Dziļā aka – I. Par to ko runājam 

            Dzīvoja reiz divi brāļi mūki. Abi varēja darīt brīnumus dziedinot. Cilvēki meklēja un tiecās viņus  uzmeklēt  no visas apkārtnes. Bet pēkšņi vienam no viņiem pazuda spējas  darīt brīnumus. Viņš atnāca pie sava brāļa un saka : „ Nekādi nevaru saprast, kāpēc cilvēki no manām rokām vairs netiek dziedināti. Es taču pārliecinoši ticu saviem spēkiem un zinu, ka varu dziedināt! „

            Izbrīnījies  otrais brālis teica: „Bet es ticu,  ka dziedina Dievs , pats no sevis es neko nevaru izdarīt….”

Ne velti saka, ka no pārlieku lielas ticības sev , cilvēks kļūst mazticīgs.

Viens komentārs

 1. jaana saka:

  “Nav nekas slikts, ja cilvēks rūpējas par sevi un sev tuvākajiem cilvēkiem, bet svarīgi ir neļaut rūpēm pārņemt mūsu dvēseles, kurām nāksies stāvēt Dieva priekšā. Labs palīgs, ir īsi izteikts dzīves stāsts, kas ļauj ieskatīties sevī ,un to saprast tā, cik dvēsele ir gatava saprašanai.”

  Sakārtojusi , Anna Širočenska
  „Dziļā aka „
  107 dzīves gudrības lasīšanai un pārdomām.
  2011.gads , Maskava
  Kad redzi bagātīgo grāmatu klāstu Pēterburgas kristīgās grāmatnīcas “Slovo” plauktos, ir grūti izvēlēties. Laiks rit un atvēlētā stunda grāmatnīcas apmeklējumam dilst. šo nelielo grāmatiņu ieraugot, man nebija šaubu vai vajag vai nevajag manā īpašumā. Neesmu vīlusies un arī šo īsstāstu tulkotāja mūsu draudzes māsa Valentīna ir iedegusies. Nododam jūsu vērtējumam. Ceru, ka kaut kas noderēs pārdomām.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress