pieskaņojos mājas lapai 

Es, šķiet, pieskaņojos mājas lapai – abas esam tukšas. Kaut kas mani galīgi iztukšojis un nomocījis!!! :(

Pilnīgi nekādas idejas, liekas ka Svētais Gars arī ciemos aizgājis, nāku mājās un tur neviena nav, tik četras sienas un bardaks istabā.

Lietus arī līst, tieši kā punkts uz i manam noskaņojumam!

Ai, ai ai …

8 komentāru

 1. IevaK saka:

  Man vakar bija vēsi, laikam beidzot izjutu rudens vēsumu un mitrumu caur visu iespējamo! :) Kā gribētos atpakaļ tās 2 brīnišķīgās septembra pēdējās nedēļas!!!

 2. milzite saka:

  Nē, nē, vaina nav rudenī, ” Nenāciet man klāt, man rundenī jābūt vienai” (L.Vaikule) …

 3. admin saka:

  Nav jau tik traki! Lietus ir forša lieta! Es vakar jaunu lietussargu pateicoties tam nopirku! ;)

  Istabu šodien kārtošu… :P

 4. Kepina saka:

  Rudens ir fantastisks gadalaiks, nju nevjag to visu vainu uzgrūst rudenim…ir jau tiesa , ka saja gadalaika mes kavejamies atminas vairak neka jebkad , bet lieta ir tada , ka biezi vien ir vajadzigs atelpas bridis , mums kadreiz ir jabut , zeme , lai sprastu cik fanatastiski ir but Sveta Gara rokām nestam …ja ta tas butu ikdiena, mums ta butu ikdieniska lieta un mes to vairak nenovertetu , tas ir tapat ka ar kadu skaistu apgerbu – mes to nesajam un pierodam pie ta cik labi taja izskatamies, nemaz neatceroties par to sajusmu ar kadu pirmo reiz uzvilkam.
  Man ari likas , ka viss pamazam mana dzive sak nokartoties, bet tad …blams…viss kajam gaisa un neizsakama tuksuma izjuta
  Diemzel at ar mums notiek …

 5. jaana saka:

  Ir divas iespējas kā pacelt tonusu:1)aizej pie friziera,2)likvidē to nekārtību savā istabā.(Tu acīmredzot,tāpat kā kadreiz es,nezini vārda bardaks izcelsmi,neskaidrošu, lai Maartam nav ko uzjautrināties) ;) :)
  Bet attiecībā uz mūsu mājas lapu – cik paši ieliksim, tik būs, cits mūsu vietā to nedarīs.Jākustina tās “pelēkās šūniņas”

 6. milzite saka:

  Ak, kaut tā būtu! :(

 7. Pupalaks saka:

  Vienkārši ir rudens un tur visa vaina! Tikko paliek lietains un mākoņains, tā tas atsaucas arī uz cilvēka garastāvokli!!! Atliek tikai gaidīt rudens saulainās un smukās dienas…….

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress