Sadraudzība- laba kompānija, labas sarunas 

IMG_2093

Svētdienā pēc dievkalpojuma sirsnīgi parunāties, kopā pasmieties, uzzināt un noskaidrot sasāpējušus jautājumus, atklāt pēkšņus un pārsteidzošus jaunumus gan par kādreizējo pasaules vadošo personību rīcību, gan neizskaidrojamo,  gan par to,  ka par Jēzu IR jāstāsta pašiem,  jo mūsu vietā to neviens nedarīs.  Zilu kalnu martas un veronikas ir tikai profesija,  ka mūs glābs Kristus.

(5. Moz.18:9-14)

“Kad tu nonāksi tanī zemē, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev dos, tad nemācies darīt tās negantās lietas, ko šīs tautas dara.
10 Lai tavējo starpā neatrastos neviens pats, kas savu dēlu vai savu meitu liktu sadedzināt ugunī, nedz arī, kas zīlē nākotni, nedz laika zīmju taujātājs, nedz čūsku apvārdotājs, nedz burvis,
11 nedz vārdotājs, nedz garu izsaucējs, nedz pareģis, nedz mirušo izaicinātājs,
12 jo visi, kas dara šīs lietas, Tam Kungam ir negantība, un šīs negantības dēļ Tas Kungs, tavs Dievs, tos dzen ārā, tev ienākot.
13 Tev ir jābūt bezvainīgam Tā Kunga, sava Dieva, priekšā.
14 Šīs tautas, ko tu izdzīsi, uzklausa gan laika zīmju taujātāju, gan nākotnes zīlnieku; tev Tas Kungs, tavs Dievs, to nav atļāvis.”

Svētdiena, kad var kalpot citiem, kad Dievs kalpo mums. Paldies mūsu nerimstošajiem gariņiem, kas visu sarūpē, saklāj un, protams, nomazgā un sakārto pēc tam, kad pārējie priecīgām sirdīm dodas mājup. Paldies, ka mums ir vieta, kur varam būt kā mājās!

Mācītāja uzruna pirms sadraudzības 2012.01.29   (1:33;  6,6 MB)

2 komentāru

  1. Camellia saka:

    Paldies par iespēju vēlreiz dzirdēt Vārdu un būtiskas atziņas, un atgriezties sadraudzības brīdī! Būtu lieliski, ja arī turpmāk varētu redzēt šadus atskatus uz draudzes pasākumiem.

  2. Vidaanda saka:

    Te nu mazs mazītiņš skatāmgabaliņš iz svētdienas sadraudzības pēc dievkalpojuma.

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress