sakritībām neticu… 

šodien mani pārmača izmisums, viss šķita melns un nepārvarams… un tad man ienāca prātā paņemt Bībeli rokās, varbūt vismaz nomierināšos… un lai cik neticami tas liktos pirmajā piegājienā uz labu laimi atvēru psalmus, šķiet 3., “Lūgšānā grūtām dienām”. Un tiku uzrunāta! īstie vārdi, īstrajā vietā!!!

5 komentāru

 1. milzite saka:

  Mēs jauniešu vakros kaut ko tamlīdzīgu daram – uz liela papīra sarakstam tēmas un tad vakaru gaitā papildinam. tiesa gan mums viena problēma – tēmu ir daudz un bieži ar vienu līdz trim rakstu vietām! Vēl neesam atraduši optimālo variantu, lai to visu padarītu pārredzamāku un saprotamāku! :)

 2. admin saka:

  īstenībā laba doma. gideonos baigi maza liste.. varētu krāt, lai katrs raksta ko un kā un tad būs baigā padomu krātuve

 3. 1karlis saka:

  Jā, es agrāk to vien darīju, kā šķīru, kur pagadījās un tad lasīju, citreiz uzrunāja citreiz nē, tad ņem šķir nākamo vietu gaidīdams, kad nu beidzot uzrunās, beigās jauniešu vakarā man Līgucis teica, ka bijuši Alfa kursi, kur pieminēts, ka Tas esot zīlēšana ar bībeli, tā nu to atmetu, ir variants, ka ir taadi saraksti, kaadaa situaacijaa kaadas vietas jaalasa, piem gideonu jaunajaas deriibaas. Vai cita veida literatuuraa. izkopeeju bet neesmu lietojis, varbuut vareetu publiceet maajas lapaa taada veida padomus ar rakstu vietaam konkreetaam situaacijaam?

  KBBK ><>Jērs padevās nāvē un mūsu grēkus uzņēmās! Paldies Aba, ka sūtīji Viņu Pasaulē! Āmen , Alelujā <><

 4. admin saka:

  jā, šādi gadījumi man arī ir patikuši allaž.. :)

 5. Janis Diekonts saka:

  tiesham prieks ka sanjem palidzibu no Teeva istaa laikaa

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress