Manas Lieldienas. 

Man tās pagāja pārpilnībā:

5:20 cēlos drukāju apsveikumus ko dalīt uz ielām cilvēkiem, tad 7 steidzos uz kori 7:10 ar kavēšanos korī dziedāju, tad sveicu citus draudzes locekļus ar vārdiem: ” Kristus ir augšāmcēlies!” un daudzi atbildēja Patiesi augšāmcēlies. tad DK pl 10:00 dziedāju, klausījos, nedaudz palaidu garām, jo biju saguris, bet zinu, ka Dievs deva to, ko man vajadzēja. Tad vakarēdiens.

Tad 7skolā sadraudzība, bērni lika evaņģelizējošu puzli – lielu. Apsveicām mācītāju Juri.

Sakopēju tekstus apsveikumam, sarunāju cilvēkus kas piedalīsies apsveikumu dalīšanā, tad arī citi iesaistīja citas māsas nāca palīgā: Zane, Laura, Diāna M. Un brāļi Dāvids un Jānis Liepiņš pateicība viņiem!

Lai tas Kungs atlīdzina jau šinī laikā, tad sagriezām apsveikumus, uztaisījām caurumus un piesējām lentītes. Laura uztaisīja skruļļojošās lentītes, Dāvids sēja, Jānis grieza caurumiņus. Zane arī palīdzēja ar griešanu. Tad lūdzām un novēlējām, lai Tas Kungs vada un iet pa priekšu un izgājām ielās dalīt apsveikumus Kristus augšāmcelšanās svētkos.

Sākumā mums ar Dāvidu gāja grūtu, tad stiprinājām viens otru ar Vārdu un gājām tālāk ielās uzrunāt un apsveikt cilvēkus. Bija priecīgi sludināt gan latviešiem, gan ārzemniekiem, gan krieviem, Dāvidam labi sanāca, gan krieviski, gan latviski, gan centās arī angliski.

Bet sapratām, ka jāiet pa diviem. tad var viens otru atbalstīt, kaut vai ar klātbūtni un kādu vārdu.

Dievs iepriecināja, ka satiku darba kolēģi ar ģimeni, kuru visu apsveicām un viņi mums uzdāvināja katram pa Lieldienu skaistām, krāsotām oliņām.

Bijām priecīgi un laimīgi, ka varējām būt priecīgās vēsts nesēji. Citi noraidīja, citi klausījās, citi, kad izdzirdēja Jēzu, vai Bībeli novērsās, bet citi ieklausījās un interesējās vairāk, citi interesējās kur apsveikums ar aicinājumu jāiesniedz, atbildējām, ka tas paliek viņiem. Daudzi atbildēja: “Patiesi augšāmcēlies!” un “Va istjenu vaskres!”

Vēlāk gāju mājās un autobusā satiku kristieti no Pāvila draudzes, apsveicām viens otru un viņa man novēlēja Dieva apsardzību.

Tā nonācu mājās un ar mammu ieturējām vienkāršas svētku pusdienas, apzvanīju visus draugus un tagad ienācu tīmeklī. Lai iepriecinātu ar liecību Tevi, kas šo visu izlasīja, Kristus ir dzīvs un mums būs dzīviem būt!

P.S. pielikumā uzdevums un apsveikums ar aicinājumu, ko dalījām Priecīgus Kristus augšāmcelšanās svētkus Tev, kas šo lasa!:

Priecīgus Kristus augšāmcelšanās svētkus!


Viens komentārs

  1. saka:

    Paldies Kārli, ka biji paklausīgs Dievam un sagatavoji šo jauko apsveikumu un nesi miera sveicienu..Tas Kungs ar tevi! Dieva mīlestība ir atklājusies Kristū Jēzū,mūsu Kungā!

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress