Pavēnī 

Kā ir ar pārbaudījumiem? Ticības pārbaudījumi tādi, ka visu prasa Dievs atdot un atņem visu! Baidīties no viņiem? Un ja Sv. Gars brīdina, ka tāds būs, ko darīt? Kā lai sagatavojas, vai vispār jēga gatavoties?

Ko jūs par to sakait?

7 komentāru

 1. jaana saka:

  [quote]manas domas bija/ir vēl draudīgākas. Pie Ījaba bija Dievs klāt un Viņš to visu atļāva, man tāda sajūta, ka notiks kaut kas vēl drausmīgāks. [/quote]
  Vai var būt vēl kas drausmīgāks kā uzreiz pazaudēt visus savus bērnus? Ja tavs “pazaudēt visu” nav saistīts ar tuva un mīļa cilvēka veselību, tad tiešām apstājies un padomā vai tu dari to, ko Dievs grib vai tikai to, ko tu gribi.
  Vai atceries , ko iesvētes mācībās mums stāstīja par elku pielūgšanu.Par elku kļut var jeb kas, arī kalpošana draudzē.Kā K.S Luiss savā traktātā “Mīlestība”rakstīja par elku var kļūt pat mūsu mīlestība pret Kristu, ja galvenais un vienīgais nav Kristus, bet mūsu mīlestības izpausme.
  Arī tad, kad nākas zaudēt tuvu un mīlu cilvēku,vienmēr mums paliek tas labais, kas bijis kopā ar šo cilvēku.Ja nodod draugs,tad vai tas vispār ir bijis draugs un vai man viņš ir vajadzīgs.Visa pārējā zudums, gan mantas gan izvēlētās karjeras vai darba zudums ir tikai jauna varbūt daudz labāka ceļa sākums

 2. andziks saka:

  noklausies kādu delirious disku, piem., world service, reāli iegruzies noskaņā un uz priekšu platu soli. ;)

 3. janisb77 saka:

  Vai neesi iegrimusi baigos daudzos darbos? …miera nav par šito lietu… Tu vari paveikt tik daudz cik vari un viss. Pārējais nav cilvēka spēkos. ( Baigi gudri uzrakstīju ;) ). Ievelc elpu, apsēdies un padomā nesteidzoties. Vai domāšana nav ieciklējusies tikai uz problēmām?

  Nezinu vai kontekstā vai ne – stāstiņš. Peld armijas flotes kuģis. Nakts, migla. Uz kapteiņa tiltiņa kapteinis un palīgs. Pēkšņi palīgs saka, ka pa labo bortu redzama gaisma. Kapteinis skatās, ir arī. Kapteinis saka palīgam, lai signalizējot otram kuģim, lai tas griežot par 20 grādiem uz citu pusi. No otra kuģa atbilde, lai paši griežot. Kapteinis saka palīgam, lai signalizējot, ka viņš ir armijas vecākais pulkvedis. Atbilde no otra kuģa, tur esot leitnants. Kapteinis ārdoties dod komandu palīgam, lai signalizē – lai nerunājot pretī pulkvedim un griežot ceļu armijas flotes kuģim. Atbilde no otra kuģa – es esmu bāka.

  varbūt milzīt arī tava situācija ir tikai domāšana citā virzienā..

  Miers ar tevi un mums visiem! Priecīgi!

  Atver acis, un visa pasaule ir pilna ar Dievu!

 4. milzite saka:

  NU jā … man arī iešāvās Ījabs prātā! bet manas domas bija/ir vēl draudīgākas. Pie Ījaba bija Dievs klāt un Viņš to visu atļāva, man tāda sajūta, ka notiks kaut kas vēl drausmīgāks. ..
  Br…. visi mani draugi saka paļaujies, uzticies, kā pslamos saka “Tā KUngs žēlastība paliek mūžigi” tā kā es visu labi gribēdama nevaru zaudēt …
  Nu nezinu … miera nav par šito lietu … :(

 5. andziks saka:

  Te noteikti bija domāts Ījaba variants, kad diezgan visu viņam noņēma nost.

  Mans ieteikums ir vairākas reizes pārlasīt par Ījabu, kā viņam visu atņēma, kāda bija viņa reakcija un ko Tēvs teica un darīja.

 6. jaana saka:

  Ko nozīmē
  [quote]ka visu prasa Dievs atdot un atņem visu![/quote]

  Manuprāt Dievs nekad neatņem visu un neprasa visu atdod. Un arī tad , kad mums zūd tas, kas ir bijis mīļš un svarīgs, arī “tad nu paliek ticība, cerība un mīlestība”
  Dieva mīlestība vienmēr paliek ar mums un tas nozīmē, ka mums nekad nevar būt viss atņemts.

 7. 1karlis saka:

  Negatavojies, atstāj to visu Tēva rokās, atzīsti, ka pati neko nespēj un gaidi, kad Tēvs Tevi iedvesmos iet pa kādu ceļu, tad ej un nešaubies, turies pie Tēva rokas, lai kas notiktu.

  KBBK ><>Jērs padevās nāvē un mūsu grēkus uzņēmās! Paldies Aba, ka sūtīji Viņu Pasaulē! Āmen , Alelujā <><

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress