Jāņu brīvdienas Bēvuļēnu mierā! 

Image 64

Tik ļoti gribās nedaudz atvilkt elpu no lielpilsētas drūzmas, darbiem, skolas, pabūt sadraudzībā ar Dieva bērniem un divatā ar Tēti, mums ir dāvāta brīnišķīga vieta – Bēvulēni! Tāpēc piedāvāju izmantot Jāņu brīvdienas un doties uz turieni!

Mēs (Inga un Laura) brauksim jau 21. jūnijā ar Ērgļu autobusu 10.40 no Rīgas autoostas (līdz Taurupei cena 2,60). Vari pievienoties šajā dienā vai vēlāk! Jārēķinās ar nelielu pārgājienu apmēram 6 km. Būsim līdz 24. jūnijam, ja nu kāds būs ar mašīnu, ļoti labi. Var nakšņot teltī vai istabiņā, ēdamais jāsarūpē pašiem, neaizmirstam bībelītes! Ja kādas labas idejas, kā šo laiku padarīt interesantāku, ņemam līdzi!

Naktī no 23. – 24. jūniju pievienosimies kopējai draudžu lūgšanai. Bet nekas nav piespiedu kārtā!

Tiem, kas pievienosies vēlāk, būtu noderīgi sazināties, varbūt kādu var paķert līdzi ar mašīnu, ja brauc ar autobusu un iet kājām, jaukāk būtu kompānijā

(Bēvulēni atrodas pusceļā no Taurupes uz Zaubi).

Varētu satikties šo svētdien pēc dievkalpojuma! Lai Dievs mūs visus vada! Inga

3 komentāru

 1. guntabl saka:

  Bija ļoti jauks pasākums – ar lūgšanām, dziesmām, ugunskuru, brīnumgardiem ceptiem kartupeļiem. Bija prieks piedalīties. Ir uztaisīta arī galerija ar bildēm, lai citi arī var gūt nelielu ieskatu tajā visā.
  Pie mums ciemos bija atnācis arī viens Jāņu bērns – zirgu Juris, kam Dacīte veltīja ļoti tam brīdim atbilstošu dziesmu, kuras vārdi ir:
  Neraudi, sažēlošu Tevi,
  Tas, ka Tu neesi nekas, ir salti meli, jā, meli.
  Nebēdā par to, kas reiz bijis,
  Skat, tur aiz kalna jau saule aust.
  Tad kājas paši mani aiznes uz to vietu, kur laime.
  Mana laime ir manā Dievā, kurš saprot mani.
  Jā, Dievs, tas Kungs, ir mans pamats, kas negrīļosies.
  Viņš paņem aiz elkoņa, kad krītu….

 2. guntabl saka:

  Es arī došos uz turieni. Ar riteni, 23. jūnijā, 10:42 ar vilcienu līdz Līgatnei un tālāk ar riteni. Un ceru palikt līdz sestdienai vai svētdienai. Ja kāds vēlas, var man pievienoties.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress