Jāņos uz Bēvulēniem! 

Tik ļoti gribās nedaudz atvilkt elpu no lielpilsētas drūzmas, darbiem, skolas, pabūt sadraudzībā ar Dieva bērniem un divatā ar Tēti, mums ir dāvāta brīnišķīga vieta – Bēvulēni! Tāpēc piedāvāju izmantot Jāņu brīvdienas un doties uz turieni! Mēs (Inga un Laura) brauksim jau 21. jūnijā ar Ērgļu autobusu 10.40 no Rīgas autoostas (līdz Taurupei cena 2,60). Vari pievienoties šajā dienā vai vēlāk! Jārēķinās ar nelielu pārgājienu apmēram 6 km. Būsim līdz 24. jūnijam, ja nu kāds būs ar mašīnu, ļoti labi. Var nakšņot teltī vai istabiņā, ēdamais jāsarūpē pašiem, neaizmirstam bībelītes! Ja kādas labas idejas, kā šo laiku padarīt interesantāku, ņemam līdzi! Naktī no 23. – 24. jūniju pievienosimies kopējai draudžu lūgšanai. Bet nekas nav piespiedu kārtā!
Tiem, kas pievienosies vēlāk, būtu noderīgi sazināties, varbūt kādu var paķert līdzi ar mašīnu, ja brauc ar autobusu un iet kājām, jaukāk būtu kompānijā (Bēvulēni atrodas pusceļā no Taurupes uz Zaubi). Varētu satikties šo svētdien pēc dievkalpojuma! Lai Dievs mūs visus vada! Inga :)

Viens komentārs

  1. 1karlis saka:

    Dzirdēju atsauksmes par šo pasākumu no Ingas un Lauras, cik sapratu tas bija izdevies, varbūt padalaties, tie kas tur bijāt, kā gāja, lai citiem ir interesanti un iedrošinājums citreiz piedalīties.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress