Ja mēs būtu bez grēka, — vai būtu vajadzīgas baznīcas? 

Baznīcas ir domātas grēciniekiem, lai tie, būdami vēl šajā grēka pasaulē, varētu saņemt grēku piedošanu un izlīgumu ar Dievu.

Lasīt tālāk »

kristīgie pasākumi | polemika | bībele | baznīca | KLB

Avots: http://www.ebaznica.lv/?p=4631

Viens komentārs

  1. jaana saka:

    Mans pusaugu dēls noklausījies par savas vecāsmammas bēgļu gaitām, un par to, kā vecāsmammas t.i.arī mana ģimene no amerikāņu zonas nokļuva padomju karasspēka kontrolētā zonā un tālāk tika atsūtīta atpakaļ uz toreiz jau padomju Latviju, bēdīgi noteica:”Ja vecāmamma nebūtu paklausījusi savai mammai un būtu devusies uz tālāk uz rietrumiem, tad mēs tagad dzīvotu Vācijā vai Amērikā…” Uz ko man nācās atbildē”:”Varbūt man būtu divi dēli un meita, bet tikai tas nebūtu tu, bet cits cilvēks” (Mana vīra vecāki kara beigas sagaidīja savās lauku mājās)
    Tāpat pasaule bez grēka būtu cita pasaule jeb paradīze. Bet mēs dzīvojam šinī pasaulē un daudz vērtīgāk par apceri pa pasauli bez grēka ir izlasīt e-baznīcas portālā Dr.Mārtiņa Hemnica “Par grēsūdzi un absolūciju”
    No “Vikipēdijas”:
    Mārtiņš Hemnics (vācu: Martin Chemnitz, vēsturiski Kemnitz, Kemnitzius, Chemnitius, Chemnizius, dzimis 1522. gada 9. novembrī, miris 1586. gada 18. aprīlī) bija t.s. otrās paaudzes luteriskais teologs, Mārtiņa Lutera sekotājs, ekleziālā autoritāte un mācītājs. Saukts arī par Alter Martinus jeb Otro Mārtiņu un viņam veltīts teiciens: Si Martinus non fuisset, Martinus vix stetisset (Ja [otrais] Mārtiņš (Hemnics) nebūtu nācis, tad [pirmais] Mārtiņš (Luters) diez vai spētu pastāvēt)

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress