sāpīgi :( 

…es īsti nesaprotu vienu lietu, tas šoreiz būs saistīts ar attiecībām ar Dievu un otru pusīti, lai kā man arī viss sākumā likās brīnišķīgs, es biju laimīga, tiešām pa ilgiem laikiem laimīga…. mēs abi kopā nācām uz baznīcu, viss bija kārtībā, te pēkši vienā dienā otrs pasaka:” mēs vairs nevaram draudzēties, jo es vienu rītu sapratu ka man tas viss ko es daru, ka es eju uz baznīcu u.t.t. patīk, ir un būs primārais…..piedod paliksim draugi……” es nesaprotu kāpēc tas tā notiek, viņš pat nenojauta cik ļoti man tas bija sāpīgi un ir vēl jo projām… man arī viss tas patīk ko es daru, bet tāpēc es taču neatsakos un neatraidu cilvēku, kam es esmu pieķērusies un kurš man patīk, šeit neiet runa par fizisko pieķeršanos….. es vienkārši nesaprotu kāpēc viņš tā izdarija????? :(

24 komentāru

 1. Madara saka:

  …mjāaa, es pat nedomāju ka būs tik liela atsaucība, bet nu tagad ir tā, ka esmu sapratusi, ka tā tomēr bija labāk, vienkārši tās pirmās emocijas bija negaidītas, es pat varētu teikt, ka tas bija liels šoks,kad man visu to pateica, tas bija kā zibens no skaidrām debesīm….. bet tagad visas emocijas ir nomierinājušās, jo labi ka attiecības bija tikai patikšanas līmenī. tik un tā paldies par Jūsu viedokļiem, bija ļoti interesanti… īstenībā bija pat interesanti palasīt Jūsu viedokļus un domas :)

 2. avei saka:

  Hmm, bet kāda starpība, kāpēc??? Viņš negrub būt ar tevi kopā- tur arī visa jēga, viss pārējais ir tikai fons. Tu par katru vari gribētu noturēt cilvēku, kas negrib būt ar tevi kopā????
  gadās cilvēkiem tādi savtīgie periodi, kad sakārtot sevi ir daudz svarīgāk, nekā citu cilvēku sabiedrība. Lai arī skaka, ka cilvēks nav vietuļa sala, reizēm tik ļoti vajaga būt vienam, lai sadzirdētu to balsi, ko gaidi. vsiem klosteros arī kādreiz bija draugi, mīlestība utt. bet viņi no tā aizgāja. Tapat arī tavs draugs šobrīd. Pieņem to!

 3. andziks saka:

  admins labi pateica – ja ir pazudis cilvēks, labāk zināt, ka viņš ir nogalināts, nekā visu mūžu cerēt un neko nezināt. laiku pa laikam gribot, negribot izmisums saasinās un tu sāc meklēt un saskatīt to cilvēku katrā daudzmaz līdzīgajā garāmgājējā. un tā visu mūžu.
  kautkā liekas, ka labāk tomēr zināt, lai arī kāds tas iemesls. tas, ko tu pēc tam dari ar atbildi, jau ir nākamais jautājums, kas patiesībā nav tieši saistīts ar pirmo(iemesliem), proti, ja saka, ka tev pārāk līkas kājas(kas jau pac par sevi ir apsurds iemesls), tad tu vai nu saproti viņa tukšpaurību, vai arī mēģini kautkur “iztaisnot” kājas(kas pac par sevi jau ir apsurdi tā darīt) un pārliecināt viņu, ka viss būs ok, tūlīt būs taisnas un varēs turpināt satikties.

 4. juris saka:

  Viss ir Ou keii, pretenzijas tikai pret vienu vardu bija, jo katrs vards rosina savu domu, kas ieslēpta vārdā. Tadel jau mes censamie velti nevalkat tos vārdus, kas īpaši zīmīgi.

 5. minx saka:

  Ir gan pretenzijas :-s

  Kas attiecas uz diskusiju, ne šī pirmā un diezin vai pēdējā, kurā sākotnējais temats aizzarojas..

  Pirmie komentiņi gan attiecās uz konkrēto un es baidos, ka es neko konkrētāku nespēšu meitenei ieteikt, jo tas notiek ar viņu un no “tribīnēm” skandēti teksti varētu viņu neaizsniegt. Es tikai zinu, ka laiks noremdē to visu, lai runā ar Dievu, lai meklē piedot, neturēt rūgtumu, palaist..

  When a heart is broken there is nothing to break

 6. admin saka:

  mjaa.. nu kā nu pavērsusies diskusija tā nu pavērsusies.. man liekas, ka viss ir pa tēmai. cilvēks jautā “kāpēc?” mēs atbildam ar tādu pieredzes/gudrības/negudrības krājumu mugurā, kāds nu kuram.. izsakam savas varbūtības

 7. juris saka:

  Pēdējie divi komnetāri ir mazliet laboti, ja autoriem ir pretenzijas, tie var tos iesniegt izskatīšanai. bet lielas jēgas šai diskusijai nav, jo cilvēks raksta par kaut ko sev konkrētu, bet tauta runā ko citu …

 8. minx saka:

  Hmz, ja es būtu spējīga, es drīzāk būtu kā neprātīga, jo esmu zaudējusi mīļāko cilvēku, nevis tapēc, ka viņš izklāsta manus mīnusus..
  Ja es lūgt pateikt iemeslus, tad tas nozīmē, ka man tas ir patiesi būtiski un cienīšu otru par patiesības neslēpšanu.

  Tad jau drīzāk jāskatās pēc cilvēka – ja vāja psihe, tad labāk varbūt tiešām paklusēt; bet veselīgi domājošs cilvēks spēs uzklausīt otra viedokli un gūt, ja vēlaties, macību.

  When a heart is broken there is nothing to break

 9. admin saka:

  a ja nu džeks baidās, ka meitene neizdara kaut ko muļķīgu kādas viņā atrastajā vainā, kura nudien būtiska šķiet tikai tam džekam un tā nav jāņem vērā? kāda jēga teikt, tas tikai vēl vairāk iedzīs depresijā ..

  bet nu tas atkarīgs no tā, kā izvēlies. ir cilvēki, kuriem patiesība ir dārgāka par visu…

  viss atkarīgs no cilvēka un situācijas. piemēram, ir situācija, ka ir bezvēsts pazudis dēls un ir izvēle uzzināt, kas ar viņu noticis vai mūžīgi atrasties cerībā, ka ar viņu viss ir labi. respektīvi labāk zināt ko sliktu vai nezināt vispār.

  ja pamet, tad tā jau ir liela sāpe, vēl iesniegt kaut kādu sarakstu ar pretenzijām ir divtik lielāks sitiens.

 10. minx saka:

  Esmu līdzīgās domās kā Andziks. Pretīgi, ja vazā aiz deguna, “stiepj gumiju”, nepasaka kā ir.. tas tikai parāda, cik ļoti tas otrs cilvēks tevi neciena. Ir egoistiski neatbildēt, jo pašam tā ir vieglāk.
  Nav runa par to, ka Dievs nav paredzējis neko labāku.

  Ja runā par lietām, ko klusēju, tad tās principā ir abiem zināmas lietas, ko izvēlos neatgādināt ne otram, ne sev.

  When a heart is broken there is nothing to break

 11. Valentina 180162 saka:

  Labdien !ir teiciens “tie Dieva ceļi( nodomi)nav izdibināmi”.Iepazīstot Dievu, mēs iepazīstam sevi, un tad kad esam pārliecināti par “jā “atbildi,dzirdam “nē” …ir ļoti sāpīgi.Dievs liek pieaugt, ne tikai tad, kad esi priecīga .Laiks, kad bijāt kopā, bija taču jauks…viss mainās, kā gadalaiki…ir saule un lietainas dienas…varbūt, Tavai sirdij Dievs atvēlējis daudz lielākas pretīm nākošas jūtas…esmu pārliecināta par to.
  Uz redzēšanos,vēlot visu labu.Valentīna.

 12. andziks saka:

  bet ne klusēšana, kad tiek uzdots jautājums. te svarīga cieņa pret otru cilvēku. ja cieni, atbildi, jo redzi, atbilde ir ļoti svarīga otram cilvēkam. aiziet ir daudz vieglāk, nekā palikt pamestam, tapēc aizejot ir jāsaprot un jāizdara tas nepatīkamais, kas ir jāizdara. zinu pēc pieredzes, ir gadījies vairākas reizes aiziet. arī palikt ir gadījies.

 13. admin saka:

  jā, patiesība labāka par meliem, bet nekasa nav teikt par klusēšanu. klusēšana – zelts! tā var būt labāka par patiesību

 14. andziks saka:

  kāds tavam teicienam sakars ar madaras situāciju? :D

  tu runā patiesību, es jūtos daudz labāk, kopš vairs neskatos tv. 3 minūtēs pa radio dzirdu svarīgāko pasaulē un, diemžēl arī latvijas politikā un viss.
  tv ir lielākā atkarība mūsdienās, jo to dara visi, mazi bērni fano par tizlo zelta drudzi un dusmojas, kad tu slēdz ārā tv. neviens vairs vakaros nedzīvo savu dzīvi, visi tikai pavada starplaikus starp raidījumiem, lai uztaisītu ēst un izrunātu pašu nepieciešamāko.

  madara, iesaku tev šajā situācijā ieklausīties šitos(ja nav speciālas gaumes), palīdz:
  arcade fire – no cars go
  snow patrol – headlights
  snow patrol – set the fire to the third bar

 15. Jurz saka:

  Kur ta tu tādu dzirdēji? Tikko izdomāji?

  Labāks teiciens ir – ignorance is bliss, jeb meņče znājiš luče spiš utml.
  To var pārbaudīt, piemēram, nedēļu neskatoties ziņas – daudz mazāk satraukumu par kārtējo saeimas/valdības cūcību, kaimiņzemes vļaģimira murgiem vai vēl ko.

  a.c. Jurz

 16. andziks saka:

  nu bet a kapē ta’ i’ tas teiciens “labāk rūgta patiesība, nekā saldi meli”, tāpat vien, što ļi?! :)
  tas ir no dzīves ņemts! tur iekšā ir patiesība.

 17. admin saka:

  varbūt draugam ir kaut kas tāds sakāms, kas Madaru var vēl vairāk sāpināt.. varbūt atradis citu varbūt vēl kaut kas..

 18. Jurz saka:

  ggg, no malas labi izskatās – mačo Aņdžiks un draudzīgi ;) noskaņotais admin.

  Nezinu cik gadu Madaras draugam, bet varētu piedēvēt šādu rīcību cilvēkam pusaudža/jaunieša gados, kad attiecības vēl sagādā daudz neatbildētu jautājumu.

  a.c. Jurz

 19. andziks saka:

  bieži vien ir situācijas dzīvē, kad ir iemesls, bet tik pat labi var pateikt vienkāršu “tā vajag” vai “nu tu jau saproti”, un uz to mirkli tas otrs ir apmulsumā un šokā un tikai atbild ar “nu jā, es saprotu”, bet pēc tam, attopoties jautājums tomēr uzpeld un gribās skaidru un ticamu atbildi.
  lai izšautu īsto atbildi ir vajadzīga drosme( have to have guts). man labāk patīk angliskais teiciens : man’s got to do what a man’s got to do.
  nespēja šito izdarīt, manuprāt, mūsdienās paver iespējas sievietēm pārņemt stiprā dzimuma lomu un attīstīties mīkstās varavīksnes “zēniem”, kas tālu vairs nav vīrietis.

  admin, dod ticamu piemēru vīrišķīgam iemeslam neteikt iemeslu, jo madarai tas varētu palīdzēt atgūt mieru. vai arī atsauc savu postu. ;)

 20. Madara saka:

  Paldies, par atsaucību un atbildēm, man jau arī liekas ka kautkas nav kā vajag, bet ar varu jau atbildes neizvilksi… man jau liekas ka man vismaz ir tiesības zināt taisnību, bet nu…..

 21. admin saka:

  ir daudz iemeslu neteikt iemeslu un nekā nevīrišķīga tur nav.

 22. andziks saka:

  jā, tiešām, viņš pagaidām tev fufaiku ausī bāž, jo tas ir apmēram tas pac, kas, tu esi tik forša un laba, un viss ir tik forši, ka es ar tevi nevaru draudzēties.
  tur kautkas nav pateikts, noteikti. ja viņš nespēj atzīties, kas ir patiesais iemesls viņa rīcībai, tad viņš pat nav saucams par vīrieti. to es tev kā vīrietis saku.

 23. Madara saka:

  viss jau bija labi un viss jau sākās no viņa puses, iniciatīve nāca no viņa puses un kad es beidzot tam visam arī biju gatava un atvēros ,viņš pēkšņi BUM un pamet mani…. es to nesaprotu….. bet nu es domāju ka viss būs kārtībā, tikšu tam pāri un būšu uzmanīgāka nākotnē…. “kas nenogalina, tas padara stiprāku….”

 24. janisb77 saka:

  es vienkārši nesaprotu kāpēc viņš tā izdarīja?????

  Mēs ļoti bieži jautājam citiem – kāpēc tas tur šādi izdarīja? Avots, kur to noskaidrot ir tieši – tas tur. Runā ar savu otru pusīti. Ja viņš to nevēlas, jādomā vai vari viņu saukt par otru pusīti. Būt par divām pusītēm ir arī abpusējs DARBS. Pie tā ir jādarbojas.

  Atver acis, un visa pasaule ir pilna ar Dievu!

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress