Lūgšana. 

IMG_3951

Lūgšana.

Kungs, ja Tev gadītos iet garām, iegriezies pie manis, ienāc gan. Tomēr Tev jāzina: manas durvis Tu noteikti atradīsi aizvērtas. Arvien es par kaut ko baidos, tāpēc aizšauju bultu. Bet Tu taču zini, kā ieiet arī tad, ja durvis ir ciet. Pat tad, ja durvju vispār nav. Kungs, es gribu Tev uzreiz pateikt, ka, atnākdams pie manis, Tu neko daudz neatradīsi. Ja vēlies mīlestību, būs labāk, ja to atnesīsi Tu. Jo mana mīlestība, Tu zini, ir mazliet zaudējusi dzīvību, būs labāk, ja Tu man atnesīsi kādu mazumiņu pavisam svaigas. Iepako to labi ceļā, jo mīlestība ir trausla!

Ja Tev atrastos arī mazliet cerības, šīs neiznīcīgās Tava dārza puķes, būtu gan labi, ja arī no tās Tu man atnestu kādu puķīti. Man ir tik nepieciešama cerība, lai mans skatiens atkal no jauna uzziedētu!

Un, ja vēl būtu iespējams, ka Tev atrastos mazliet ticības, ko man piešķirt, gluži maziņas, tik lielas kā sinepju graudiņš, tad – tad es varētu kalnus pārcelt.

(Žans Debruins)

Viens komentārs

  1. Vents saka:

    Lai Dieva žēlastība Jums visiem.Izlasīju šo lūgšanu pirms doties pie miera.Un palika tik labi ap sirdi.Radās cerība,ka Dievs nepaies garām arī manām durvīm.Novēlu visiem to pašu sajust,šodien,rīt un mūžīgi.Āmen!
    Vents.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress