ASV jauniešu kora Belmont Chorale koncerts ceturtdien: bez maksas! 

Belmont Chorale koncerts Rīgā

ASV kora bezmaksas koncerts Svētā Jāņa baznīcā

Belmont Chorale koncerts Rīgā

Viens no labākajiem ASV koriem ”Belmont Chorale” no Belmontas Universitātes Nešvilā, Tenesijā Baltijas koncertturnejas ietvaros sniedz vieskoncertu Svētā Jāņa baznīcā ceturtdien, Debesbraukšanas dienā, 2015. gada 14. maijā.

Koncerts sākas 15:30.

Programmā garīgā mūzika.
Tas ir arī lielisks veids, kā sagatavoties Debesbraukšanas dienas dievkalpojumam.

Belmontas Universitātes koris ‘’Belmont Chorale’’ Baltijas koncertturnejas ietvaros uzstājas Rīgas Svētā Jāņa baznīcā ar kora 45 gadu jubilejas koncertu ceturtdien, plkst. 15:30.

Programmā: garīgā mūzika, tai skaitā ‘’Hosanna in Excelsis’’ (Brent Pierce), ‘’Lux Aeterna’’ (Brian A. Schmidt), ‘’Vārds bija Dievs’’ (Rosephanye Powell), ‘’Rīta lūgšana’’ no ‘’Three Celtic Invocations’’ (Daniel E. Gawthrop) un citi darbi, kā arī afroamerikāņu spiričueli Maikla Engelharta (Michael Engelhardt), Andrē Klauza (Andrea S. Klouse) un Mozesa Hogana (Moses Hogan) aranžējumā.

Diriģents: doktors Džeferijs Eimss (Jeffery Ames).

Belmontas koris ir Tenesijas štata Belmontas universitātes Mūzikas koledžas flagmanis, vadošs klasisks kora ansamblis. Tas ir visilgāk koncertējošais un visaugstākos sasniegumus ieguvušais ansamblis Tenesijas štata mūzikas vēsturē. Koris ir atzīts par muzikālo izcilību ASV nacionālā mēroga pasākumos, un ir guvis lielus panākumus daudzās Eiropas turnejās Šveicē, Čehijā, Slovākijā, Rumānijā, Serbijā, Anglijā, Ķīnas Republikā un Itālijā.

Svinot ‘’Belmont Chorale’’ 45. gadadienu, koncertturneja Latvijā un Igaunijā ir šī jubilejas gada kulminācija. Aicinām apmeklēt kora koncertu Debesbraukšanas dienā skanīgajā Svētā Jāņa baznīcā.

Ieeja bez maksas.

Ja 14. maijā esat aizņemti, kora koncerts notiek arī 12. maijā plkst. 15:30 LU Lielajā Aulā.

Komentāri ir slēgti.

Powered by WordPress