Labā vēsts 

ingus-dauksts

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Lūkas evaņģēlijs 2:1-14

“Tajās dienās nāca cēzara Augusta pavēle pierakstīt iedzīvotājus visā zemē.  Šī pirmā pierakstīšana notika laikā, kad Sīrijā valdīja Kirēnijs.  Un visi devās ceļā, lai tiktu pierakstīti, katrs uz savu pilsētu.  Arī Jāzeps no Galilejas, no Nācaretes pilsētas, gāja uz Jūdeju, uz Dāvida pilsētu, ko sauc Betlēme, tādēļ ka viņš bija no Dāvida nama un dzimtas,  lai tiktu pierakstīts kopā ar Mariju, savu saderināto, sievu, kas bija grūta.  Viņiem tur esot, tai pienāca laiks dzemdēt.  Un viņa dzemdēja Dēlu, savu pirmdzimto, ietina viņu autiņos un guldīja silē, jo tiem nebija vietas augšistabā.
Tajā pašā apvidū gani nomodā zem klajas debess sargāja savus ganāmpulkus.  Un Kunga eņģelis tiem piestājās, Kunga godība viņus apmirdzēja, un tie ļoti izbijās.  Eņģelis tiem sacīja: “Nebīstieties, redziet, es jums pasludinu lielu prieku, kas būs visiem ļaudīm,  jo jums šodien Dāvida pilsētā ir dzimis Pestītājs, kas ir Kristus, Kungs.  Redzi, jums šī zīme: jūs atradīsiet bērniņu, autos ietītu un silē gulošu.”  Piepeši tur pie eņģeļa bija redzama debespulku draudze, tie slavēja Dievu un sacīja:  “Gods Dievam augstībā, un miers virs zemes cilvēkiem, pie kā viņam labs prāts.””

Komentāri ir slēgti.

Powered by WordPress