Par pazudušām avīm 

2.Moz.32: 7-14

1.Tim. 1: 12-17

Lk. 15:

13 komentāru

 1. Maarts saka:

  Indulim Paičam bija ļoti interesants Miķeļa dienas sprediķis.

 2. Maarts saka:

  Liec droši spediķi, ievētāmie tik un tā te nenāk ;) Mēs ātri novilksim un tad varēs ņemt atkal laukā.

 3. admin saka:

  pieņemts ;) :D

 4. Iuse saka:

  A varbūt priecāties, ka kāds kaut ko jautā un raksta? Vismaz ir tautai, par ko parunāt. Un adminim – ko rūkt.

  Jā, es tiešām ne vienmēr visu izlasu, un man tiešām neienāca prātā rakties un meklēt, vai par šo nav kaut kur jau parunāts. Tāpēc ļoti atvainojos adminim, ka negribot esmu ierīkojusi šeit kārtējo miskastes nodalījumu.

 5. 1karlis saka:

  Varētu uztaisīt tādu miskasti kur būtu tas junk info ko visi tā meklē, kādi daži karstākie temati, kas var stāvēt cauru gadu noteiktā vietā lapā.

  KdbK ><>Kristus draugs brālis Kristū<><

 6. admin saka:

  nu ir tāds sava veida zelta likums – pirms jautāt, pameklē vai atbilde uz šādu jautājumu jau nav sniegta. bet tā kā parasti darbojas junk-info princips, tad tiek jautāts simtām reižu viens un tas pats un nets ir pilns ar pilnīgi lieku informāciju – datu miskaste.

 7. jaana saka:

  Visu jau nevar zināt un tas bija tik sen, kad pirmie ieraksti parādījās, būs vien jāatļauj cilvēkiem jautāt un atbildēt.cik reižu mācītājiem nav jāatbild par Kristībām un iesvētībām?! Dažreiz jau viņi dusmojas par to, bet tad labojas un atbild…:)

 8. admin saka:

  šī lieta jau tika runāta iepriekš…

 9. Iuse saka:

  Es nepiesienos, tikai pajautāju.

  Arī pati, nekur prom neesot, esmu ievērtējusi, cik tas labi, ka sprediķi var noklausīties te.

 10. juris saka:

  Visi konspekti jau iesniegti! Nācēji, vispār, nav čakli, attiecas kā pret pienākumu. Redz, pat forumā neviens nav ievelkams. Tādi laiki.
  Bet sprediķus klausās California, Sunnyvale, Nigeria, Muontain, California, Washington, Toronto utt

 11. Maarts saka:

  Iuse, PALDIES Jurim, ka tie sprediķi te ir, jo janabaznica.lv apmeklē arī cilvēki no citām valstīm, kuri nevar svētdienās dzirdēt svētrunu klātienē. Mūsu draudzei (Lundas, Zviedrijā) dievkalpojumi ir tikai kādas 5-6 reizes gadā (mācītājs brauc no Hamburgas), arī pagājušo svētdien bija Rudens dievkalpojums. Tāpēc katru reizi, kad Juris svētdienā ieliek sprediķi, to arī noklausamies.

 12. jaana saka:

  [quote]Ienāc, noklausies, uzraksti.[/quote]
  Bet varbūt nemaz, tas nav slikti, ka ir šī iespēja. konfirmandi var dziļāk ieklausīties sprediķa tekstā, sēžot baznīcas krēslā, tik viegli nemaz to konspektu uzrakstīt, kamēr vienu domu esi pierakstījis, mācītājs jau labu galu uzpriekšu un konspekts iznāk saraustīts, jo ne vienmēr tēma pazīstama. Protams, klātbūtni dievkalpojumā jau neatsver nekas cits, bet nez vai “atrastās noklīdušās avis” būs tik nepaklausīgas. Pag, un vai nākošs svētdien nav jau iesvētes dievkalpojums, jeb aiznākoš? Sodien gan neko neteica.

 13. Iuse saka:

  Pārkāpju norunu par komentāriem pie svētrunām. Bet ir jautājums: vai tiem, kas iet uz iesvētes mācībām, ir “jāiesniedz” svētrunu konspekti? Ja tā, tad sanāk, ka dievkalpojumu apmeklēt vairs nav nepieciešams. Ienāc, noklausies, uzraksti.
  ???

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress