izmisums 

Kā pārliecināt cilvēku, kurš nonācis jogu, budisma, hinduisma ietekmē, un vēl pieprasa toleranci?

6 komentāru

 1. atklaasme saka:

  Tomēr sāpīgi, ka kristiešus tur par augstprātīgiem, iedomīgiem viņu ticības dēļ!

 2. avei saka:

  Tikai gribēju norādīt, ka tu nevari nevienu pārliecināt par ticību. Vari stāstīt un aizstāvēt, bet ne pārliecināt, bez Svētā Gara nesanāks. Ja gribi pārleicināt, uzņemis arī tā grēkus… kaut kā tā, pati sapinos savā domā.

 3. atklaasme saka:

  Protams, vispirms jātiek galā ar saviem grēkiem! un ne jau uzņemties atbildību par citu grēkiem, bet mēģināt parādīt pareizo ceļu

 4. avei saka:

  Kā var būt tolerants pret grēku? Nevar. Tikai vai ar saviem jau tikst galā, ka jāsāk uņemties atbildība par svešiem? [retorisks jautājums]

 5. atklaasme saka:

  Ja cilvēks meditē par tukšumu, apziņas noliegšanu, zemapziņas ietekmi, par to, ka “viss ir viens,”, domāju, viņš patiesību meklē nepareizā virzienā. Ja uzskata, ka ir daudzi ceļi pie Dieva, ne Kr.vienīgais, to saucot par kristiešu lepnību? Neticība ir grēks, netaisnība. Kā var būt tolerants pret grēku? Man žēl cilvēka, bet ne viņa neticības. Ļaunums tiek sabiedrībai nodarīts ar šķirtām ģimenēm, pamestiem bērniem, lai tēvs koncentrētos uz nabu. Kā pastāstīt par Kristu, lai pārliecinātu? Domāju, ka pati varu būt kā instruments.

 6. Maarts saka:

  Kaadaa zinjaa “nonaacis ietekmee”? Izklausaas taa kaa par sektu :) Ja cilveeks meklee patiesiibu, tad gan jau atradiis, Dievs paraadiis, kaa gan tu vinju vari pati paarliecinaat? Un kaadeelj gan lai vinjam nepienaaktos tolerance, vinjsh vai tad kaut ko sabiedriibai kaitiigu dara? :)

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress