Kalpošana 

Cilvēka skaistais cilvēka pamatuzdevums ir- ar mīlestību kalpot Dievam. Kalpot kopā-divatā,trijatā, četrratā utt. ir pats brīnišķīgākais, kas var būt. Es ļoti vēlētos uzzināt par jauniešu vakariem jūsu draudzē. Ar Dieva žēlastību esmu par tiem dzirdējusi…

Pateicība Dievam

Kristīne

Viens komentārs

 1. milzite saka:

  Sveika Kristīne!

  Tu vari ne tikai nākt uz dievkalpojumiem un jauniešu vakariem, bet arī piedalīties slavēšanā 7dienās pēc dievkalpojuma draudzes nama 2.stāvā 12.15, kur dziedam dziesmas, patiesi jauks laiks pavadīts pielūgsmē – viena stunda pēd dievkalpojuma! Tur var arī iepazīties ar pārējiem kas nāk uz jauniešu vakariem.

  Es jau te kaut kur stāstīju par Marka evaņģēlija studijas grupiņu, kas notiek 2dienās Toma vadībā (šīs aktivitātes +- 30 gadniekiem, bet var pievienoties arī pārējie)

  Bet 5dienās gan jauniešu vakari 19.00 pretī kancelejai tā saucamajā lielajā iztabā. Tas tiem, kas mūsu draudzē līdz 25. Spēlējam teātri (Diāna vadītāja), dziedam/ slavējam, dažreiz uzdejojam, skatamies filmas, studējam bībeli un runājam par mums pašiem aktuālāk tēmām. Uzorganizējam arī kādu pasākumu uz lielajiem svētkiem (Lieldienām, Ziemassvētkiem, Vasarssvētkiem u.c.)

  Drīzumā gaidāma sadraudzība ar Siguldas ev.lut.jauniešiem brauksim ciemos 19 maijā. Informācija sekos!

  27.maijā Vasarassvētku dienā būs slavas un pielūgsmes vakars draudzes namā, kur aicināti visi, būs arī laiks liecībām, būs iespēja paklausīties kā Dievs vadījis citus.

  Grūti jau Tev tā pastāstīt, kā izskatās ola, ja to pati neesi redzējusi. Tāpēc iesaku atnākt uz kādu no minētajiem pasākumiem un “iečekot” ;)

  milzite=Ilze
  Jauniešu darba vadītāja
  http://www.lelb-jaunatne.lv

  P.s. Vari arī rakstīt man uz e-pastu un kopā ar visiem saņemsi jaunumus. born_2b_happy(@)inbox.lv
  P.s.s. Sadaļā pie bilēm var apskatīties jaunākās bildes no pasākumiem un sejas, lai nav tā, ka nevienu nepazīsti.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress