem.lv komentaaros kritizeeju! :D Jo ja ar taadiem argumentiem saak uzstaaties, tad pretim buus veel lielaaks taadu pashu demagogjisku saliidzinaajumu birums. ja diskutee, tad jaatrod stabili argumenti.

 27. Ligucis saka:

  Es vēlāk Tev uzraxtīsu ko es labu izkonspektēju no tās lekcijas. ok

 28. admin saka:

  man radās jautājums par košļājamo gumiju.. jā, tiešām, vecu nepārāk gribās košļāt, bet tieši tāpēc jau ik palaikam tiek pirkta jauna.. nevis visu laiku košļāta viena un tā pati (pēc laulībām).. pastāsti vairāk par to lekciju, lūdzu.

 29. admin saka:

  :D nabaga nošokētie ļautiņi … :D

 30. minx saka:

  Tici man, neieskrietu.

  When a heart is broken there is nothing to break

 31. 1karlis saka:

  Nu ja vecis puspliks staigaatu vecriigaa pa puli gan jau neviljus kas ieskries netik skjiists galvaa? KBBK ><>Jērs padevās nāvē un mūsu grēkus uzņēmās! Paldies Aba, ka sūtīji Viņu Pasaulē! Āmen , Alelujā <><

 32. Ligucis saka:

  Man tas arī neko tādu īpašu neizsaka un neliek apgrēcināties.

 33. Liga saka:

  Viirieshi tachu arii tagad censhas kachaaties, sauljoties, tetoveeties un veel visaadus pigorus dariit, lai iekaardinaatu sievietes… Tikai sievietes neapgreecina tie muskulji :D Varbuut sievietes vienkaarshi ir gudraakas? Meedz jau buut dazhaadi, bet man ieraugot viirieti, kursh demonstree muskuljus, parasti nevis gribas apgreecinaaties, bet liekas kaut kaa nedabiski un smiekliigi…

 34. Ligucis saka:

  Zināmā mērā nepiekrītu.
  Bet ņu nez nez.
  Katram savas domas.
  Cik cilv. tik viedokļu. :)

 35. Liga saka:

  Ir jau arii taadi viirieshi, kam lien… ;)

 36. Maarts saka:

  Shajaa zinjaa viirieshi ir piemeers, vinjiem nekas nelien aaraa. Vot. Sievietes, taas gan ir visa ljaunuma sakne.

 37. minx saka:

  Njāa.. labāk būt neglītai – nevienu neapgrēcini, lai gan arī, mazums, ko cilvēki padomā paskatoties.. |-)

  When a heart is broken there is nothing to break

 38. Ligucis saka:

  Ņu tā es arī nedomāju.
  Ģerpties normali nevis tā ka vis lien ārā. (atvainojos par isteicienu)

 39. Ligucis saka:

  Ņu tā es arī nedomāju.
  Ģerpties normali nevis tā ka vis lien ārā. (atvainojos par isteicienu)

 40. Maarts saka:

  Oho!.. Vispaar jau es to kaa joku biju domaajis… :D

  Lai skaista sieviete neapgreecinaatu savu tuvaako (it sevishkji pusaudzhu vecuma zeenus), vinjai labaak vispaar no maajas neiet laukaa, vislabaak ietiities meetelii un lakataa kaa to musulmanju sievietes dara. Kur nu veel izgjeerbties, ejot pirtii… ;)

 41. Ligucis saka:

  Ja Tu a to varētu apgrēcināt savu Tuvāko tad jā!

 42. Maarts saka:

  Vai IMG statuuti prasa, lai tu arii saunaa dreebes nost nevilktu?… :D (Tas par avatara bildi)

 43. Ligucis saka:

  Ko Tu saki. :)
  Nevar būt.
  Nez vai smieties vai asaras liet,bet nu tā tas i :) / ;( ???

 44. Maarts saka:

  Pupalaks man un meiteneem Malmee arii atzinaas, ka esot greecinieks. Mees bijaam shokaa.

 45. Ligucis saka:

  Tas ņu gan nav labi.
  Bet parādi MAN kādu kas negreko!!!!!!!!
  Es labprāt tādu redzētu.
  Pagaidām zinu tik vienu tādu – tas ir tas kurš uzņēmās visus mūsu grēkus uz sevi un nomira par tiem – JĒZUS KRISTUS.

 46. Maarts saka:

  Juus neticeesit, bet pat es vairaak vai mazaak greekoju.

 47. Ligucis saka:

  Jā Tas gan.

 48. Kepina saka:

  Tas bija domāts kopumā par cilvēkiem , ka neviens , jau vairs nevar būt tik ideāls kā Jēzus Kristus, jo mēs visi cilvēki vairāk vai mazāk grēkojam.

 49. Ligucis saka:

  Ņu ja jo Tu tak nebiji šodienas lekcijā tāpēc jau esi paspējusi daudz vairāk pārdomāt nekās es,bet ņu es arī paspēšu pārdomāt.Tas tiešām bija kas tāds ko ir vērts ieslēgt savā sirdī un atcerēties!
  Ai ņu saulīt nesalīdzini jo nevar jau tā salīdzināt jo katrs domā savādāk. Iespējams raxtu vairāk tāpēc ka esmu emocionālāka nekā Tu :? ;(
  Biki tomēr nesapratu to par tām sievietēm.
  Varbūt vari paskaidrot sīkāk ko Tu domā?

 50. Kepina saka:

  Mja….., kas ir tas ir …..asaras , asaras , bet tajā pat laikā vienkārši lieliski pavadīts laiks…esmu jau tik daudz paspējusi pārdomāt daždas lietas un visu salikt “pa plauktiņiem” , bet vēl ir tik , kas vēl neizdibināts – tur nu es Tev piekrītu 100% , bet mani neapmierināja tas ko Tu teici par ideālo sievieti – ideālu cilvēku Dievs nav radījis , vienīgi Jēzus Kristus bija ideāls , bet tas nav domāts kā uzbrauciens , saproti pati !!!!….tas bija piedzīvojums , kas man paliks atmiņā uz visu mūžu …aaa, aizmirsu pateikt , ka šaja salidojumā iepazinos arī ar dažiem jaukiem jauniešiem ….pilnīgi piekrītu Tevis rakstītajam – lekcijas , patiešām , izraisīja pārdomas par to visu……mjā Tavs apraksts ir daudz labāks par manējo ….tā tik turpināt ,vēl izrādīsies , ka Dievs Tev devis rakstnieces talantu…Lasīju ar lielu patiku….Prieks , ka mūsu domas sakrīt kopsummā

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress