Notikums darbā 

Tikko pie manis veikalā ienāca zīlniece – kur esot tas vīrietis gara auguma, viņš pie manis zīlējot? “Es jau neko ļaunu nedaru!” saka viņa savām tumšajām acīm žēlīgi. Es savukārt saku, ka Jēzus ir Kungs! “Es to zinu, es jau nekā ļauna nedaru. Ja jūs ticiet Dievam, tad precēties arī nedrīks” … kaut kāds sviest, man tie liekas tukši, mētāti vārdi! Kādā sakarā precēties nedrīks? Drīks gan, katram vīram lai ir sava sieva un katrai sievai savs vīrs!

Ko lai dara šādās situācijās? Piedodiet, bet nevaru iecietīgi izturēties pret šīm lietām, bet sirds daudzījās kā negudra manās krūtīs. Likās, viņa redz, ka tā tik spēcīgi pukst! Brrr …. baisi … Svētās Jāzus asisnis pār mani!

17 komentāru

 1. jaana saka:

  “kam daudz piedots, tas daudz mīl”

 2. shely saka:

  milzītei

  tava doma ir ļoti pareiza – ir jāsludina.
  bet ok, no mana viedokļa. ir svarīgi kā to dara, respektīvi – miesā vai garā. ja garā, tad ir viss ok -lūdzu, uz priekšu.”no sirds pilnības mute runā”.
  bet ja miesā, domāju ka par teorijas līmeni vnk tālāk neaizies………. -tad labāk, aizlūdz par šo cilvēku(ieliec Dieva rokās).

  ….. tiesa, no tāda viedokļa,ka ļoti bieži – tieši tie paši “netīrākie” – vēlāk, mums par pārsteigumu ir paši karstākie un dedzīgākie,kristieši un mācītāji, nekā tie, kas katru ned.iet uz baznīcu……… /ari tā ir/.

 3. admin saka:

  jā, bet varbūt ne caur tevi un ne tagad..

 4. milzite saka:

  Manuprāt Dievs grib visus cilvēkus izglābt! :?

 5. admin saka:

  varbūt viņam arī nevajag…

 6. milzite saka:

  Bet ja visi kristieši pat nerunātu ar viņu, kā viņa uzzinātu par Jēzu? :O

 7. shely saka:

  šādiem cilvēkiem patiesi nevajag skatīties acīs, bet caur uzacīm.
  šai sievietei ir zīlēšanas gars, tamdēļ patukšo ir kaut ko stāstīt viņai par Dievu.
  iesaistoties diskusijās viņiem galvenais ir noturēt sarunu(par vienalga ko), bet viņu patiesās domas ir kur citur koncentrētas…………labāk atbrīvoties no tādiem uzreiz…….. .

 8. janisb77 saka:

  Iespējams noderēs – Jesajas 8:

  19 Bet, kad jums sacīs: “Jums jāprasa zīlniekiem un pareģiem, kas muld un čukst,” – tad atsakait: “Vai tad tautai nav jāgriežas pie sava Dieva? Jeb vai tai ar jautājumiem par dzīvajiem jāgriežas pie mirušajiem? 20 Jāturas pie bauslības un liecības! Ja nē, tad runātam vārdam neausīs rīta gaisma!”

  Atver acis, un visa pasaule ir pilna ar Dievu!

 9. milzite saka:

  :D :X :D :s

 10. Pupalaks saka:

  Vajag beisbola nūju pa rokai un tad var parunāt par kristīgām vērtībām….Domāju, ka skaidrošanas darbi nesīs arī augļus :X :-X

 11. admin saka:

  kā izturēties? pateikt, ka neinteresē un viss! Tev bija grūtāk, jo biji veikalā :( uz ielas vienkāršāk – ej garām ignorējot un miers. nu dzīt ārā vajag, lai netraucē strādāt!

 12. milzite saka:

  Maigoni – :D :thumb: Patiesībā tik tieši neteicu “Jēzus ir Kungs”, kaut kā savādāk, neatceros! bet citreiz der arī tā pateikt … frāžaina runa … :D :D :D

  Paldies, Dacīt par padomu, noder! ;)

 13. avei saka:

  Vispār, izvairis no acu kontakta. Gadījums iz dzīves- mans brāļis mācījās tehnikumā, tiko saņēmis stipendiju, laimīgs brauca mājās, pienāca šāda sieviete… Atbrauca mājās ar maisu rokā, tajā saplēstas, nosmērtētas utml. lupatas. Un stipendijas vairs nav. Tāpēc sargiet sevi, nerunājiet ar tādiem cilvēkiem!

 14. Maigonis saka:

  Milzīt, kur var apgūt tik frāžainu runu? (“Jēzus ir kungs!” “Svētās Jēzus asinis pār mani!” utt.) Es arī gribu. :thumb:

 15. Dace saka:

  Es personīgi nerunāju, jo neesmu tik pārliecināta, ka spēšu līdz galam saglabāt skaidru prātu. Un to jau tādiem cilvēkiem tik vajag.

 16. milzite saka:

  Diskutēt … nu jā … bet vai vispār nerunāt?

 17. Dace saka:

  Es parasti šādās sitācijās saku, ka es ar to nenodarbojos (ar zīēšanu), un eju projām. Diskutēt ar šādiem cilvēkiem nav vērts, jo tas var slikti beigties. Esmu dzirdējusi par šādiem gadījumiem.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress