Otrā diena pēc Kristus augšāmcelšanās 

Kristus ir augšāmcēlies! Tik bieži dzirdēts teiciens, īpaši Lieldienās. Hmmm… Vēl sapratu ka Lieldienas ir veidotas no lielās dienas, kas norādā, ka tās tiešām ir nozīmīgas dienas, īpaši kristiešiem! Bet pārējā pasaule tās parvērtušas par olu un zaķu svētkiem. Starp citu, no kurienes radušās tās olas? Kaut kur dzirdēju, ka Vācijā kaut kāds kults par zaķa dējēja kā auglības simbols. Man tas ir svarīgi uzzināt, ar ko mums “darīšana”.

Atgriežoties pie augšāmcelšanās – man bija grūti, jo no rīta cēlāmies 6os un miegs jau kā brālis klāt uzreiz. :( Tagad sāp maliņas, jo skraidīšana pa trepēm draudzes namā atstājušas fiziskas pēdas (man sēdošs darbs). Manuprāt, pasākums izdevās, kaut arī nebija tāda sajūta tur esot.Jautājiet arī citiem. Ceru drīzumā ievietot dažas bildes, tad jau varēsiet komentēt! :)

Vēl mani uzrunāja doma, ka viegli aiziet pie harizmātiem un lūgties tur visādas svētības pār kalpošanu tur esot, bet piederēt kanonu baznīcai, kur praktizē tikai dažas svētā Gara dāvanas un vēlēties ieviest arī pārējās ir kā uzlīst tīrumu, kur iepriekš audzis mežs. Es gaidu izlaušanos … !!! Āmen!

Viens komentārs

  1. admin saka:

    laimīgā! varēji 6 celties!! koristi jau 5 uz kājām :P
    par slodzi: nekas tur nesāp – paskraidi aktīvi arī tagad, par sirsnīgāk paskraidi un izzudīs viss. vairāk jākustās..

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress