Īsta mīlestība gaida! 

Biju šajā nedēļas nogalē ar Kepinu kopā uz IMG ( īsta mīlestība gaida – kristīga organizācija Latvijā un pasaulē kura iedrošina jauniešus atturēties no pirmslaulību sexuālām attiecībām. ) salidojumiņu. Kā jau Kepina teica savā dienasgrāmatiņā ka Tas bija patiesi fantastiski.

Kad mēs tur ieradāmies ( kavējoties pēc jauniešu vakara ) mūs tur uzņēma ar tādu mīlestību kuru nevar pat vārdos apraxtīt. Ieradāmies uz “mazajām gr.” kur mēs viens ar otru iepazināmies. :) Superīgi cilv. no ik katra staroja Dieva mīlestība, sapratne un vēme palidzēt. :@

Nākamo dienā metāmies ar pilnā sparā iekšā.

Visi sākas ar rīta rosmi :D – teikšu ka tā nebija rīta rosme, bet gan smieklu lavīna. Tad nu kārtīgi izsmējušies – izvingrojušies :D . Mēs devāmies uz lekciju kur mums stāstija, ka ja otras pusītes meklēšana sākās uz ceļiem. kam es arī pilnībā piekrītu jo ja mēs gribam no Dieva saņemt tad jālūdz vēl bija atseviškas lekcijas zēniem un meitenēm superrrr…. centāmies izprast kādai jābūt ideālai sievietei. Tad vēl bija lekcijas par dzīvi pirms dzimšanas – abortiem jā… pēc tās lekcijas bija par ko padomāt….

Lekcija ” Košlājamās gumijas efekts ” Kā būtu kožļāt jau izlietotu kožļeni? :? :P

Nebija jau tā,ka mēs tur tikai klausijāmies nopietnās lekcijas. Bija arī brīvais laiks kuru lielākā daļa no jauniešiem izmantoja pārdomām. Vēl bija nopietni smieklīgais sarunu šovs “Vaina” 8) tādā brīvā un nepiespiestā gaisotnē. ( Man tas nedaudz atgādināja paneļ diskusiju kurā biju piedalijusies jauniešu dienās bet šeit mācītājus nepiesēja pie krēsla kā tur lai tie neaizbēg :) ),bet bija laps. (y)

Gospeļi, secondchance, xenos, Revaival, mateja baz. slavēšanas un pielūgsmes gr. (y)

Bet pats spēcīgākais tomēr bija IMG prezentācija. dziesmas, bildes, apsolijuma kartītes, gredzentiņi.

Asaras ;( ;( ;( lūgšanas,sarunas ar mācītāju līdz pat rītam (nabaga mācītājs).

Varu teikt šis pasākums bija patiešām ļoti, ļoti labs kautgan tas ilga neaudz mazāk kā divas dienas mēs paspējām noklausīties piecas ļoti labas lekcijas un jauki pavadīt laiku.

Novēlu ik vienam GAIDĪT.

TAS IR TĀ VĒRTS!!! :|

54 komentāru

 1. Ligucis saka:

  Jā tas gan….

 2. Laurita saka:

  Paldiessss!!!! :@ :D

  Smaids ir Dieva autogrāfs cilvēka sejā.

 3. Maarts saka:

  Apsveicam Lauritu sakarā ar uzvārda maiņu!!! :D (y)

 4. milzite saka:

  Maart, pievaldies! Tas tik veel truuka, ka Tu nu spriediisi tagad, kas kuras draudzes un ideologgijas fileaale! Pats esi bijis Prieka Veestii gaajis un redzeejis vai IMG kaadreiz piedaliijies???
  Man liekas, ka Tu no aarienes skaties kaut kaadas lietas un spried par taam kaa nekristiessi spriezz par kristietiibu! Viss! Punkts! Liecies mieraa, rakstniek, ar spriedeleessanu! KO Tu centies paarliecinaat vai pieraadiit? Savu taisniibu, Tev nav taisniiba, pats labi zini, Kam ir!!!
  Tev varbuut ir bijis taa un saskaneejis un lauliiba, bet varbuut kaadam ir papriekss savaadaak un tad “iistais”, nevis izproveeju – taatad iistais un precamies – saskanes visu muuzzu!(tas no aizieprieksseejaa komentaara ddffbb)!

  Man ssodien bija gruuta diena! Atvainojiet par skarbumu!

  P.S. Redakcijas viedoklis var nesakrist ar lasiitaaju viedokli.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress