Sāp 

“ASV luterāņu baznīca piektdien vienojās atcelt aizliegumu strādāt par mācītājiem seksuāli aktīviem gejiem un lesbietēm.

Amerikas Evaņģēliskās luterāņu baznīcas nacionālā asambleja piektdienas sēdē ar 68% balsu par nobalsoja par aizlieguma atcelšanu, ļaujot vadīt draudzes homoseksuālistiem, kuriem ir stabilas attiecības. Līdz šim garīdzniecībā varēja strādāt tikai tie geji un lesbietes, kas ievēro celibātu.

Amerikas Evaņģēliskā luterāņu baznīca, kura apvieno aptuveni 4,7 miljonus ticīgo, ir lielākā ASV kristīgā kopiena, kas ieņēmusi homoseksuālistiem labvēlīgu nostāju,”vēsta TVnet.

———-

Vakar atnākot mājās pēc lieliska luterāņu jauniešu pasākuma, izlasot šo, sākumā neticēju, domāju, ka TVnet kārtējos reizi rupji pajokojis.Tad vēl iegāju ASV luterāņu nacionālās ansamblejas mājas lapā un jā- šīs ziņas apstiprinājās. Tad asaras sāka birt, aiz niknuma, dusmām, ka kas tāds ir iespējams, it sevišķi luterāņu baznīcā.

Man vienmēr bija licies, ka luterāņu konfesijai šādā ziņā ir visstingrākā nostāja, bet te…..riktīgs spļāviens dvēselē un pašapziņā, jo kopš esmu kristiete, lepojos ar to, ka esmu luterāne.

Kā Dievs ko tādu pieļauj? Kur paliek ģimenes vērtības un kā Bībelē rakstīts, ka tikai vīrietis ar sievieti drīkst būt kopā, apprecēties?

Vai tiešām pasaule ir sagriezusies kājām gaisā ?

:( :(:(

12 komentāru

 1. Inta saka:

  manī Jēzus Kristus ienāca 2008 gada oktobrī, un mana saprašana-par Jūsu uztraukumu ir tāda Mūsu RADĪTĀJS UN PESTĪTĀJS katru radīja pēc sava prāta, bet visus dzīvot pēc viņa izraudzītiem 10 baušļiem. Visuvarenais dod mums iespēju ieraudzīt atšķirīgos, jautāt kāpēc Tu tā dari. Iet un sludināt Patieso Dievu. Mēs katrs ticību saprotam savādāk, vai izprotam citādi,tāpēc mēs esam tur, kur mēs esam.Mums ticīgajiem ļaudīm jāstāsta vairāk par Patieso Dievu un Jēzu Kristu.Man apkārt ir sievas ,kurām gadi70, stāstu, ko dzirdu, jo dzirdu balsi,ka saklausu to un to, bet viņas smejas,kam TU tici- (kautkam?) ,laikam Dievam. Tad mana atbilde ir drīzāk tevi vazā nelabais. Stāstu, ka gatavojiet ceļu mūžīgai dzīvošanai, -tu esi jukusi, atbilde skan.Lai ,jo es zinu Mani sargā Mans Radītājs un Pestītājs.ļoti daudz cilvēkus uzmeklēju un sludinu Patieso Dievu,ka ticība,CAUR JĒZU KRISTU DARA Brīnumus. man ļoti patīk diskutēt par šo tēmu. Paldies ar Dievbijību Inta-26313739

 2. nez saka:

  Viss ir kārtībā.

  Ienīsti grēku un mīli grēcinieku.

  Bet mēs cenšamies ‘izlīst’ pa vidu starp mīlēšanu un ienīšanu, starp grēku un grēcinieku.

  Mīlot grēcinieku, nedaudz ‘pamīlam’ arī grēku. Tas ir pareizi? Nē.

  Makleods ienīst grēku, tādēļ ‘ieķeras ar nagiem’ arī grēciniekā. Tas ir pareizi? Nē.

  Es te gudri runāju par to, kas ir ‘pareizi’, bet diplomātiski izvairos paust savu nostāju. Tas ir pareizi? Nē.

  Vai Dievs mums visiem ir žēlīgs?

 3. Iuse saka:

  Jā, mani arī interesē, vai ir kādas labas un pozitīvas lietas, ko Makleoda acis ne tikai skata, bet arī ierauga?

 4. Liberta saka:

  Uhuu, es jau nodomāju cik ilgi Makleoda kungs noturēsies, lai kaut ko neiekomentētu:)

 5. MAKLEODS saka:

  Amerikā “labvēlīgo nostāju” vienmēr iegūst par lielu naudu, un Dieva piesaukšanai ar to nav nekāda sakara. Kā izrādās arī Mūsu vietējos zilīšus finasē Eiropas fondu/ nodokļu maksātāju naudiņas. Un ja ir nauda , tad var taisīt Pī āRu. Policija , Alfa un Omega apsargās, bet sitīs Bauskas iedzīvotājus (pārsvarā redzēju tur večukus , bērnus un sievietes) , kas tik vien kā vēlas saglabāt savu slimnīcu.

 6. jaana saka:

  Liberta, es jau nedomāju, ka tu tāpēc pāriesi citā konfesijā. Tas bija retorisks jautājums.
  Luterāņiem tiek pierakstīts daudz “grēku”, tā kā nāksies taisnoties:)Jo pārmetumi būs, kā no neticīgajiem – re kādi Latvijas luterāņi atpalikuši – un no ticīgajiem – re kāda jūsu konfesija, neturās pie Bībeles.

 7. Liberta saka:

  Nebija domāts, ka tādēļ uzreiz jāpāriet kādā konfesijā, bet tā kā esmu pārliecināta luterāne šī ziņa pat ļoti aizvainoja, bet zinu, ka ASV luterāņu konfesija būtībā ir tikai vārda pēc un nav pat mazliet līdzības ar Eiropā esošo.

  Ļoti gribētos uzzināt, kas tā par izglītības formu/reformu, kuru Sorosa fonds piedāvā.Ļoti bieži aizlūgšanās pret to vēršas LKR klausītāji. Varbūt kāds var apgaismot?:)

 8. jaana saka:

  Bēdīgi, ka tie 68% pakļāvusies pasaules uzskatiem un aizmirsuši, ka “Dievam vairāk jāklausa nekā cilvēkiem.” Ap.d.5:29
  Jāpriecājas par tiem 32%. Attiecībā par lepošanos , ka esi luterānis, manuprāt, jālepojas, ka esi kristietis un jābūt luterānim pārliecības dēļ, ne pēc nosaukuma. Vai tāpēc, ka kaut kur pasaulē ,tā saucamie, luterāņi ir nobalsojuši šādi, es pārriešu katoļu ticībā vai pareizticībā? Taču nē!

 9. admin saka:

  pilnīgs farss

 10. Liberta saka:

  Njā, bet tas ir koks ar diviem galiem no vienas puses ir tā kā Jaana rakstīja, bet nākas piekrist arī Minx komentāram.Skaidrs ir viens, kas tas ir grēks un atliek vienīgi lūgt Dievu,lai atver acis tiem, kuri ko tādu pieļauj ;) )

 11. minx saka:

  Nus… laikam, jāsaka – paldies Dievam, ka Latvijā ir Vanags, taču viņš jau ar saules mūžu nedzīvo.

  Dievs pieļauj visu, cilvēks ir brīvs. Ne jau Dievs vainojams, ka kāds grib dzīvot netiklībā un vēl sludināt šķietami Dieva Vārdu. Dieva darbs vienīgi būs iekš tam, ka arī šādi sludināts vārds vēlāk nesīs augļus – ja iespējams, tad homoseksuāliķu mācekļi lasot rakstus aptvers, ka homoseksuālisms ir grēks.
  Bet piekrītu, ka šādas vēstis spēj iegraut miera sajūtu, liekas viss iet tik uz grunti, tik uz grunti vien ar visām dvēselēm :(

 12. lifrei saka:

  Jo viltus kristi un viltus pravieši celsies un darīs zīmes un brīnumus, lai pieviltu, ja tas varētu notikt, arī izredzētos. Mk.13:22

  Bet zini to, ka pēdējās dienās iestāsies grūti laiki, jo cilvēki būs patmīlīgi, mantas kārīgi, lielīgi,augstprātīgi, zaimotāji, nepaklausīgi vecākiem, nepateicīgi, neganti,
  cietsirdīgi, nesamierināmi, apmelotāji, nesavaldīgi, nesavaldāmi, labā nīdēji,nodevēji, pārsteidzīgi, uzpūtīgi, mīlēdami vairāk baudas nekā Dievu, izrādīdami ārēju svētbijību, bet tās spēku noliegdami; un no tādiem izvairies. Jo tādi ir tie, kas iespiežas namos un gūsta sievas, kas apkrauti grēkiem un ko dažādas kārības vada, kas vienmēr mācās un nekad nevar nonākt pie patiesības atziņas. 2.Tim.1-7

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress