Jauns dizains 

Lapa piedzīvojusi pavasara pārmaiņas, kuru rezultāti vēl tikai būs baudāmi. Ja kaut kas kaut kur nestrādā, tad, lūdzu, komentējiet.

40 komentāru

 1. jaana saka:

  Paldies par “ķeksīša pielikšanu”. Pārbaudu vai komentāri arī aiziet.

 2. juris saka:

  Es šī attēla iedarbību pat nemāku izskaidrot.. pierasts, tas būtu par vienkāršu, tagad skatoties, domāju, ka mums negribot ir iznācis kas vairāk. Tur ir sajukatas proporcijas, taures ir lielākas par baznīcas torni, ziedu taures, gandrīz kā baznīcas lillijas, izsaka priecīgu emociju, dvēseles dziesma skan attēlā un saturs- tornītis ir redzams tālumā..
  Nu kaut kā tā apmēram, man jau patīk tādas lietas, kuras nevar tā uzreiz izteikt vārdos.
  vienmēr atmiņā skats no Šapiro izrādes- logs kā logs, iestiklots, uz tā glāze kā glāze, tajā roze kā roze, istabas noformējums.. Un tad ienāk cilvēki staigā, runā, viens pieiet pie loga un apsēžas uz palodzes .. – izrādās, ka cilvēka augums ir tikpat liels, kā glāze, kas stāv viņam blakus.. abi divi (viņs’un glāze) tam neka’du uzmanību nepievērš, dzīvo tālāk, bet mēs no malas redzam, ka lietu mērogs ir deformēts, tad jāsāk domāt ko tas mums izsaka..
  .. redzi ko Dievs tev dod un domā, kas ar to ir izteikts..

 3. jaana saka:

  Cik maz gan reizēm vajag cilvēka priekam. Vēl kārtīgi neatmodusies , sēdos pie datora lai iesūtītu ikdienas lasījumus un tad gatavotos darba dienai. Un atverot patīkams pārsteigums – atkal redzamas eņģeļu taures un māus baznīcas tornītis. Man nav nekas pretī, ka Svētkos ir cits attēls , bet ikdienā atverot lapu ir tik patīkami justies kā mājās. PALDIES Admin!

 4. juris saka:

  Pašlaik jautājums tiek risināts starpresoru sarunās. Summas, kas nepieciešamas, lai uzturētu mūsu lapu (līdz šim tas bija bez maksas) ir priekš mums lielas. Tiek meklēti varianti, lai varētu aizņemt pēc iespējas mazāku servera vietu. Kā būsit ievērojuši, nedarbojas arī Jaunā Derība, tā paša iemesla dēļ.
  Risinājums tiks atrasts, par to šaubu nav.

 5. jaana saka:

  Paldies Dievam un Adminim un visiem visiem, kuru pūļu rezultātā atkal varam sprediķus klausīties!
  Mēs dzirdēsim tagad arī jaunākas svētrunas, ne tikai no arhīva ?

 6. jaana saka:

  Novēlojies liels paldies par mazā lūgumiņa izpildi!
  Piezīme informācijai:(no droša avota – mācītājs Juris)
  Tiem, kas vēlas dzirdēt sprediķus mājas lapā, atliek tikai lūgt Dieva palīgu Adminim ,lai viņam izdodas novērst visus šķēršļus , kas radušies.
  Lai Tev, Admin, Dievs palīdz un veicas!

 7. jaana saka:

  Vai nevar izdarīt tā, ka īsais Bībeles citāts Pārdomām ir kaut kur auģšpusē. Es jau tagad zinu, ka tāds ir un sameklēšu, bet tas tiem, kas ienāk ML un negrib garās pārdomas par Bībeles tekstiem lasīt. Tad nu būtu jauki, ka izlasa to īso un pats pārdomā.

 8. Ligucis saka:

  Jā man arī bez gala šī sadaļa pietrūkst un klusībā ceru to ar laiku arī šeit saskatīt.

 9. Gusts saka:

  ir tāda sajūta (subjektīva protams) ka lapa jaunajā veidolā ir vizuāli tīkamāka par veco, bet vienlaikus arī sajūta ka šis tas ir pazudis… piemēram nav vai nevaru atrast sadaļu “Svētrunas”. Google meklētājā tādas sadaļas parādās bet saites uz tām nestrādā:(

 10. juris saka:

  Laks visu labo. Atliek tikai gaidīt.

 11. Iuse saka:

  Nu, nezinu, nezinu, laikam brillēs gan tā vaina. Man kalendārs ļoti smuki verās vaļā.
  Bet varbūt tomēr laiks un admins pastrādājuši.

 12. juris saka:

  man tomēr acis čupā… kalendara noradi atradu, bet atverot neveras…
  ta solija, ka šitās brilles lapi kalpos, tādu naudu izgrūdu..

  PS. kad izdosies palaist, tad ari pati norade varretu but lielakiem un spilgtakiem burteļiem, citādi dikti siciņa, ta tak svarīga lieta – kalendars!!!

 13. admin saka:

  Paldies Dievam, ar acīm tev viss ir kārtībā. Meklētājs uz laiku izgājis..

 14. avei saka:

  varbūt emsu akla, bet vai tiešām meklētājs ir nozudis? nu es domāju opciju “meklēt lapas ietvaros”…

 15. admin saka:

  Links uz kalendāru ir sānu joslā ;)

 16. Iuse saka:

  Piekrītu. Šobrīd lapa bez sveiciena atgādina valsts iestādi, kurā ar tevi neviens diži sarunāties negrib. Re- pie sienas speciālistu saraksts un kurā kabinetā katrs atrodas, ej tik un meklē!
  Nevajag nekādas garas runas, bet siltu rokasspiedienu un ziņu, ka esi šeit ļoti gaidīts, gan.

 17. juris saka:

  Nu nav tā kalendāriņa vēl, cerams, ka būs ka’dreiz, bet dievkalpojums būs un visi laipni gaidīti!

 18. Dace Kalniņa saka:

  Laikam neprotu atrast to jauko tabulveida sarakstiņu, kas še reiz bija skatāms! Vai kāds būtu tik jauks un pateiktu vai tas notiks arī 12.aprīlī (Lieldienās)? Jau iepriekš pateicos un visiem priecīgas Lieldienas!

 19. jaana saka:

  Man gan likās tā mācītāja Uzruna nevis kā mēģinājums kādu savaņģot, bet gan mājas lapas saimnieka sveiciens ienācējiem. Tas ir tāpat kā, ja mājās ienāk ciemiņš, mājas saimnieks ar viņu sasveicinās un aicina tālāk. Nu jā, tagad gan pilsētās tās sarunas ar negaidītu vai nejaušu ciemiņu notiek aiz aizslēgtām durvīm… Citi laiki citi tikumi.
  P.s. Bez tam svētku reizēs bija patīkami atverot lapu lasīt mācītāja īpašo uzrunu. Nez kā būs rīt? Var jau visu sarindot loģiski un gan jau atradīs.

 20. admin saka:

  taisnība, jaunākajās publikācijās ir tās ‘izceltās’ vecās publikācijās pašā augšā – man visu laiku arī likās, ka nekas jauns nenāk :) vajadzēs atdalīt nost.

 21. minx saka:

  kad ieliek aptauju, tad jau atbild :)

  Nu nepiekrītu, ka šeit apgrozās vien svaigākie un, pēc gada apbružāšanās, aizmirst Jāņa draudzes virtuālo pusi. Vienkārši vecajiem draudziniekiem vajag ko svaigu, maza interese runāties par sen izrunātām tēmām. Tiklīdz ieliek ko aktuālu, komentāri aši vien sarodās ;)
  Un es jau nesaku, ka nevajag paturēt dažādu interešu publikācijas, vajag – tikai visu derētu salikt pa plauktiņiem un hierarhiski, lai loģiski domājošs cilvēks spēj orientēties lapā.

 22. juris saka:

  Nu nu, kaut kā neredzu, ka kāds te pēdējo 3-4 gadu laikā rosītos un čalotu, ja neskaita pāris naidīgos uzbraucējus. Vienīgie, kas kustās ir tie, kas ikdienas liek dažādus tekstus. Lielais apmeklētāju skaits ir pateicoties tam, ka mums ir publikācijas dažādām interesēm.
  Tie, kas domā, ka baznīca kāš naudu, var mierīgi iet tālāk. Drīzāk jādomā, kā pastāstīt ko mēs esam izdarījuši līdz šim, lai sakoptu savu baznīcu, kuru nu visi var aplūkot un nākt uz koncertiem.
  Tuvāko gadu laikā būs jādomā kā uzturēt to, kas ir, neko jaunu nevarēsim izdarīt, galvenā problēma būs siltums nākošajā ziemā.

  Kas tad piedalisies tajā aptaujā par Uzrunas ievietošanu? Tādas lietas ir jānolemj pēc vajadzības.

 23. minx saka:

  Uzskatu, ka draudzes mājaslapa jāvedo (priekš) draudzes. Potenciālajiem jaunpienācējiem būs sava sadaļa. Pie tam, mani neticīgie vienaudži un vecāk-audži pārāk bieži pauž uzskatu, ka baznīca ir ‘naudas kāšanas’ iestāde, tāpēc arī būtu labāk, ka pirmajā lapā neparādīsies nekas tāds, kas tendēts uz potenciālo draudzes cilvēku – viņš uzreiz jau jutīsies tā, ka lapa uztaisīta tik tam, lai viņu savaņģotu. Lai labāk viesis jūtās kā novērotājs – kā ienākot draudzē: visi rosās, viss notiek, cilvēki čalo, un tad šis cilvēks var mūs iepazīt bez nekādiem super aicinājumiem. Tie kas meklēs un gribēs iesvētīties, atradīs vajadzīgo arī zem INFO.

  Par mācītāju uzrunu sākumlapā ierosinu veikt aptauju. :)

 24. juris saka:

  Ka varētu ‘but tā, ka uzbrauc ar peli uz uzraksta un tas uzreiz parādās tādā mazā lodziņā, nu ir tak tā daudzās lapās redzēts, dikti parocīgi! Tas būtu īstais veids uzrunai- Vai Tu esi ienācis pirmos reizi? =>
  un tad izlasi pirmos teikumus, ja vajag, uzspied un lasi jau mierīgi.
  nu, vai nav sapnis?

 25. juris saka:

  Es lielas cerības lieku uz kalendāru, kā Ernsts stāstīja, tad tur būs daudz iespēju, ka tik nu ātrāk būtu un pa ceļam nenobeigtos…
  Jādomā par variantiem, kā izveidot gan savejiem, gan pirmienacējiem.
  Vel jau ir ieceēts Dienas Vārds un Dienas lūgšana.
  Nez kā adminim iet? varēji jau tautai ko teikt..

 26. jaana saka:

  Manuprāt, mācītāja uzrunai gan vajadzētu būt lasāmai uzreiz atverot lapu. Tā, t.i. uzruna ir domāta jaunajiem apmeklētājiem. Bez tam būtu vēlams (atkal manas domas), lai informācija par Iesvētībām būtu atverama no 1.lapas nevis paslēpta INFO. Par jaunajām publikācijām ir labi kā ir tagad, tikai vajadzētu to sarkano uzrakstiņu “jauns”

 27. minx saka:

  šādi ir labāk nekā kā ripni ar peli tonnu publikāciju sākumus uz leju ;) Es tāpat nelasīju, jo tur nekas nemainījās – allaž macītāja uzruna svešajiem – man vismaz vecajā lapā Sākumlapa bija liekas durvis, lai nokļūtu uz vēlamo vietu, t.i., diskusijām, aktualitātēm. Tagad ir pārskatāmāk. Bet ierosinu kompromisu – visām pubikācijām, kurām patreiz Sākumā redzams vien virsraksts, ielikt pirmos 20 vārdus un maziņu bildīti klāt(līdzīgi kā apollo.lv).

 28. juris saka:

  Kaut kā pietrūkst tā, ka atverot lapu uzreiz ir redzamas jaunākās publikācijas, kaut saīsinātā veidā. Šis satura rādītajs nemudina kaut ko atvērt un lasīt tālāk.
  Vēl tāda īpatnība – mums augšpusē ir galvenās publikācijas, (kas novietotas virs citām) un iznāk, ka nemaz nevar redzēt tās jaunākās, es tik skatos, ka tā pati Klusā nedēļa stāv un Mācītāja uzruna.
  Ko jūs par to sakāt?

 29. juris saka:

  Nu ir tā reize, kad būtu derīgs apmācīgs laiks, lai bildes labāk redz.
  Kalendāra vēl nav, nemeklē velti. Tas kas ir, tas redzams uzreiz un bez viltus, bet kas nu nav, tad nu nav. Cerams, ka būs un labi.
  Līdz vakaram visiem!

 30. Iuse saka:

  Un cikos šis P.P.S. pasākums? Jautāju, jo nevaru atrast kalendāru. Pagaidām stipri taustos un grābstos, kamēr atrodu šeit meklēto. Bet ar laiku pieradīšu un kā daudzi- i neatcerēšos, kā bija iepriekš. :)

 31. juris saka:

  šis virsraksts tādēļ, ka ļoti noderētu iespēja Viena teikuma īsziņu-svarīgu ziņu – ielikt uzreiz redzama vietā.
  Tas varētu būt arī kā kalendāra funkcija? Jo tās ziņas drošvien būs saistītas ar dienu, kad kaut kas notiek.

  P.S. No pirmdienas lidz ceturtdienai, mācītājs būs sastopams personīgai sarunai, grēksūdzei, no 10 vai 11 līdz vakara pasākumam, tas ir līdz 18.00
  Pirmdien un trešdien – Juris Zariņš
  Otrdien un Ceturtdien – Ingus Dauksts

  P.P.S. Šovakar visi gaidīti uz Kristus ciešanu ceļa iesākumu gleznās un mūzikā, viss pašu – gleznas no sienas, mūzika no ērģēlēm, paskaidrojumi no Bībeles.

 32. Iuse saka:

  Vai tā opcija, kad varēja iepriekš sagatavot publicēšanai materiālu un ieklikināt laiku, kad tas top redzams citiem, kādreiz atjaunosies? Dikti ērti bija.

 33. jaana saka:

  Atverot “Jauno Derību” ir uzraksts “Fatall error…”

 34. juris saka:

  Man nekas “nelaužās”, uzrunas teksts visu laiku ir zem Baznīcas, vai nu jau ir labots vai kļūda parādās katrā datorā īpaši. Bet domājams, ka vajadzētu varēt to tekstu nostiprināt tajā rindā, kur jābūt. :D

 35. jaana saka:

  Admin, lauztais teksts “Zēlastība jums…” tomēr parādās tad, kad neesmu piereģistrējusies. Nezinu kā ir citiem . Paskaties.
  P.s.Kaut kas nesaprotams, tā teksta parādīšanās blakus vārdam baznīca nav likumsakarīga.Kad nosūtīju šo komentāru 1X atkal bija lauztais teksts, izrakstījos – palika apakšā zem virsraksta.

 36. elina222 saka:

  Jaunās izmaiņas ir ļoti glītas, un lapa ir kļuvusi pārskatāmāka :)

 37. Ligucis saka:

  Es ar nepacietību gaidīju izmaiņas, bet iespēja ienākt Mājas lpp bija tikai šodien. Kad atvēru manā sejā parādijās neviltots smaids. :)
  Tiešām ļoti smuki un dzīvīgi.
  Ņu tāds pavasarīgs.

 38. jaana saka:

  Paldies! Pat uzruna “Zēlastība jums…” sakārtojās pareizi :) tikai izlabo lūdzu vienu garumzīmīti bildē.

 39. admin saka:

  Antīkais fonts ir atpakaļ. Vēstules arī, bet ir jāuzmanās, jo pašlaik nerādā cipariņus jaunām vēstulēm :(

 40. jaana saka:

  Jaunajā ML variantā “personīgie ziņojumi vairs nebūs? Žēl…, varēji vismaz brīdināt, man bija daži cilvēki ar kuriem apmainījos ar domām, kuras atdresētas personīgi. Bēdīgākais ir tas, ka dažs no Rīgas aizbraucis tālu un dažu pat vaigā nepazīstu. Pat mācītāju vairs nebūs iespējams “aizkadra” apsveikt ordinācijas gada dienā vai vārda dienā.
  Un vēl esmu konservatīvs cilvēks un iepriekšējie Sv. Jāņa baznīcas burtiņi man pietrūks, jo “Diakonijas vēstīm” un Jāņa baznīcas ziņas” virsrakstos tādi ir, tikai mums tagad nav.
  Bet vispār ir labi, biblioteku varu papildināt pavecam, gan jau atradīsies, kas lasa

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress