Pūpolsvētdiena. Iesvētības. TV. 

Ietvēru jau virsrakstā visas vakardienas izpausmes. Baznīca bija ne tikai pūpolos, bet arī palmu zaros. Gaisma nāca ne tik caur logiem, bet arī no daudzajiem TV prožektoriem, bet pati TV klātbūtne kā vienmēr padarīja mūsu darbošanos mazliet ārišķīgu un nevajadzīgi satrauktu. Trakākais, ka tomēr ļoti daudzi nebija dzirdējuši un zinājuši par pārcelto sākuma laiku – un plkst.10.00 zālē sēdēja jau kādi 50-60 cilvēki. Gaidīt līdz 11.00 un tad sekot līdzi garajam Iesvētes dievkalpojumam.. bet sēdēja un gaidīja, es uzmundrināju ar teicienu par Ciešanu laika pārdomu svētīgumu baznīcā.

Laiks bija tāds viltīgi silts ar vēju, kas lien pie miesas, gājiens varēja nākt pa ielu, tūristiem un dīkdieņiem par lielu prieku, bet ak tu neraža, TV lūdza mūs iet tieši 11.00, kad viņi sāk translēt. Tā nu mūsu meitenes stāvēja uz stūra un gaidīja 11.00, labi ka ne ilgi. Bet laikam jau tas bija to vērts, jo Latvija varēja ieraudzīt 71 cilvēka lielo gājienu, meitenes un puišus svētku drānās un sejās! Te derētu aculiecinieku komentāri.

Baznīcā pie altāra emocionālākais brīdis, liekas, bija mūsu prāvesta uzruna un tas, ka viņš tur bija…

28.maijā 90-tā dzimšanas diena.

Iesvētāmo “Jā” esot skanējis pārliecinoši, par ko liels prieks. Pēc tam visi bija priecīgi, smaidoši, šai grupai ir arī savs vecākais – Aigars Gorkins. Astoņi Jāņi un viens Krišjānis, trīs Gaši (no vārda Gatis), iesvētības turpināsies vēl divas nedēļas trešdienās.

10 komentāru

 1. rikardo saka:

  Paldies par informāciju.

 2. juris saka:

  Būs, AIvars tak apsolīja, tik nav iznācis pajautāt, kaut nu rīt atcerētos, kāds īsziņu var atsūtit..
  Pareizi, tās bildes, kas aizmugurē uz dēļa – tās ir Aivara taisītas, tā ka bildes jau ir, tik kā ar to disku jājautā.

 3. rikardo saka:

  Tas variants ar CD ir iespējams? Ja jā, tad var nopirkt uzreiz vai jāpasūta?

 4. juris saka:

  Pasūtīt var kancelejā.

 5. Anonīms saka:

  kam negadās..

 6. juris saka:

  Mēs mūžīgi iekrītam ar TV, jo nekad nevar zināt kā tuir būs, vajag pa minūtēm, bet mēs tak neko tā nevaram samēģināt, nav jau teātris..
  Vienreiz prasīja lai lūgšanu no kanceles beidzot ar Tēvreizi, nu labi, bet šie turpina rādīt uz aiziet līdz Vakarēdienam, kur Tēvreize noskan vēl vienu reizi! Tad visiem vajadzēja skaidroties kāpēs tā sanācs, bet nu nekas traks jau nebij.

 7. admin saka:

  nekas, sliktākajā gadījumā tieši tas viņām palīdzēs jo īpaši dzestri atcerēties to dienu ;)

 8. Gusts saka:

  mums ta puišiem tā neko žaketītēs stāvēt ārā bija, bet meiteņu gan žēl, ārā bija diezgan auksts, lai tādās plānās blūzītēs stāvētu…

 9. rikardo saka:

  Šodien noskatījos ierakstu. Uz brīdi bija iespēja atgriezties pagājušās svētdienas īpašajās sajūtās :)

 10. Princesite saka:

  man dikti patika! Liepiņa kunga klātbūtne bija īpaša =]
  Man jau skaudība sametās, ka es tik kā rociņas turētāja biju… Bet kad radiņi arī mani esot TV redzējuši- labāk ap sirdi palika =] Un visi tādi glīti- ar ziediem… Redzēju tūristu izbrīnas skatienus, kad tas pūlis laukā lauzās un pie visiem kaktiem bildējās.. :)

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress