Kurp ejam, tauta 

Es šodien domāju, ka nupat sāk baigi mesties, vērojot, cik pašiznīcinoši darbojas mūsu politiķi. Jāsāk ticēt, ka nu- kad ir saņemta aizdevēju nauda- 1,2 miljardi! un viņiem rodas nepārvarama vēlme to pārņemt savā pārziņā un izsaimniekot! Tā kā ir izdarījuši ar visu citu mums piederošo.

Div dienas braucu pa Kurzemi, skatijos un domāju- visur ir kaut kādas lietas, kas kopīgi būtu izdarāmas citādi, kaut vai Sabiles vīna dārzi, kādreiz esot bijuši..

Toties redzēju vīna kokus sadēstītus kāda mācītāja mājas piekalnē, arī avenes un citus labumus… Domāju par to, ka ja katra ģimene, saimniecība, būtu attiekusies pret šo zemi kā tie 4 cilvēki, cik mēs būtu bagāti!

Bail tādēļ, ka saprotu savas paaudzes grūto mantojumu, tā vienkārši nespēj ticēt, pēc visa piedzīvotā, ar apgraizītu prātu, pamazām kūļājas un gaida uz valdības brīnumiem.

Visas ieprieksējās vēlēšanas parādīja, ka tautas lielākā daļa nespēj izšķirt kas ko pārstāv un kam var sekot, liekas- kas skaļāk kliedz, tam taisnība.

Šodienas situācijā saprotu, ka polittehnologi ir nolēmuši upurēt tos, kas mēģina Latviju glābt- JL un Dombrovski. Jo visas traģiskās sekas, ar skolām, slimnīcām, kultūras iestādēm, tiek pasniegtas kā šīs valdības vaina. Kaut arī tas ir iepriekšējo izzadzēju nekaunīgās darbības rezultāts. Nekāda nauda taču netiek nogriezta! Tas ir iztrūkums ieņēmumos, kas tiek sadalīts uz galviņām. Taisnīgāk vai mazāk, ko tur daudz var dažās dienās izdomāt un paredzēt, bet tas tiek uzdots kā šīs valdības iegriba, tas ir netaisnīgi un ved bezizejā.

Visa situācija ir absurda, bet pie tās mēs esam atvesti, un tagad jādomā, vai tiešām mēs nespējam atrast spēkus un apnēmību, kas kādreiz latviešiem bijusi un daudziem ir arī šodien. Daudz kas labs notiek, ir jāceļ mūsu ticība, ka tiksim galā ar visu! Piekrītu, ka tas ir arī Baznīcas uzdevums, tikai žēļ ka daudzviet esam pasniegti paši kā tādi, kam vara vien prātā.

Komentāri ir slēgti.

Powered by WordPress