Draudzes dienas noslēgušās! 

Pateicība ikvienam, kurš piedalījās mūsu Draudzes dienās 2016 “Bevulēnos”!

Īpaši pateicamies mūsu kārtības, tīrības un visādi citādi iejūtīgajām, redzīgajām un pacietīgi mierīgajām meitenēm-

Vijai P., Vijai D. un Antrai! Lietus mazgāja mūs gan miesā, gan garā! Par svētību katram. Ne tikai Antrai, Vijai un otrai Vijai, kas visu satīrīja, mazgāja, bet arī mums, kas meklējām kādu karstu kakao, kafijas vai tējas krūzi. Paldies jums!

Paldies Guntai, Ilzei, Ingai, Elīnai un Elīnai :) , Evijai, Pēterim, Elvim, Edijam, Inesei P., Agatei, Ivaram, Ievai, Laurai, Valteram un visiem palīgiem!

Rutai, Inesei V.,  kuras iepriekš sapucēja māju un sagādāja lietas, kuras nepieciešamas ikdienai.

Paldies Freivaldu ģimenei.

Pateicība mācītājam Ingum un topošajam mācītājam Gintam par Dieva vārda skaidrojumu Bībeles stundā, svētbrīžos, pie ugunskura un pusdienās, paldies par visu mūsu ganīšanu un uzmanīšanu, iedvesmošanu un uzmundrināšanu!

Paldies vieslektoram bīskapam Hansam Jensonam.

Bez jums, mīļie, mums nebūtu tik brīnišķi izdevies nomedīt lāčus, briežus, vāveres u.c. meža kukaiņus,  kā arī izbaudīt laivošanu trijatā  laivā ar Kristu, nerunājot jau par dēlīšmākslas izbaudīšanas uztraukumiem (caurumus jau negribējās nevienam), kā arī brīnumainajām maskām un origami mākslas paraugstundām!  Vēl jau brīnišķi bija kopīgā maltītē visiem stiprināties gan sarunās, gan gardajā ēdienā, kas taču nenotiek tik bieži, vai ne?!

Paldies par lūgšanu apļa pateicībām un aizlūgumiem, turpiniet, jo tikai tā mēs varam būt svētīti un stipri visās vētrās un lietus gāzēs!

No sirds vēlam šo gadu līdz nākamajām Draudzes dienām pavadīt tikpat priecīgi un sirsnīgi, lai atkal varētu satikties enerģiski un mīloši, kā Tēvs mums to ir vēlējis, jo esam viena miesa Kristū Jēzū, esam viena draudze!

Burbulīgi sveicieni vēlreiz ikvienam, arī tiem, ko nepieminēju, jo visi pielika savu roku, tāpēc ka atbrauca!

3 komentāru

 1. Astere saka:

  Un liels liels paldies Amandai un Olafam par iespēju atgriezties senajos laikos, šaujot ar loku (straumēm spītējot :) ) un izbaudīt optikas likumus kopā ar slavēšanas mega-burbuļiem!!
  Slava un pateicība Dievam par iespēju piedzīvot tik daudz svētības un prieka!

 2. Anda saka:

  He-he! Neviens netika aizraidīts!
  Tur bija teksts: “Suņiem grēku nav! ”
  Suns bēdīgi nokārtu galvu aizgāja, jo bij’ tak stāvējis rindā … bij’ godīgi jālaiž nākamais.

 3. jaana saka:

  Mazliet skumji,ka Draudzes dienas jau beigušās. Trīs dienas laivā ar Kristu pagāja kā viens mirklis. Pateicība Tev,Kungs!
  Lietus ienesa savu korekciju Draudzes dienu norisē, Bet liekas, ka arī lietus nesa savu vēstījumu.:
  Neilgi pēc Bībeles stundas par grēku plūdiem atvērās debesjums un sākās nelieli vietējie plūdi Beveļēnos, kas netraucēja loka šāvējiem pabeigt sacensības. Pusdienojām jau saules apspīdēti.
  Ievēlētā bīskapa Hansa Jensona lekcijas par kristīgo Baznīcu nobeigumā mūsu laivas buru (nojumi) gandrīz saplosīja vējš, bet kopējiem spēkiem stājāmies pretī dabas spēkiem un mūsu laiva tika glābta.
  Svētdienas dievkalpojuma noslēgumā,kad dziedājām dziesmu par to, ka nekādi plūdi un vēji mūs nespēs liek, lietus atkal atgādināja par sevi, it kā sakot, ka saulainā laikā jau ir viegli tā apgalvot, bet kā būs ja, tie plūdi nāks. Mēs nemukām un lietu pārstāja.
  Ceru,ka nebija neapmierināto un sarūgtināto šajās draudzes dienās. Ja nu vienīgi suņuks, kas bez saimnieka ziņas iestājās vakarēdiena saņēmēju rindā, bet mācītājs, to aizraidīja tālāk, nedodot vakarēdienu :)

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress