Mormonni 

Ssodien ejot pa ielu no nogurdinossas darba dienas peekssni mani uzrunaaja kaads simaatisks puisi, izraadaas no Somijas, gaiss, zilaam aciim … iists princis! :) Tik baltaa kreklaa, ne zirgaa! Prasa kaut ko par Jeezu, redzu rokaas vinnam bildiites, es kaa zzagata uz spiidumiem, dod man ar! Saak man staastiit par kristiibaam, un bazniicu, kas esot turpar netaalu, es vinnam: “Es esmu jau izglaabta” un uz apgalvojumu, ka jaakristaas pagremdeejot obligaati, staastu, ka mana draudzene taa kristiima, man liet uudens virsuu, saku: “Vinna buus debesiis, es ne :O ?” Mmm … aaa…

Ssis dod man veelvienu bildiiti ar kaut kaadu izgaismotu maaju, sakot templis. :? Saak man prasiit kaut ko par ggimeni, vai gribot buut ar to muuzziigi kopaa, un sakaas, ka vinnu ticiibaa kaazaas solaas muuzziigi muuzzos, nevis liidz naave muus sskkirs. Es tu kaut ko pretii saku ssis jaa, jaa, taisniiba. Tad saak man par biibeli, ka tas Dieva vaards (zinu :-$ ), peec briitinna, sakot, ka man stipra ticiiba un noprotot, ka viegli nebuus, velk no somas aaraa kaut ko zilu, domaaju, ka Gideonu, virsuu rakstiits “Bible of Mormon” :O Nojautu jau ka kaut kas nav taa kaa vajag … Tad sakaas, tas esot tas pats, kas biibele un uz jautaajumu kaapeec tad vajadziigs kaut kas cits, ja Biibele ir Dieva vaards, atbild, ka tur .. nu .. taa … iisti nesapratu. Pa starpam izmetu:” Kad abi buusim debesiis, mees pasmiesimies par sso sarunu.” uz ko atbildeeja: “es ceru!” UI, es arii ceru, ka vinnam nav samaaleetas acis …

Izklausaas ka llauna saruna mums bija, bet patiesiibaa pilna laipniibas un sapratnes, iecietiibas un ciennas vienam pret otru! Arii smiekli un minstinaassanaas … :@

Un Dievs mani maaca, atbild uz luugssanu par gudriibu, ka nekaada citaada gudriiba nav svariigaakaa, kaa vien par to, ka Jeezus ir Kristus un Dieva Deels, ko arii daudzas reizes atkaartoju muusu sarunaa un abi piekritaam. :)

Ceru, ka tiksimies debesiis … :|

17 komentāru

 1. Anonīms saka:

  Jūs visus Dievs sodīs,Jums tiešām nav nekādas cieņas pret Dievu, ja variet izkropļot bībeli, izvest diskusijas par slepkavām mormoniem.

 2. Anonīms saka:

  jap…zināms stāstiņš. Eju angļu valodas kursos, kurus vada mormoņi. nav jau nekādi kursi, bet gan tikai parunāšana angliski. tā kā esmu kristiete un zinu daudz ko par bībeli, tad pēc tiem kursiem mums sanāk visai interesantas diskusijas. gluži tāpat kā tu, milzite, es viņiem teicu, kam man vajadzīga vēl kāda grāmata, ja man ir Bībele – Dieva Vārds, uz ko viņi man atbildēja visai nesaprotami. Galvenais ir viņiem apliecināt, ka mēs esam glābti caur Jēzus Kristus žēlastību, ka Viņš mira par mūsu grēkiem, nevis tāpēc, kādi ir mūsu darbi – jo tieši to viņi sludina :)

 3. Anonīms saka:

  jap…zināms stāstiņš. Eju angļu valodas kursos, kurus vada mormoņi. nav jau nekādi kursi, bet gan tikai parunāšana angliski. tā kā esmu kristiete un zinu daudz ko par bībeli, tad pēc tiem kursiem mums sanāk visai interesanats diskusijas. gluži tāpat kā tu, milzite, es viņiem teicu, kam man vajadzīga vēl kāda grāmata, ja man ir Bībele – Dieva Vārds, uz ko viņi man atbildēja visai nesaprotami. Galvenais ir viņiem apliecināt, ka mēs esam glābti caur Jēzus Kristus žēlastību, ka Viņš mira par mūsu grēkiem, nevis tāpēc, kādi ir mūsu darbi – jo tieši to viņi sludina :)

 4. Anonīms saka:

  jap…zināms stāstiņš. Eju angļu valodas kursos, kurus vada mormoņi. nav jau nekādi kursi, bet gan tikai parunāšana angliski. tā kā esmu kristiete un zinu daudz ko par bībeli, tad pēc tiem kursiem mums sanāk visai interesanats diskusijas. gluži tāpat kā tu, milzite, es viņiem teicu, kam man vajadzīga vēl kāda grāmata, ja man ir Bībele – Dieva Vārds, uz ko viņi man atbildēja visai nesaprotami. Galvenais ir viņiem apliecināt, ka mēs esam glābti caur Jēzus Kristus žēlastību, ka Viņš mira par mūsu grēkiem, nevis tāpēc, kādi ir mūsu darbi – jo tieši to viņi sludina :)

 5. Anonīms saka:

  Nju es esmu Pēdējo Dienu Svētais, jeb Mormonis! :) Nju patiesībā mums ir “THE BOOK OF MORMON”! :) )) Hehe!::) Tas nekas!: ) Es ari drīz kļūšu par misionāru! :) uNbraukšu sludināt evaņģliju! :) Nju ja gribiet, es varētu ar kadu tikties, ja tas tik ļoti interesē  :) Labs!:)

  Davai, turās tauta! ;) Mīlu jūs!:)

  Helvijs

 6. milzite saka:

  Nopietni! :O
  Nekad nedomaaju, ka taa rakstot … man taa vieglaak arii izlasiit, kad tie dubultie visur! :O

  Labi, pallaushos vairaakuma spiedieman un meegjinaashu ko dariit lietas labaa! :)

 7. Iuse saka:

  Milzīt, runa vēl aizvien ir par taviem trakajiem burtu dublējumiem vietā un nevietā. Beidz spītēties un raksti kā nākas, to ir viegli atcerēties:

  garie patskaņi – dublē, cik tīk – aa, ee, …

  visiem šņāceņiem (tiem, kam būtu vajadzīgs jumtiņš) – liec klāt h,

  tiem, kam mīkstinajuma zīme – aiz tiem raksti j.

  Tas ir tik vienkārši!!!! Saņemies taču!!!! Citādi nevien admins būs beigts, bet arī pārējie. Man ar’ acīs šilierējas no visiem ll, kk, ss……

 8. milzite saka:

  Juris says: Pareizi, protams, ir mormoņi, milzite jau admini ir nobeigusi ar savu nepareizrakstību.

  Milzite: Nesapratu :?

 9. Pupalaks saka:

  Būtu bijis interesanti paklausīties ko Ingus tur stāstīja!!! :D :D:D

 10. Ligucis saka:

  Man patika kā mums vienreiz stāstija māc. Inguss.
  Viņam vienreiz viens tāds esot pienācis.
  Inguss viņam esot izstāstijis visu mormoņu vēsturi.
  Un tas mormonis esot stāvēji un šokējies kā ta viņš to zin ( laikam pats to nezināja) tad esot prasiji Kā ta Jūs to zinat. Un Inguss atbildējis esmu luterāņu māc. tāpēc arī zinu. Cik sapratu pēc ši teksta viņš laidās ko kājas nes. :)
  Teiksim tā nepareizo izvēlējas. :)

 11. juris saka:

  Pareizi, protams, ir mormoņi, milzite jau admini ir nobeigusi ar savu nepareizrakstību.
  Viņiem ir jāiet puišiem pie puišiem un meitenēm pie meitenēm, varbūt, ka kādu reizi tiek pieļauta atkāpe, bet Ernestam tomēr nav lielu cerību, ka tieši viņam kritīs tas ārpus kārtas gadījums.

 12. jaana saka:

  Ar manām simpātiskajām mormoņu meitenēm nez vai kādam izdosies vairs parunāt, jo ar mani viņas runāja krieviski ar stipru akcentu, tā kā ne vietējās.Atliek secināt,ka mormoņi,vai varbūt pareizi ir mormonni, sūta savus sludinātājus ne tikai pēc pārliecības, bet arī pēc “vaiga”.

 13. Pupalaks saka:

  Pati pieej!!!! 8) 8-) :cool:

 14. Laurita saka:

  Man neviens nenāk klāt. :( Es tik labprāt ar viņiem aprunātos, padiskutētu…. Bet nekā. Ar citiem runā, ar mani nē! ;(

 15. Ligucis saka:

  Es gan nē!
  Man klases biedrenes stātijas ( kristietes) cik tālu tas var noiet.viņas gandrīz iesvētijās apturēja tik viens šķērslis,ka vajadzēa zīmi no vecākiem jo viņas ir nepilngadīgas.(dažkārt nepilngadīgam būt ir izdevīgi :) ) viņas padomāja ko vēcāki domās un teiks un tad izdomāja,ka tomēr nevajag.Un labi,ka tā.

 16. admin saka:

  es arī ar viņām gribētu tikties… :(

 17. jaana saka:

  Mana tikšnās ar mormoņiem notika mūsu pašu zemītē, Majoros drusku vairāk par mēnesi atpakaļ divu lōti simpātisku meiteņu izskatā.Tā kā redzēju viņu rokās Bible of Mormon, tad uzjautājumu vai pazīstu šo grāmatu, atbildēju, ka zinu Bībeli un esmu luterāne, ar to mūsu saruna abpusēji sasmaidoties beidzās, jo meitenes atvainojās un devās aģitēt citus.
  Secinājums visi mormoņi ir simpātiski un skaisti :D :-D

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress