Tvaika iela 

Sveiki visiem, esmu tvaika ielaa, kur nolaizh tvaiku! :) ) Tja nu te vakar bja taada gariga atmosfeera, jaa un bijaam 3. palaataa, viens virs Gunaars saciija aizej uz katedraali un pagodini sv. Jaani Pomeru, vinja miesas katedrale veel nav sadaliijushaas, taa saruna bija gariigi piesaatinaata un visapkaart troksnis iznjemot to 3. palaatu, kur bija 1 katolis un 1 pareizticiigais un es luteraanis , no riita luudzam peec katolju rakstu lasiijumiem katrai dienai. Tad luudzam brivaas luugshanas un taa man tas Gunaars saka aizej un pagodni sv Jaani Pommeru jo tev ir daavanas , kuras taa vienkarshi nevar laist veejaa. bija taada iipasha atmosfeera. un pec tam izgaaju no palaatas uz savu palaat un tur atkal knjada. jaa es te neesmu taa pat vien man ir savs uzdevums esmu krustcelees un man kad tikshu aaraa buus krietni jaapasviist.

9 komentāru

 1. milzite saka:

  “K” ristuu :|

 2. Maarts saka:

  Nevienam savulaik pat sapņos nerādījās, kāda būs Baznīca pēc gadu simtiem. kas zina, kādi būs luterāņi pēc 1000 gadiem, varbūt arī pielūgsim svētos :D

 3. Ligucis saka:

  Tā jau varbūt ir,bet man liekās,ka viņiem godinot visus tomēr primārais – Jēzus pazud,jo ir dzirdēt Mārija un citi svētajiem,bet ja godīgi nekad neesu dzirdējusi neko par kristu vai Dievu.
  Nezinu.
  Un patiesībā es par to neapņēmos spriest jo neko nezinu par katoļiem un pareizticīgajiem.Viņu Dievkalpojumos neesmu bijusi ( nezinu vai arī vajadzēti ) .Bet tomēr es viņus uztveru, kā savus brāļus kristū.

 4. Laurita saka:

  Katoļi un pareizticīgie nedaudz citadāk to lietu saprot. Viņi godina visus, kas izpelnījušies svēto godu. Primāro godu dodot Jēzum, neaizmirst arī Viņa kalpus! :) Uz mums tas neattiecas tieši, mēs varm izvēlēties, vai godāt, vai nē. Dari to, kas tevi neapgrēcina. ;)

  Apmēram tā.

  Smaids ir Dieva autogrāfs cilvēka sejā.

 5. Maarts saka:

  Nu jā, bet mani tomēr vairāk tās dāvanas interesē… :O

 6. Ligucis saka:

  Nē nu jā ar lūgšanu un ar to davanu viss ok,bet es domāju par to sv Jaani Pommeru vai tad mums viņš japagodina?
  Dievam tak jāpienes visa slava un gods.
  Vai ne tā?

 7. Maarts saka:

  Luugshanas jau nav sviests. Un pareizticiigie meedz godinaat sveetos… :) Arii daavanas mums visiem ir dotas. Taa ka viss ir chikiniekaa! :D

 8. Ligucis saka:

  Pied. kad es tā saka, bet tas nav kautkāds sviests?

 9. Maarts saka:

  Kaadas daavanas vinjsh bija domaajis, ar ko tev Pommeru godinaat?

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress