Svinam Gidu dienu līdz ar Rīgas gidiem! 

Sestdien, 25. februārī, mūs plkst. 11:00 apmeklēs Rīgas gidi, ap pussimts Latvijas Profesionālo Gidu asociācijas biedru, lai iepazītos tuvāk ar seno Jāņa baznīcu un paklausītos tās ērģeļu balsi.

Savukārt, ja vēlēsieties kopā ar draugiem un viesiem paklausīties Rīgas gidu stāstus tradicionālajā Starptautiskās gidu dienas pilsētas bezmaksas ekskursijā, šogad tāda notiks 17. aprīlī.

Stāsta asociācijas biedrs Filips Birzulis:

”Vai vēlaties baudīt aizraujošas ekskursijas pa Vecrīgu, vienlaicīgi palīdzot atjaunot mūsu pilsētas vēsturisko mantojumu? Tad būsiet sirsnīgi gaidīti ikgadējā Starptautiskās Gidu dienas svinēšanā! Šajos svētkos par tradīciju ir kļuvušas ekskursijas Rīgā un citās pasaules pilsētās, kuras  vada izcili tūristu gidi. Ekskursijas vienmēr tiek vadītas bez atlīdzības, bet šogad dalībniekiem Rīgā būs lūgts veikt labprātīgus ziedojumus Jāņa baznīcas ārējo ciļņu un skulptūru atjaunošanai. 2017. gadā ekskursijas notiks 17. aprīlī – Otrajās Lieldienās (nevis kā iepriekšējos gados 25. februārī).

Pulcēsimies 17. aprīlī pulksten 13.00 pie Jāņa baznīcas. Gidi vadīs ekskursijas latviešu, vācu, krievu, angļu un citās valodās. Par precīzām ekskursiju tēmām tiks ziņots vēlāk. Pasākumu organizē Latvijas Profesionālo Gidu Asociācija.”

Paldies Latvijas Profesionālo Gidu asociācijai par skaisto ierosmi, un tuvākai informācijai un ekskursiju pasūtījumam  lūdzu sazināties ar LPGA pārstāvi Filipu Birzuli tālr. 26481992, e-pasts: birzulis@inbox.lv.

Komentāri ir slēgti.

Powered by WordPress