“Zaļais stars” 

….iesākot rakstīt,gandrīz nekad nelietoju lielo sākuma burtu, kā tas būtu vajadzīgs rakstībā,tas tāpēc, ka gribas izcelt Dieva lielumu, kas manās domās.

Kas tad ir “zaļais stars”,tas ir Dieva acu skatiens, mūsu acīm tās redzams

kā rietošas saules gaisma , kas iet caur dažādām temperatūrām , mitruma un gaisa slāņiem.To var saukt par brīdi, ka jūties laimīgs par to ko ieraugi sevī, kad diena ir beigusies.Tā ir Lielā Dieva mīlestība ko esi saņēmusi domās, darbos un vārdos,ar ko kādam esi varējusi palīdzēt.

…ļāvu redzēt caur savām acīm Dieva prieku un laimi.

Varētu būt jautājums, kāda tad tā izskatījās?

…..dienas beigās gaidot pieturā trolejbusu,ielas pretējā pusē redzēju nākam jaunu vīrieti, kura abas rokas bija aizņemtas, jo pie tām turējās divu mazgadīgu bērnu rociņas.Pēkšņi uzradušām žāvām,nebija vairs brīvu roku ko pielikt

mutei priekšā.Žāvas, kas baudīja brīvību mani sajūsmināja,jo vīrieti kuru redzēju

tur nemaz nebija, viņš bija sadalījies savā mīlestībā.

Dieva,Tā Kunga vislielākā vēlēšanās, lai to mīlestību ko saņemam no Viņa mēs

prastu dalīt nedomājot.

Paldies Jēzum par krustu.

Viens komentārs

 1. Valentina 180162 saka:

  …. mana agrā rīta stunda ,pieder Tēvam,jo varu lasīt pamācošo vaŗdu.Par to mana sirds pateicas ar asariņu acs kaktiņā.Pateicība nav izsākāma vārdos, tā ir tik liela, ka lielumam nav izmēra, jo tas ir līdzīgs klusumam, kas arī nav izmērams.
  …vienīgie, skaļie vārdi ko varu pateikt,ir
  …paldies….paldies Tēvs …Jēzus vārdā pateicos…..
  ….”lūdziet, tad jūs dabūsiet”( Jāņa 16:23)….ir lasīti vairākkārtīgi evaņģēlijā šie vārdi….bet mana mute klusē lūgšanā…domāju kapēc? …jo nav baiļu vai arī neuzticības, vai konkrētības ko vēlos lūgt ,vai arī ,ka mutē nav radušies īstie lūdzamie vārdi.
  Gribu teikt,paldies Tēvs , jo esmu sapratusi , ka šis ir mans mācīšanās un pateicības laiks …zinu, ka dosi man laiku, kad varēšu lūgt , kad tas būs nepieciešams ,pēc Tava prāta.
  Jēzu , es pateicos Tev par krustu.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress