Ko lai dara 

Ko lai dara cilvēks, kurš jau trešo rītu piededzina uzliktās vārīties pusdienas tāpēc , ka apsēdies pie datora. Kaut kas traks! Ļoti nenopietns ieraksts ;)

10 komentāru

 1. Ana saka:

  Mana pieredze un novērojumi liicena, ka tas tiesa, sievietes tā dara, iespējams arī vīrieši (par to man grūtāk spriest, jājautā viņiem). Taču padalīšos ar savu pieredzi, kas man lika novērtēt savu vīrieti. DIEVS. Ir atšķirība, kad divi cilvēki vnk sareģistrējas un kad salaulājas. Laulības uzliek atbildību pret doto solījumu, jo solījums tiek dots Dieva priekšā, un viena no solījuma rindām vēsta- kopā laimē un nelaimē līdz nāve mūs šķirs, nevis kopā laimē un nelaimē līdz parādīsies kāds labāks par tevi. Kad ir pateiksts JĀ, tad sākas posms, kā būt labai sievai un labam vīram. Ir sacīts, ka laimīga laulība ir divu tādu cilvēku savienība, kuri labprāt piedod viens otram. Šo piedošanu vislabāk māca Svētie raksti un Dievs. Viņš mums piedod visu, ja vien patiesi no sirds nožēlojam, un ja jau Dievs spēj mums piedot visu, kādas mums ir tiesības turēt ļaunu prātu uz savu tuvāko? Vēl jo vairāk- vīrs un sieva ir paši tuvākie cilvēki- viena miesa. Diemžēl, liela sabiedrības daļa to nezin un dzīvo bez Dieva. Tieši šī iemesla dēļ ļoti liels procents ģimeņu ir šķirtas. Nav šīs atbildības pret doto solījumu. Palika grūti dzīvojot kopā- šķiramies! A kur paliek solījums priekos un bēdās līdz nāve mūs šķirs? Laulība nav viegla, bet kad tajā ir Dievs, ir daudz vieglāk gan sadzīvot, gan piedot, gan panest smagos brīžus, gan pateikt paldies par visu to labo, ko sniedz laulība un Dieva svētība. Jo patiesībā tādu brīžu ir ne mazums par kuriem pateikt paldies.

 2. Ligucis saka:

  (y)

 3. Liga saka:

  Labaak ar alumiinija peec pusdienaam, nekaa ar plastmasas pirms… ;)

 4. jaana saka:

  Šim cilvēkam naudas izteiksmē zaudējumi mazāki, bet cik ilgi Maarts staigās ar tiem alumīnija trauciņiem? :D

 5. admin saka:

  braukt uz lielveikalu pēc sasildītās pārtikas, vai arī kādu laiciņu pavadīt ceļā uz kādu ēstuvi… man paveicās, ka vecrīga blakām un vēl dažas nepārāk tālas ēdamvietas..

 6. Anonīms saka:

  Naudas izteiksmē šitam cilvēkam varbūt mazāk zaudējumu,bet cik ilgi Maarts staigās ar tiem alumīnija trauciņiem :D

 7. Liga saka:

  Ko lai dara cilveeks, kursh jau 3 dienas vairs vispaar negatavo pusdienas, jo paaraak daudz pavada laiku pie datora? :D

 8. jaana saka:

  Ja cilvēkam darba vietas tuvumā t.i.15 min gājumā nav ēdūža, tad lai ēstu veselīgi līdzi jāņem pašas no rīta vārītais.šis nedēļas bilance 3piedeguši katliņi un 3 neēdamas pusdienas.Ar tukšu vēderu atbraucu mājās ,lai darbotos pie sava datora un kaut ko iekostu.Vienīgie plus šajā bēdīgajā situācijā.

 9. juris saka:

  Ļoti iespējams, ka tev taisnība. Tik jautājums jāuzstāda pašiem. Piem. -ko es vāru pusdienās, ja tās uzlieku jau no rīta? Atbilde varētu būt meklējama latviešu tautas pasakās, piem. – gardo cirvja kāta zupu ar pirmajām nātrēm.
  Pasniedz vakarā mājas lapas zobgaļiem.

 10. Pupalaks saka:

  Vai tas ir atjautības uzdevums???? :-D
  Vārdi “rīts” un “pusdienas” neiet īsti kopā!!!!

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress