Kas viņiem ir ar to runāšanu mēlēs… 

Vakar biju uz Borata filmu. Sviests protams pilnīgākais, bet dažās vietās varēja iesmaidīt. Vienk., tā kā visi tie viņa joki jau ir atskatīti Ali G šovā un izsmieti jau labu laiku atpakaļ, nekas oriģināls tur nebija. Tas nu tā. Bet nu tā vieta, kur viņš pie New Generation ieradās, un prasīja pēc palīdzības, tā bija laba.

Un vispār svētki ir bijuši. Skaisti bija. Prezidentes kundze varēja, protams, zināt, ka cilvekus (karavīrus) audzina, nevis audzē (audzē burkānus) un dzīvības par Tēvu zemi atdod nevis nodod (nodeva ziņas un cilvēkus čekai), bet tas nu tā. Kam negadās pārsacīties.

Te var vienu skaistu bildi redzēt no parādes. Starp citu bildē ir redzams arī viens draudzes loceklis.

http://www.tvnet.lv/zinas/images/upload/wallpapers/bilde_l.jpg

3 komentāru

  1. Maarts saka:

    New Age (Launais Laikmets) tachu ir ezoteeriska kustiiba, nosaukums saistiits ar Uudensviira laikmeta iestaashanos, bet New Generation ir latvijiesha (sho terminu rakstu ar ironiju) Alekseja Ljedjajeva dibinaataa Jaunaa Paaudze, harizmaatisko kristieshu sekta.

  2. Reinis saka:

    Filma taa pati par Boratu, bet new age vai new generation – neesmu eksperts, ka vinjas tur saucas (nu tas pats, kas Ļeģajevs, tikai amerikaanju izpildiijumaa).

  3. Maarts saka:

    Kas taa par filmu, kur pie Jaunaas Paaudzes kaads gaajis? nejauc ar New Age? ASV tachu Jaunaa Paaudze ir tikai kaadas 3 draudziites.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress