Jānis Vanags, lekcija Bēvuļēnos, 2011.6.aug. 

Fotoreportāža Jānis Kudiņš

10 komentāru

 1. kasparsberzins saka:

  A. god. Viesi!

  Domājams, ka Jūs esat kādas draudzes loceklis, jo uzskatat, sevi par piederīgu Luterāņu baznīcai un mācītāju redzat biežāk nekā 2 reizes gadā (Lieldienās un Ziemassvētkos). Kā zināms, katrai draudzei ir savs mācītājs, kurš izskaidro draudzes locekļiem neskaidros un nesaprotamos jautājums. Lūdzu vērsieties pie savas draudzes mācītāja, kurš atbildēs Jums uz visiem Jūsu dzīves aktuālajiem jautājumiem un esmu pārliecināts, sniegs izsmeļošas atbildes.

  Un nobeigumā, baznīca ir radīta priekš cilvēkiem un nevis cilvēki ir priekš baznīcas, līdz ar to atbilde uz Jūsu jautājumu būtu, ka meditācija nav vajadzīga baznīcai, bet gan cilvēkiem.

 2. Viesis saka:

  Nesaprotu, kādēļ (mūsu) Luterāņu baznīcai vajag meditāciju!?
  Labrāt atbildi saņemtu no kāda šīs draudzes mācītāja!

 3. guntabl saka:

  Kā jau virsraksts liecina, šis pasākums notika Bēvuļēnos. Un nākamgad arī noteikti būs kāds jauks pasākums Bēvuļēnos, visticamāk, ka augusta pirmajā nedēļas nogalē. Var jau ieplānot. Nevar zināt gan, vai J. Vanags arī būs, bet kaut kas vērtīgs būs noteikti.

 4. Inga saka:

  Kur tādi pasākumi notiek? Es arī gribu klausīties Vanagu!

 5. 1karlis saka:

  A kur palikusi izdaudzinātā kopbilde?

 6. inga saka:

  Vienkārši skaisti!

 7. guntabl saka:

  Jā, es atcerējos. Bija taču brīdis, kad visiem bija jāaizver acis un kaut drusciņ jāizmēģina meditācija. Es atkal cītīgi centos pierakstīt, lai varētu pēc tam atstāstīt Laurai un Ingai, kas tai laikā ar bērniem ņēmās.

 8. juris saka:

  Lekcija bija par meditāciju un uzreiz iespaidoja klausītājus – visi centās ieiet stāstītajā. Kaut kā tā.
  Katrā ziņā nevienam nebij laika domāt par izskatu, divas stundas koncentrēta dialoga, kurā viena puse runāja, otra klausījās.

 9. GuntaSloga saka:

  Dažam ne tik daudz miega kā smagu pārdomu pilnas sejas:)

 10. guntabl saka:

  skaistas bildes! Kāda tik katram tur nav sejas izteiksme. Nez vai lekcija likās iemidzinoša dažam labam vai arī par maz gulēts bija iepriekšējā naktī. :)

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress