Lai dzīvo Bevulēni 2012! 

2012. gada draudzes dienas noslēgušās!

Paldies vispirms Dievam, tad organizatoriem, kā arī lieliem un maziem dalībniekiem!
Šeit gaidām Jūsu komentārus, atsauksmes un pārdomas  – kas priecēja, kas apbēdināja, ko un kā uzlabot, lai nākamgad būtu vēl jaukāk!  :-)


Klikšķiniet šeit, lai atvērtu liela izmēra attēlu!

4 komentāru

 1. 1karlis saka:

  Man patika Tā doma mācīties no putniem gaisā un no puķēm laukā. Tas ir diezgan grūti. Es ik pa laikam atcerējos Rīgas darba lietas, kas vēlāk pēc tam atrisinājās. Patika ka laiks uzlabojas pēc mūsu dedzīgam lūgšanām. Patika Orientēšanās sacensības. Tā bija jauna lieta draudzes dienās. Pateicība Tētim, ka vispār uz turieni tiku. Diskusijās varēja nekoncentrēties uz to ko kādam citam jāmaina, bet ko man jāmaina. Un tas ir tas pats grūtākais, vismaz pie manis.

 2. Ligita saka:

  Paldies visiem nometnes vadītājiem un dalībniekiem,
  sveiciens atrodas šeit :
  http://www.youtube.com/watch?v=irn_P6cmZtM&feature=player_detailpage
  “Слава Богу за все”

 3. Vjačeslavs saka:

  Paldies visiem čaklajiem darbarūķiem!

 4. Inese_V saka:

  Svētīgas, piepildītas, brīnišķīgas trīs dienas; pirmdien galīgi nespēju pieslēgties darbiem…, likās, ka esmu pavadījusi garum garo atvaļinājumu.
  Paldies par izdomu un interesantām aktivitātēm gan vecākiem, gan bērniem; īpašs paldies orientēšanās sacensību organizatoriem un maniem lieliskajiem komandas biedriem; kā arī sadziedāšanās balsīm sestdien naktī; un komandai, kas latviski nerunājošo brāli pieņēma un iesaistīja teātra aktivitātē.
  Paldies Dievs, ka esi mani atvedis uz šo draudzi.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress