Pulciņā 

Es nespēju vairs izlikties .. katru reizi, kad eju uz darbu, uzlieku kā tādu baiļu masku, ka nebūtu jāatklāj mana patiesā nostāja dažādās situācijās. Kādas lietas te notiek, nelīdz pat teiciens “cik cilvēki tālu var aiziet!” Vairs jau nelīdz, jo visas tās rupjības un stulbie jociņi man piegriezušies, nespēju izlikties, tēlot.

Lieta, kas man nedod mieru ir jautājumi: vai es kaunos Jēzus vādu? Kur beidzas pazemība un sākas taisnības lūgšana no Dieva aizstāvībai un taisna tiesa visās lietās? Bībelē taču tik daudzās vietās ir rakstīts, ka “taisnais pastāvēs un bezdievīgais iznīks” un “Dieva tiesas ir taisnas”, “kas uz Viņu paļaujas nepaliks kaunā!” Vai jāgaida līdz pasaules galam, lai visas šīs lietas notikt un tiešām pazemīgais varēs priecāsies savu ienaidnieku kauna dienā?

3 komentāru

 1. hrosvita saka:

  manuprat katram pienak tas bridis kad kaukada zinja jaatsakas no jaunibas idealisma; un kad saprotam ka citus mees mainiit nevaram. sakas tads ka veseligs pofigisms…
  Galvenais lai tas nesaktos pasiem pret sevi un mes nenostatos uz taa plataa celja…
  Kristiesa patiesajai nostajai laikam taks vajadzetu but milestibai; tas ka mes skatamies uz visiem ka dieva berniem, lai kadi vinji butu. nu ja baigi gruuti…Bet zinu vienu nekristieti kura to speej. Kura speej katraa ieraudziit to labako un vinju nesatrauc stulbi jocinji utml..Kaut es ta vareetu :)

 2. Dace saka:

  Grūta situācija. Vai Tevi speciāli kaitina vai kolēģi “vienkārši tādi ir”. Varbūt par stulbiem jociņiem var vienkārši paraustīt plecus un pateikt: nu un?

 3. Kepina saka:

  Cik dīvaini , bet sonedelj izjutu ko lidzigu.Likas “Dievs, vai tad tu neredzi pa kadiem celjiem vinji panakumus gust.Cik viegli un cik atri”…te peksni atminja uzausa istais latviešu teiciens “Kas grūti nāk , tas lēni iet , bet , kas viegli nāk , viegli ari iet prom”, tatad tas viss nepieciesams musu ticibas stiprinasanai , lai ta butu mūžīga, tiesi tadelj jau visi mums liktie skersli ir japarvar ar Dieva palidzibu un jarod speku ticiba.Lai ari ko kads teiktu , bet Dievs pacelj taisnos , bet sava laika…galvenais ir pacietiba !

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress